2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015092 بازدید | 355184 پست
واقعا هیچی.... من خودم سر بارداریش همیشه دعا میکردم که بچش پسر باشه تا دلش خوش بشه ولی اون کاملا بر ...

حسودیش میشه بهت بیخیالش نزار بفهمه حرص میخوری وگرنه ادامه میده بیخیالش باش جواب همچین کسایی با خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
امروز دهم سیکلم هستم فاطمه جان  متاسفانه ورزش نکردم اعصابم خورده😭😭به نظرت دیگه دیر شده برای ...

نه اصلا هرچی بیشتر ورزش کنی زودتر تخمک بالغ میشه واسه همین میگن وقتی اقدام کردی و دیدی تخمک هنوز ازاد نشده با ورزش سخت میشه تحریکش کرد برای زودتر ازاد شدن

پنجشنبه ۱۲ سیکل هست و‌بهترین تایم برای سونو

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
جمعه و دیشب اقدام داشتم کیت امروز از همه پررنگتره می خواستم ببینم کی ازاد میشه؟

فردا یانهایتا پس فردا آزاد میشه فعلا به کیت زدن ادامه بده

برا دختر شدن نباید بذاری تخمک اصلا آزادبشه بایدقبل  ۵روز قبل تخمک گذاری هرچی خواستی اقدام کنی دیگه ۵روز به تخمک گذاری کلا اقدام رو بذار کنار

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2740
کسی نمیدونست😔😔😔

میگن اقدام دور از تخمکگزاری به دختر دار شدن کمک میکنه

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
اعصاب ناره😁 گم خو بی اعصاب وا کار واس نداشته بوی والا خین اینه 😂 زنه زیر چی ها ایگه برو تو نیخی خو ...

دالو خوو دکترا ناره والا خواسم یچی بس بگوم کاروم لنگس بی وگرنه جوابس ادایوم

بهار جان من از روی سیکل بچها و علامت هاشون مث ترشح و درد شون حدس میزنم و البته کیت ک حساب میکنم کی ا ...

مامان مهرساجون بنظرت اگه کار با کیت رو یادبگیرم قابل اعتماده؟ برا نی نی پسر میخوام ها

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توکل بخدا عشقم ولی ایدا من هنوزم میگم انتی قطعی نیست صبر کن سه هفته دیگه برو

فاطمه جون الان دعاکن ازمایشم خوب باشه. این سونو گفت بچت دختره نگفت احتمالا. بعدش خندید گفت چقد دخترزیاد شده

آخه یه بار اقدام واقعا حجم اسپرم رحم کمه کلا احتمال بارداری میاد پایین حتی اگه طرف ۲۴ساعت بعدش تخمکش ...

برا جنسیت زمان خیلی مهمه صبا جان...۹۰ درصد مامانها دو دختری حاظرن بچه دار نشن ولی با ۱ اقدام جنس دلخواه شون بشه چون سخته برا بچه چهارم دوباره اقدام کنن واقعا حق دارن...همه باید کیت بزنن تا دست شون بیاد چند ساعت کیت شون مثبت میمونه بعد چند ساعت افت میکنه علامت شون باهاش بسنجن و لحظه ازاد شدن حالا ۲ ۳ ساعت کم و زیاد مهم تیست اقدام کنن...۲ بار انجام بدن دست شون میاد 

الهم صل علی محمد و ال محمد
فردا یانهایتا پس فردا آزاد میشه فعلا به کیت زدن ادامه بده برا دختر شدن نباید بذاری تخمک اصلا آزادبش ...

ممنون از اینکه جوابم رو دادید

یعنی دیشب اقدام داشتم دیگه اقدام نداشته باشم؟

2706