2733
2734
عنوان

خانما شماااا شوهراتونو

622 بازدید | 53 پست

مثلا میخواین خودتونو لوس کنین شوهراتونو چی صدا میکنین ک‌جنبه فان هم‌داشته باشه؟

خودم گاهی میگم‌جیجرم، 😅

گاعی هم مای لاوِ من😂

اونم‌میگه اره خرم‌کن🤣

شما چی؟

آدما فکر می‌کنن اگر یه بارِ دیگر متولد بشن، طور دیگه ای زندگی می‌کنن، شاد و خوشبخت و سعی میکنن کمتر اشتباه کنن یا اصلا اشتباهی مرتکب نشن. فکر می‌کنن می‌تونن همه چیز رو از نو بسازن، محکم و بی‌نقص! ولی حقیقت نداره. اگه ما جسارت طورِ دیگه زندگی کردن رو داشتیم، اگه قدرت تغییرکردن رو داشتیم، اگه آدم ساختن بودیم، از همین جای زندگیمون به بعد رو مى‌ساختيم..!
ماهم میگیم

مثلا چی؟

😄🤭

آدما فکر می‌کنن اگر یه بارِ دیگر متولد بشن، طور دیگه ای زندگی می‌کنن، شاد و خوشبخت و سعی میکنن کمتر اشتباه کنن یا اصلا اشتباهی مرتکب نشن. فکر می‌کنن می‌تونن همه چیز رو از نو بسازن، محکم و بی‌نقص! ولی حقیقت نداره. اگه ما جسارت طورِ دیگه زندگی کردن رو داشتیم، اگه قدرت تغییرکردن رو داشتیم، اگه آدم ساختن بودیم، از همین جای زندگیمون به بعد رو مى‌ساختيم..!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انشاالله همیشه خوشبخت و خندون باشین

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2738
من خودمو براش لوس نمیکنم .خوشش نمیاد  میگه دختر جدی دوس داره

عه،ولی من‌جدی باشم، شوهرم فکر میکنم از چیزی ناراحتم، چون همیشه شوخی میکنم زیاد

انشاالله همیشه خوشبخت و خندون باشین

مرسی گلم

همیشه میگم عزیزم 

بعضی وقتا خیلی خسته باشن میگم آقا 

بچم هم میگم که اصلا خوششون نمیادش

ولی میگم تهش دعوامون میشه 😂

دعوای الکی

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
میگم جوجه یاجوجواونم همینومیگه 

😄اره اینم خوبه

2706