2733
2734
عنوان

حسم بهش عشقه یا کراش؟

146 بازدید | 15 پست

سلام من ۱۸ سالمه از یه پسری خوشم میاد کلا قشنگه قد بلند هیکلی چش ابرو مشکی شخصیتشم شبیه من با اینکه یبار پسم زد یبار کلا بع خاطر چیزای جنسی اومد جلو دوسش دارم خیلی سعی کردم جایگزین پیدا کنم اما ته دلم هنوز اونو میخواس وقتی میدیدمش یا باهاش حرف میزدم ذوق میکردم حتی وقتی که رف با یکی دیگ چند بازم میخواسمش وقت پیش هم در اثر یه حادثه ای فوت کرد😢😭حتی الانی که مرده و دیگ نیستش تو این دنیا دلم واسش پر میزنه عاشق شدم ینی؟ یا کراشه؟😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اومدم بگم دکمشو بزن دیدم خدا دکمشو زد  خدارحمتش کنه

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
2740
والا اونم اولش گف ک تو دختری من پسرم نمیشه و اینا بعدش دیگ خیلی روش قفلم اون حرفو زد

ی تجربه شخصی دارم.من پدرم رو خیلی دوست داشتم و دارم.روزی ک فوت شدو رفتم برای آخرین بار دیدمش متوجه شدم این جسم سرد ب من تعلق نداره.

حالا شما سعی کن ذهنت رو درگیر آدمای زنده کنی.کسایی ک می تونن عشق و محبتت رو پاسخگو باشن

عاشق ترین آدما هم وقتی چند سال کنار هم باشن اون عطش اولیه رو ندارن.شما هم صبوری کن و سعی کن فراموشش کنی

2706