2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015322 بازدید | 355184 پست
سلام فاطمه چی شده آبجی تیکرت کووو؟؟؟؟ تارشون دارم استرس میگرم چی شده؟

😭😭😭😭تیکری ک ب سختی گذاشتم ب راحتی برش داشتم😭😭😭بچه م سقط شد😭😭😭امشب سه شبه تودلی ندارم😭😭😭😭😭😭

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
بچها رفتم سنو دوباره چون سنوی قبلیم گفته بود جای عمل سزارینم اب جمع شده خیلی ترسدم...امروز سنو دادم ...

عزیزم مبارک باشه قدمش پر برکت و پراز خیر انشالله ب خواست خدا سالم و صالح و با جنسیت دلخواهت باشه از الان خ زوده برای حدس جنسیت همه چی دست خداست توکل ب خودش

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه پروفایلی گذاشتی سرد و بی روح و غریب دلم برات گرفت😔😔

😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥خیلی تنهام مهتاب جون ........خیلی اذیت شدم تواین ماه نحس لعنتی😭😭😭😭😭😭

2731
😭😭😭😭تیکری ک ب سختی گذاشتم ب راحتی برش داشتم😭😭😭بچه م سقط شد😭😭😭امشب سه شبه تودلی ندارم😭😭😭 ...

بمیرم فاطمه چراااا؟

خونریزی داشتی😭😭😭😭😭😭😭

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥خیلی تنهام مهتاب جون ........خیلی اذیت شدم تواین ...

میدونم عزیزم😔😔😔

ولی تا خدا رو داری تنها نیستی خودش فقط میتونه به زندگی و دل شکستت سامان و ارامش بده به خدا توکل کن عزیزم جزای این سختی و صبرت قطعا پیش خدا محفوظه

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
بمیرم فاطمه چراااا؟ خونریزی داشتی😭😭😭😭😭😭😭

رفتم.مسافرت برگستم لک بینی داشتم ولی چن روزپیش خونریزیم شروع شد نگرفتم.نواربعوض کنم دیدم بچه م بی جون افتاد😭😭😭😭😭دست وپاشوجمع کرده بود😭😭😭😭😭😭جسم بی جونش افتاد😭😭😭😭خودم دیدمش😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

2740
😭😭😭😭تیکری ک ب سختی گذاشتم ب راحتی برش داشتم😭😭😭بچه م سقط شد😭😭😭امشب سه شبه تودلی ندارم😭😭😭 ...

بمیرم خواهر خدا عوضش وبعد بدهاینبار دوقلو پسرررر

نگران نباش حتما حکمتی تو کاره که سقط شده

هفته چند بارداری بودی؟

دلم ریش ریش شد بخداااااااا

رفتم.مسافرت برگستم لک بینی داشتم ولی چن روزپیش خونریزیم شروع شد نگرفتم.نواربعوض کنم دیدم بچه م بی جو ...

الهی بمیرم برات بمیرم برا دلت چ کشیدی 

آروم باش نمیشه کاری کرد جنسیتش معلوم بود؟

2706