2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013557 بازدید | 355184 پست
بخدا یکم سرم شلوغ بود این مدت واسه همین کم پیدام خوشحالم که یادم هستین

انشالله همیشه واسه خوشی‌ها و شادی‌ها سرتون شلوغ باشه 

خواهش میکنم عزیزم 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۳۰ تا ۳۲ روزه

من اگه جای تو بودم یه سونو هم ۱۶سیکل یا۱۵ سیکل میرفتم که مطمعن بشم فولی بالغ ندارم بعد پیگیر رفعش بشم.سریع نرو سراغ محرک همیشه خوردن محرک رو بذار در آخر

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2731
نه نمیگم اشک می ریزیم ولی وقتی جاری میخواد دلت رو بسوزونه قبل از اون شما دلش رو بسوزون بخدا دوره و ...

ی فامیلی داریم هم سنیم دوتا پسر داره خ بخودش مینازه و ب پسراش همه ش پوز پسراشو میده منم بهش میگم کاش ی دختر هم میاوردی واست مونس میشد سنت هم داره می‌ره بالا فک میکنی عروس میاد برات دل میسوزونه🙄😀 اونم ی آهی می‌کشه میگه خودم دوست دارم ولی شوهرم نمی‌خواد آخه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
بچه ها من حدود ده روز دیگه باید اقدام کنم،کسی پیشنهادی نداره که چیکار کنم یا چیا بخورم که بگیره؟😐

منم همینجور ....

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫
طبق کیت ها ۱۵ اخر شب ازاد ید همون اخر شب و صبح ۱۶ بهترین زمان بود

سلام ببخش من اینقد سوال میپرسم 

من دیگه موعدم سوم یا چهارم بود اون موقع باید پری بشم 

بعد دوسه روزه از اقدامم میره لک قهوه ای دیدم کمردرد وهمون حالت های پری بعد واقعا نمیدونم حالت تهوع دارن یا تلقین ک حالت تهوع دارم  

امروز رفتم دستشویی خودمو ک با دستمال خشک کردم لک قهوه ای دیدم از صبح ک میرم هی همونجوریه  ممکنه ماله این باشه ک پریود شم یا دارم میشم البته اینم بگم از دوروز بعد پریودی من نزدیکی داشتم تا دوسه روز پیش یک روز در میان   

الان میرم دستشویی ی سری میبینم ی سری ن 

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم بخاطر زیباترین معجزه ی زندگیم  دوست دارم خداجونم  .اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم..❤🙏
2738
سلام اعظم جون میگم صبح ساعت 10 مختاریان میگه برو یه سونو دیگه انجام بده گفتم احمق تخمکی که آزاده شده ...

از بس سرشون شلوغ اصلا فکر نمیکنن یه چی بلغور میکنن فقط😃

الهم صل علی محمد و ال محمد
سلام ببخش من اینقد سوال میپرسم  من دیگه موعدم سوم یا چهارم بود اون موقع باید پری بشم  بع ...

الان بهترین کار بی بی چک عزیزم اینجوری نمیشه حدس زد چون واقعا بارداری علامتی نداره اوایلش

بچها رفتم سنو دوباره چون سنوی قبلیم گفته بود جای عمل سزارینم اب جمع شده خیلی ترسدم...امروز سنو دادم ضربان قلبش ۱۴۳ شوه ۱۸۵...دیگه یقین پیدا کردم دختره..قدش هم تو ۵ روز ۱ سانت رشد کرده ماشالله سنش هم ۳ روز بزرگتر زده نسبت به سنو قبلی .

2706