2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015845 بازدید | 355185 پست
ادمای دور و برم از عهدقجر هم قجرترن. کوته فکرن

خدالعنتشون کنه خدالعنتشون کنه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
من ترشی بخورم؟؟؟؟  @**_شجره_ى_طوبى_**   @مامان_مهرساخانم   سه روز از اقدامم ...

اره عشقم فقط زیاد نمیتونی بخوری 

زیاده روی نکن

چون فلفل داره و تنده و گرمی حساب میشه

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه من اصلا اعتقاد به این حرف ندارم اتفاقا پریروز اینجا گفتم اصلش اینه خواب ظن چپ یعنی خوابی که بر ...

عزیزم من اکثر خوابام تعبیر میشه.سر دخترم همیشه خواب میدیدم دختر دارم.تقریبا مشخصاتش درست شبیه الان دخترم بود.امیدوارم اینم به خوبی تعبیر بشه.🙏🌹🌹

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
عزیزم من اکثر خوابام تعبیر میشه.سر دخترم همیشه خواب میدیدم دختر دارم.تقریبا مشخصاتش درست شبیه الان د ...

انشالله که خیره

منم تا حالا خوابام چپ نشده هرچی دیدم پیش اومده

جز پسری که ۲۲ سال پیش دیدمش😔

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2731
عزیزم حالتون خوبه‌‌؟خرابی هم داشته اون شهر؟انشالله بلا از همتون دور باشه 

قربونت عزیزم 

الحمدلله خرابی نبوده چهار وخورده ای ریشتر بوده ولی عین سریالای تلویزیون شده هر شب میاد نگران میشیم 

ان شالله بلا از شما و همه عزیزانتون و همه دوستان ب دور باشه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

@آیدا128    

@ftm0210    

عزیزای دلم اگه لایق باشم هر دوتون رو دعا کردم..با دله شکستم براتون دعا کردم 

اللهم صل علی محمد و ال محمد

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
آفرین خداوکیلی پز دادن داره بچه رو خدا میده حالا یا نعمت خداست و پسر میشه یا رحمت خداست و دخمل&nbs ...

درسته عزیزم ولی نباید جلو همچین آدمایی کم آورد

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
دریا جان شما رژیم پسر رو هم خودت هم شوهرت کامل رعایت کردید؟

عزیزم من هنوز اقدامی نیستم ولی از مرداد ماه تو رژیمم شوهرم از اول مشکلی نداشت و ی مدت هم خوب تقویت کردم ب لطف خدا اوضاعش خوبه ولی بخاطر تیرویید من فعلا موفق ب اقدام نشدیم 

اره واقعا داغون شدم اون لحظه باورت نمیشه زمان و مکن رو نمیفهمیدم

عزیز دلم بخدا از دیشب فهمیدم ناراحت شدم حرفی برا گفتن نداشتم بهت بگم با تمام وجود درکت میکنم اقدامات عالی رژیم هم قشنگ رعایت کردی بودی ولی چه میشه کرد در مقابل خواست خدا باید تسلیم شد (هر چند که امید دارم اشتباه شده باشه و تو انومالی بگن پسره) اینکه میگی زمان و مکان نفهمیدی من سر دختر کوچیکم وقتی اومدم خیابون گوشام انگار کیپ شده هیچ صدایی نمی شنیدم شوک شدم خوب بود همسرم باهام بود از سونوگرافی تا خونه با زبان کودکانه شعر میخوند براش به من میگفت دلت میاد ناراحتش کنی داری کفر نعمت میکنی هیچی ارومم نکرد روز بعدش گریه کردم دروغ چرا اصلن تا روز زایمان باهاش انس نگرفتم.....ولی خدا میدونه از شب تولدش تا الان تمام زندگیم شده عشقمه نفسمه یه کوچولو ناخوش باشه گریه میکنم براش از دختر بزرگم بیشتر دوستش دارم و شوهرم موقع تنهایی همیشه گله میکنه میگه فک میکنی متوجه نیستم کوچیکه رو بیشتر دوست داری همیشه یاد اون روزا میفتم بابت ناشکری از خودم و خدا خجالت میکشم 

الان هزار بار خدا رو شاکرم با دخترام خیلی زندگیم شاد و پر انرژیه

ایداجونم میدونم بیشتر بخاطر حرف و کنایه دیگران ناراحتی و  دوست نداری بفهمن و متلک بدن اصلا و ابدا گوشت به حرفهایی چرتشون که از نادانی میزنن نباشه

الهی همیشه تن خودت و بچه هات سالم باشه و این تو راهی مایه خیر وبرکت و شادی زندگیت باشه

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
عزیزم زده دختر ان شاالله هرچی خیروصلاحه همون پیش بیاد برات

هلن جونی برا من میگی خواهر؟اقدام ۳یا ۴اذر خودمم ۲۹ابان ۷۶

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2706