2733
2739
عنوان

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

| مشاهده متن کامل بحث + 92998 بازدید | 31 پست
من لیزر ناحیه بیکینی رو می خواستم یجا برم که کامل بر طرف بشه. چون چند سال پیش با یه دستگاه چینی انجا ...

منم دقیقا مثل شما با مدیواستار جواب گرفتم. دستگاه لیزر واقعا مهمه و فیک و پر خطر هم تو ایران فراوونه چون نظارتی نیست ولی مدیواستار المانیه و خب اونام دستگاه بد نمی دن بیرون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم دایو انجام دادم خیلی راضی ام هیچ دردی و احساس نکردم در صورتی که شنیدم لیزر موهای زائد درد دا ...

سلام عزیزم چند جلسه انجام دادی ؟ 

منم‌میخوتم لیزر انجام بدم موندم کدوم دستگاه رو برم

2742

سلام دوستان منم چندوقته بود دنباله یه دستگاه لیزر موهای زائد خانگی بودم خیلی گشتم و اونی رو که میخواستم رو پیدا نمیکردم تا این که یه سایت پیدا کردم که  20 مدل از دستگاه لیزر موهای زائد خانگی امسال رو بررسی کرده بود و همه چیزشونو نوشته بود اسم سایتشون فک کنم لیموتاپ مگ بود ولی آدرس گوگل شو میزارم این زیر برید ببیند اسمه 

https://www.google.com/search?q=بهترین دستگاه لیزر موهای زائد لیموتاپ مگ

لیاقت شما بهترین هاست     
عزیزم مدیا استار شما چند جلسه رفتی؟

من برای ناحیه تناسلی تو 5 جلسه جواب گرفتم با مدیواستار خیلی راضی بودم. این دستگاه سومی بود که امتحال می کردم و موهام مقاوم شده بود ولی بالاخره با این دستگاه جواب داد

سلام دوستان من که از دستگاه خانگی لیزر جواب نگرفتم. دستگاهم هم فیلیپس بود. به نظرم رفتن به کلینیکی که دستگاه به روز داشته باشه به صرفه تره.   من  این کلینیک رفتم دستگاهشون عالی بود. اپاتورهای خوبی هم داره. دستگاهشون واقعا خوب بود و بعد از ۵ جلسه جواب گرفتم.

من که بعد از تست دستگاه های متفاوت و جواب نگرفتن ازشون بلاخره با این دستگاه   جواب گرفتم. بعد از ۶ جلسه الان موهام در نمیان اون جاهایی که هم در اومده کرکی و کم مو هستش. بهتون توصیه می کنم قیمتشم واقعا نسبت به کاراییش خوب بود

2740

من یه مرکز لیزر فوق العاده در اصفهان میشناسم که کارشون حرف نداره دستگاهشون مال سال ۲۰۲۲ هست جدید ترین تکنولوژی رو داره ۳ تا طول موج داره تو اصفهان تکه👌و واقعا  بدون درد و سوزشه😍من خیلی از دردش میترسیدم😢 اینا دستگاهشون اصلا سوختگی نداره👍

با اینکه من مشکل تیروئید دارم و ۱۲ جلسه جای دیگه رفتم بی نتیجه بود😒اینجا که رفتم با یه جلسه موهام کاملا از بین رفت پوستمم صاف صاف شده مثل آینه و قشنگ چند درجه روشن تر شد به خصوص زیر بغل و بیکینی خودم کاملا متوجه شدم😊

اگر مشکل هورمونی یا تیروئید دارید زیر نظر پزشک دارو مصرف کنید حتما جواب میگیرید👌

شمارشونو میذارم براتون: ۰۹۲۱۷۸۷۰۷۷۶

سلام دوستان عزیزم اوقاتتون بخیر کلینیک زیبایی درسا را اگر در گوگل سرچ کنید و حتی با شماره تلفنی که درج میکنم تماس بگیرید همه اطلاعات لازم مثل آدرس و لوکیشن و صفحه اینستاگرام و وب سایتشون در اختیارتون قرار میگیره که میتونید توی ورکشاپ ها و کلاسهای آموزشی ثبت نام کنید و مدرک فنی و حرفه ای و بین المللی دریافت کنید و در مطب های زیبایی شروع به کار کنید هم به شکل عملی و هم تئوری باهاتون کار میکنن و برای لیزر موهای زائد، بوتاکس و فیلر و ژل لب و واحد های زیبایی بهترین مربی و تجهیزات رو دارن و همه سر فصل ها باهاتون کار میشه برای اطلاعات بیشتر میتونید با مدیر داخلی درسا صحبت کنید.

09128131759

بنظر من بهترین دستگاه لیزر، (دستگاه سوپرانو تیتانیومه) البته تو بازار الان فیکش زیاد شده توی گوگل هم اگه سرچ کنید، کلا دستگاه های فیکو میاره بالا. البته تو فروشگاه تجهیزات پزشکی توان طب که من نگاه کردم چند مدل سوپرانو تیتانیوم داشت که مدل اصلی هم گذاشته بود. لینکشو میزارم اینجا ببینید..

دستگاه لیزر سوپرانو تیتانیوم : https://ta1teb.ir/products/laser-device/diode/soprano-titanium/

سلام عزیزم برای خرید بهترین دستگاه لیزر موهای زائد من سایت اسپیتا رو پیشنهاد میکنم، بهترین قیمت بازار رو دارن اینطوری بگم که: ارسال رایگان ، ضمانت مرجوع 7 روزه و ضمانت اصل بودن کالا دارن و پولشم هر وقت محصول رو آوردن در خونه پولشم میدی.

https://spita.ir/best-laser-hair-removal-machine/

2706