2733
2734
عنوان

دخترم امروز پریود شده

20120 بازدید | 83 پست

سلام دخترم کلاس ششمه و ۱۱ونیم سالشه امروز زنگ ورزش طناب بازی کرده بعد پریود شده وقتی شنیدم خودمو خوشحال نشون دادم ولی خیلی مضطربم چون قدش ۱۵۰ هستش شنیدم که بعد از پریود شدن بچه ها خییلی قد نمیکشن حالا به نظر شما عصر ببرمش دکتر که دارو بده ویه سال پریودش رو به تعویق بندازم که قدش رشد کنه یکی از دوستام این کارو برا دخترش کرد ولی اون ۹ سالش بود 

لطفا اگر کسی تجربه ای داره بگه خیلی حالم گرفتس

نهههخ دخترا تا ۱۸ سالگی قبل از ازدواج قد میکشنن

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

میتونه از امپول و رشد قد هم استفاده کنه... منم متاسفانه تو هنین سن پریود شدم و رشدانجنانی نداشتم دیگه... 165 هستم الان

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2742
2740

منم همینطور بودم ۱ سال جلوشو گرفتن ولی قد ربطی به پریپود نداره کاملا ژنتیکیه من خانواده ی مادرم قدش کوتاس ۱۵۷ شدم

خواهر شوهرم اول دبیرستان شده اونم ۱۵۷ قد ژنتیکه

خدایا فقط ازت می خوام محمدصادق❤️ و محمد علیمو ❤️سالم بذاری تو بغلم🌹

رشد قد تحت تاثیر خیلی موضوعاته

نه فقط بلوغ

ژنتیک و ارث 

ورزش

محیط

......

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
میتونه از امپول و رشد قد هم استفاده کنه... منم متاسفانه تو هنین سن پریود شدم و رشدانجنانی نداشتم دیگ ...

ب نظرت کوتاهی؟

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2706