2733
2734

هربار دعوامون شده من اومدم قهر این اومده هزار زور و التماس ک اشتباه کردم و فلان الان ب نظرتون چیکار کنم ک واقعا دیگه درست بشه

خونه رو ترک نکن لطفا اه

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
2731

عزیزم خونه رو ترک نکن از دنبالت اومدن خسته میشه و سر لج و لجبازی یهو میبینی جدا شدین البته خدای نکرده

مشکلتون سر چیه؟

دنیا همه هیچو اهل دنیا همه هیچ .....ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ

قهر یکی از بدترین راههاست چرا باهاش حرف نمیزنی ؟

اصلا آنقدر ناراحتی که دلت نمیخواد ببینیش چه برسه حرف بزنی؟ بمون خونه هروقت آروم شدی باهاش حرف بزن ازش توضیح بخواه مردا وقتی باهاشون آروم حرف بزنی میشنون

صد بار دعوامون شده تا حالا یه بارم به قهر نرفتم،  اینجوری ارزشها از بین میره،  تو هم یه کاری کن که دیگه این بار آخرین بارت باشه، اگه مشکلتون حاده تعهدی چیزی بگیر ازش، اگرم الکیه که نکنین این کارا رو،  زنگی که بچه بازی نیست هی قهر کنید، خونه رو ترک کنید که

تا دڵ نه سووتێ ده م به ده م، فانی نه بێ سه ر تا قه ده م، په روانه قه د ناگاته شه م، ئاوایه ڕێگه ی عاشقان...
2706