2733
2739
عنوان

دخترم امروز پریود شده

| مشاهده متن کامل بحث + 20122 بازدید | 83 پست

ربطی نداره به پریود..دخترای ما همه قد کشیدن.دخترعموم تا ۱۷۵ هم رفت

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ن عزیزم من خودم بعد قد کشیدم نگران نباش

اگرم نگرانی با یه دکتر مشورت کن ولی اینو ب روی دخترت نیار فعلا.در ضمن ۶-۷سانت دیگه بلند بشه کاملا خوب و نرماله

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!
2740
ب نظرت کوتاهی؟

نسبت ب خانوادم بله...چون همه قد بلند هستن و من این وسط قدم کوتاس

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
حتی اگه پریود شن؟؟

اره گلمممم حتی اگه پریود بشن اسیب نزن بهش بزار مراحلش طی کنه

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

عزیز میتونی ببری دکتر بپرسی از دکتر درسته رشد کم میشه ولی تا 18 متوفق نمیشه با دکتر مشورت کردن بهترین کاره

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    
2706