2737
2734
عنوان

بدترین روزهای زندگیتون چه روزهایی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 47224 بازدید | 623 پست

بدترینش وقتی منو بزور نامزد کردن و چندماه عزا گرفته بودم و روزایی که نامزدی رو بزور بهم زدم 

بدتر از اونم وقتی داشتم ب کسی ک خودم دوسش داشتم میرسیدم بقیه بهمش زدن .... 

این اتفاقا دوسال طول کشیدن و منو ب اندازه ده سال پیر کردن , تو سن 24-25 سالگی ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون شبی که زلزله اومد و من دخترم توو بغلم بود و از پله های خونمون پرت شدیم و تمام پله ها رو من رو دخترم غلت زدم و با تمام وجود غم رو در درون خودم حس کردم فک کردم دخترم مرده.اونقد جیغای وحشتناکی میزدم که همسرم دیوونه شده بود و از من بدتر داد میزد همه جا تاریکی مطلق گرد و غبار تمام کوچه رو گرفته بود تا اینکه یه گوشی پیدا کردیم و فورا گرفتیم توو سرو صورت دخترم بالاخره دخترم شروع کرد به گریه کردن و خداروشکر کردم چیزیش نشده حتی یه زخم کوچیک هم رو بدنش نبود.😢😢😢

بدترینش وقتی منو بزور نامزد کردن و چندماه عزا گرفته بودم و روزایی که نامزدی رو بزور بهم زدم  ب ...

آخی عزیزم خیلی ناراحت شدم 

چه وحشتناک 

😢😢😢

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2731
اون شبی که زلزله اومد و من دخترم توو بغلم بود و از پله های خونمون پرت شدیم و تمام پله ها رو من رو دخ ...

وای خدایا

حتی تصورش آدمو دیوونه میکنه

😢😢😢 

بله خیلی سخت بود تا مدت ها هرکی منو میدید میگفت چرا رنگ و روت اینطور شده نمیدونستن بدترین شک ممکن به ...

واقعا😢😢

خداراشکر که بچت سالمه عزیزم

انشاالله همیشه سالم باشه

2740

وای وای وای اشکام بند نمیاد الهی بمیرم برای دلت، برای بچه معصومت 

خداااا شفای این بچه رو بده و دل مامانشو شاد کن

خدا بچه آدم شیطون ترین بچه باشه اما مامان بچشو مریض نبینه  

خدایا شکرت
وای وای وای اشکام بند نمیاد الهی بمیرم برای دلت، برای بچه معصومت  خداااا شفای این بچه رو بده و ...

😢😢😢😢😯😯

استاتر میبینی همه ماها یه غم بزرگ تو دلمون هست یه حسرت یه کاش ............ من از درون خیییییییییییی ...

مگه نمیگی عاشق همسرت بودی؟؟پس چرا طلاق؟؟توافق کنید ینی جدا شید یا نه؟؟

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
استارتر عزیز  من نمیدونم این اطرافیان چرا همش سرکوفت میزنن...خواهرشوهرم همش منو بخاطر بچه میچزو ...

بالاخره نی نیت پسره یا دختر.گفتی پسره امضات میگه دختره

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

تمام صفحات تامیک و خوندم از ته دل دعا میکنم مشکلات همه رفع بشه و خدواند بهتون صبر عنایت کنه مخصوصا استارتر عزیز ان شالله خدواند شفای عاجل بره به پسرت

عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍
تمام صفحات تامیک و خوندم از ته دل دعا میکنم مشکلات همه رفع بشه و خدواند بهتون صبر عنایت کنه مخصوصا ا ...

انشاالله

ممنون عزیزم

فدات بشم

2706