2733
2734

من به خودم میرسم و ظاهری مشکلی ندارم ولی چرا مثلا بیرون یا مجلسی چیزی باشه خواستگار نمیاد طرفم مثلا با دوستام باشیم همه میرن طرف دوستم کسی این طوری بوده واقعا دلیل چیه واسم سواله

تهی شو بگذار عشق در تو جاری شود💜🌌

لازم نیست همه جذبت بشن یکی هم کافیه

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لازم نیست همه جذبت بشن یکی هم کافیه

اره ولی دلیلش چیه کلا دیدم یه سریا خیلی جذبشون میشن همه جا محبوبن دلیلش چیه هممون دیدیم 

2731
2740
حالا منظورم فقط به ازدواج نبود دلیل اینکه یه سریا همه جا محبوب ترن این بیشتر مد نظرمه 

ب انرژی ک دارن مربوط میشه 

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

عزیزم خیلی فکر نکن چیز خوبیه

اینکه همه به ظاهرت جذب بشن و بعد اینکه باهات صحبت کردن به تفاهم نرسید و این رویه بارها و بارها تکرار بشه واقعا اذیت کننده اس

به شخصه حاضرم فقط یه نفر که قسمت نهاییم هستش بیاد و همونم بشه

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
عزیزم خیلی فکر نکن چیز خوبیه اینکه همه به ظاهرت جذب بشن و بعد اینکه باهات صحبت کردن به تفاهم نرسید ...

اره خب ولی آدم تو شرایطش قرار میگیره حس بدی میگیره با یکی هم سن خودت یه جا باشی همه جذب اون بشن هر چیم خوشگل باشی میگی من مگه چمه 

2706