2737
2734
عنوان

دوستان بسیار مودب....

400 بازدید | 39 پست

واقعا ما کی به اینجا رسیدیم؟ یعنی بچه هامون تو این جامعه با این آدمها بایدبزرگ بشن؟

بیانات دوست عزیز مودب:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1637488/ضایعترین-وبیخاصیت-ترین-خواستگارتون-و-بهترین-خواستگارتون-کی-بوده?page=76

نی نی یارهای عزیز واقعا این فحاشی ها سزاوار نی نی سایت هست؟ اگه شما نمی تونید ایندوستان مودب رو ازسایت جمع کنید بریم از پلیسفتا کمک بگیریم!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2738

همه جا از اینطور آدما پیدا میشن عزیزم ، شما احتمالا با یه گونی تو خیابون راه نمیری تا هرکس بی ادبی کرد بندازیش اون تو !؟ باید کنار بیایم به هرحال چه خوب و چه بد اینها هم جزو جامعه ما محسوب میشند و امکان حذفشون در اختیار ما نیست 

همه جا از اینطور آدما پیدا میشن عزیزم ، شما احتمالا با یه گونی تو خیابون راه نمیری تا هرکس بی ادبی ک ...

عزیزم  من آدمی اینقد فحاش به عمرم ندیدم! یه لحظه کپ کردم نظراتش رو خوندم! والا تو بیرون هم در این حد کسی رو ندیدم...خوبه اینجا خودشون رو خالی می کنن...

عزیزم من به عمرم چنین آدمی ندیده بودم!

من از وقتی عضو شدم زیاد دیدم تو همین نی نی سایت...تاپیکامو بخونی میبینی چقد عصبانیم...بیخیال خون خودت کثیف نکن

آن کس که نداند و نخواهد که بداند                      حیف است چنین کره خری زنده بماند 😒
من از وقتی عضو شدم زیاد دیدم تو همین نی نی سایت...تاپیکامو بخونی میبینی چقد عصبانیم...بیخیال خون خود ...

منم به یکی دو تا مورد برخورد کردم فقط من وارد بحث نمیشم سریع میگم شما درست میگی و می کشم کنار چون معلومه قراره به کجا بکشه

آره بزن رو اسمشون مشخصه 

خداروشکر بماند که حتما با یه کاربری دیگه میان و در و گهرهاشون رو دوباره می پراکنن...به نظر من حتما باید حداقل عضویت با شماره موبایل بشه و به این راحتی کسی نتونه کاربری ایجادکنه

2706