2752
2734
عنوان

ضایعترین وبیخاصیت ترین خواستگارتون و بهترین خواستگارتون کی بوده ؟😀😀

| مشاهده متن کامل بحث + 285641 بازدید | 1555 پست
مادرشوهرم بعد ازدواج ما گفت ما چن جا خواستگاری رفته بودیم ،یه خانواده خوبی بودن ،انقدر پذیرایی کردن ...

اوووه مادرشوهر منم ازین زرها زیاد زده

یدفه بش گفتم خب میگرفتینش خیف شد که گفت حامد خیلی سخت سلیقه بود

گفتم خب پس مشخص شد که انتخابش درجه یک بود آفرین به اینهمه سلیقه و تدبیر و خوش فکری که داشت چه پسری تربیت کردی مامان دستت درد نکنه

دیگه زیپو کشید برا ابدیت

الهی که زبون مادرشوهرتومار بزنه دقیق مثل مال منه همش حرف میزنه بیهوده و نسنجیده

عه عزیزم اینجوری نگو

خانم خوبیه ، دل من که نمیاد ،اشاالله همیشه سلامت بمونه

دیگه مادره دیگه ، والبته زنه با حسادت که هممون داریم😆😆😆

مورِه میبینی که شر و با صفایُم؟بچِه محله امام رضایُم.  زلزلیُم،حادثِیُم،بلایُم !!! بِچِه محله امام رضایُم
اوووه مادرشوهر منم ازین زرها زیاد زده یدفه بش گفتم خب میگرفتینش خیف شد که گفت حامد خیلی سخت سلیقه ب ...

اره منم گفتم دیگه پسرتون به ارزوش رسید کسی که میخواستو پیدا کرد😂😂😂😄😄😄

مورِه میبینی که شر و با صفایُم؟بچِه محله امام رضایُم.  زلزلیُم،حادثِیُم،بلایُم !!! بِچِه محله امام رضایُم
2731
عه عزیزم اینجوری نگو خانم خوبیه ، دل من که نمیاد ،اشاالله همیشه سلامت بمونه دیگه مادره دیگه ، والب ...

خخخخ یه بارم من اومدم  حرف بزنم اینطور شد.ببخشید فدات شم من بامادرشوهرخودم مقایسه کردم خیلی عصبی شدم

هعی یاد بدبختیام افتادم هر خواستگاری میومد یا قدش کوتاه بود یا کچل بود یا زشت بود😒هرکیم میگه ملاکمون قیافه نیس قلو میکنه😳یک دوشت داداشم با کمال پرروی اومدسربازی نرفته بود کار نداشت خونه هیچ ماشین هیچ خانوادش هم از اونایی بودن ک ساپورتش نمیکردن😒خو با چ اعتماد ب سقفی اومده بود برای من نمیدونم خداروشکر هرخواستگاری میومد پاش ب خونمون باز نمیشد😂چون ملاکایی ک من داشتم بابام میدونست با تلفن ردشون میکرد ولی وقتی شوهرم اومد واسم از بین6نفر مد نظرم اون بود بابامم بدون اینکه بپرسه بقیه کین چین گفت همین خوبه😁خداروشکر ب خواستم بالاخره رسیدم😁

شخصی در کاباره ميميرد و شخصی ديگر در مسجد شاید اولی برای نصیحت داخل رفته بود و دومی برای دزدیدن کفشها پس انسانها را به میل خود قضاوت نکنیم🚶
خخخخ یه بارم من اومدم  حرف بزنم اینطور شد.ببخشید فدات شم من بامادرشوهرخودم مقایسه کردم خیلی عصب ...

نه عزیزم توهم ناراحت نشیا ،من مادرشوهرمو دوست دارم

دیگه ناراحت میشم ازدستش ولی راضی نیستم کاریش بشه، عزیزدلمی 💞💞💞💞

خدا کنه به دلت باشه و خوشبختت کرده باشه قیافه الان من دیدنیه پر از غم و بغض

کلا زندگی خیلی بالا و پایین داره یه روز همسرو دوست داری و یه روز ازش دلگیری !!! رسم زمونه اس.الان با دیدن کلی زندگی و تجزیه و تحلیل به یقین رسیدم که قیافه ابداً تاثیر نداره .دیدم کسایی که اول از همسرشون بخاطر قیافه اش بدشون میومده ولی بعد از گذشت سالها جذب اخلاق خوش همسرشون شدن و الان بنظرشون زیباترینه .این مسئله هم در مورد آقایون و هم در مورد خانمها صدق میکنه.حتی یادمه یه خانم بود که معتاد بود و اصلا قیافه نداشت و جالب اینجاس که همسرش اصلاً اعتیاد نداشت و واقعا قیافه اش از خانمش سر بود ولی اون خانم انقدر خوش اخلاق بود که شوهرش میپرستیدش.

نه عزیزم همسرم گفت بریم نرفتم مادرم همه دارو ندارمه پدرم که فوت کردن نمیتونم تنهاش بزارم مامانمم مخا ...

نه منم اگه شرایطم اینجوری بود نمیرفتم،😳

دنیا همه هیچ و کار دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ

ضايع ترينش يكي كه ميگفتن وضعش خوبه از در نيومده تو شروع كردن به محاسبه قيمت در و ديوار. خوبش هم كه الان شوهرمه خدايي خانواده اش خيلي ضايعن ولي اون موقع نفهميدم

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
خوب همون اول میگفت شمارو میخواد دیگه نقشه کشیدن چرا؟

نمیشد هنوز ۱۸سالش هم نشده بود نه کار نه سربازی و...

خانواده اشون براشون درس خوندن مهم بود هردو برادر بعد مدرک وکار تصمیم به ازدواج گرفتن 

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
2706