2733
2739

اینجانب یه خواستگار داشتم خانواده مذهبی بشدت و معروف  ولی خودش .......روز اول خاستگاری  رفتیم اتاق برای آشنایی  اولین سوالش این بود که بعد از فوت پدر و مادرت خونتون رو داداشت میبره؟😃منم گفتم  جوابتونو میدم بعد صحبتامون هیچی عامو  زر زراش تموم شد زدیم بیرون بلند از بابام پرسیدم سوال خواستگار حقیرمو  خانواده پسره آب شدن به معنای حقیقی 😂😃 از اون به بعد دیگ اصلا تو محل ندیدمشون

😅😅😅😅خوب بود خوشم اومد

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

من جات بودم میگفتم نه از اول گفتن این خونه مال ع* اقاییه که قراره منو بگیره!

امام علي (ع): مردم، به دولتمردان خود شبيه ترند تا به پدرانشان.[تحف العقول، ص۲۰۸]❤وقتی که دلتنگی امیدت کم نشه خدا همون لحظه دلتنگ بندشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ضایع ترینش یه پسره بود شبیه ژاپنیا قدش نهایتا تا سرشونه من میرسید معلم ورزش بود و ماهی ۵۷۰ تومن حقوق داشت و یه پراید توی دهات هم تدریس میکرد😁😁 خلاصه خدای اعتماد به نفس بود ۶ بار اومدن خواستگاری هربار یه نفرو واسطه میکردن اخر مجبور شدم حسابی حالشو بگیرم تا ول کنه.... 

یکی بود میگفتن ما اصلا اهل رفت و امد نیستیم فقط اخر هفته ها همه ی خانواده(شامل سه تا عروس دیگه و بچه هاشون ،خاله و عمه پسر، بچه های اونا )هز دفعه میریم خونه یک نفر خیلیم کم جمعیتیم، اونحا بود که فکز کردن شابد من معنیه کم جمعیتو اشتباه فهمیدم 😐

She is everything I ever wanted.... 
من جات بودم میگفتم نه از اول گفتن این خونه مال ع* اقاییه که قراره منو بگیره!

😂😂😂😂👌👌👌👌

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊

بي خاصيت ترينشون پسرعموم

بهترينشون همسرم 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706