2752
2734
عنوان

دوستان بسیار مودب....

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 39 پست
تو نی نی سایت که پرررررره! عجیبه نخورده به پستت....دیگه همین که ما بچه هامونو آدم بار بیاریم بسه...ب ...

اینجا هم به این شدت من ندیده بودم...شاید دقت نکردم....ایشالا که تعداد این آدمها کم باشه! 

خب عزیز دل کم تجربه ای دیگه ،بدتر از اینها هست تو‌جامعه یه مدت تو همین نی نی سایت بگرد برات عادی میش ...

فاهی جان به نظرم نباید برامون این چیزا عادی بشه..حتی تو جامعه هم اگه باشه باید جلوش وایستیم....ترس از قانون دلیلی که خارجیها رو با شخصیت کرده باید برا ماها هم وجود داشته باشه...که متاسفانه هیچ وقت قوانینمون بازدارنده نیست....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فاهی جان به نظرم نباید برامون این چیزا عادی بشه..حتی تو جامعه هم اگه باشه باید جلوش وایستیم....ترس ا ...

من نميگم فحاشى كار خوبيه ولى چرا فكر ميكنين هميشه بايد يه چماق بالاى سر مردم باشه؟ در شبكه هاى اجتماعى امريكا به رئيس جمهور آمريكا هزار تا حرف ميزنند در تلويزيون برنامه هاى مسخره كردن هست. كسى نمياد بگه اينها را بايد حذف كرد . چرا ايران اينطوريه كه كسى حرف مخالف شما زد بايد حذف بشه؟ عادت كردين به سانسور فكر ميكنين همه جا بايد اينجورى باشه؟

من نميگم فحاشى كار خوبيه ولى چرا فكر ميكنين هميشه بايد يه چماق بالاى سر مردم باشه؟ در شبكه هاى اجتما ...

چه ربطی به سانسورداره...حرف مخالف نیست فحاشیه!تو همون آمریکا کجا میتونی بری به بقیه فحاشی کنی؟! همون برنامه ای هم که میگید فحاشی نیس انتقاد در قالب کمدیه! تو هیچ جای دنیا کسی حق نداره به کس دیگه فحاشی کنه! قانون بازدارنده دارن....ومیتونی ازاون فرد شکایت کنی...این مساله ای که شما میگید کاملامتفاوت با حرف من بود....

عزیزم چه ربطی به سانسورداره...حرف مخالف نیست فحاشیه!تو همون آمریکا کجا میتونی بری به بقیه فحاشی کنی؟ ...

شما برو تو فيس بوك در پيج ترامپ و يا سران كشور ديگه ببين چى نثارشون ميكنن. در تلويزيون هزار بار مسخره ميكنن حتى فحش هم ميدن . كسى نمياد دستگيرشون كنه.

شما برو تو فيس بوك در پيج ترامپ و يا سران كشور ديگه ببين چى نثارشون ميكنن. در تلويزيون هزار بار ...

چه ربطی به دستگیری داره؟! البته همون ها هم حق دارن که شکایت کنن...

https://en.wikipedia.org/wiki/Profanity

آخر پیج بالا میتونید ببینیدفحاشی تو کشورهای مختلف چه مجازاتی داره

در ضمن من نه سلبریتی هستم نه پیج پابلیک دارم به عنوان شهروند کمترین حقم اینه که کسی اینجوربی ادبانه بهم توهین نکنه! و برید هرحا رو بگردید اعتراض به فحاشی سانسور نیست! تو همین پیج پایینی میتونید معنی سانسور رو ببینید

https://en.wikipedia.org/wiki/Censorship

من به دوستان هم گفتم باید اعتراض کنیم به فحاشی به همین دلیل بود که فحاشی به فرهنگمون تبدیل نشه و حمایت نشه ازش...

چه ربطی به دستگیری داره؟! البته همون ها هم حق دارن که شکایت کنن... https://en.wikipedia.org/wiki/P ...

من خودم سالهاست امريكا زندگى ميكنم. شايد بيشتر از سن شما. اينهمه f word تو فيلمها هست پس كسى شكايت نميكنه و در تمام اين سالها نشنيدم يك نفر براى فحش مجازات شده باشه. مگر اينكه كسى را با فحاشى تحديد كنن.

من خودم سالهاست امريكا زندگى ميكنم. شايد بيشتر از سن شما. اينهمه f word تو فيلمها هست پس كسى شكايت ن ...

والا تو همين پيج كه براتون فرستادم نوشته كه تو جمع بيشتر از دو نفر توهين كني جرمه تو آمريكا و البته قانون ايالت به ايالت فرق داره....و اين قانون تو آمريكا به نسبت كشورهاي ديگه شايد كمتر سختگيرانه هست كه اومده قوانين كشورهاي ديگه تو اون پيج...به هرحال من تو خانواده اي زندگي كرده و مي كنم كه فحاشي توهين به كرامت انسانه و در حد خودم به اين وضع هم اعتراض مي كنم و ربطي بين اعتراض به فحاشي و سانسور نمي بينم...واقعا باعث خجالته اين حرفا تو جامعه و اين سايت.... شما بايد با فحاش اين بحثا رو بكنيد...چون با فحش دادن در مقابل حرف منطقي باعث ميشه ما ديگه از ترس بي ادبيش حرف نزنيم و سانسورمون مي كنه

والا تو همين پيج كه براتون فرستادم نوشته كه تو جمع بيشتر از دو نفر توهين كني جرمه تو آمريكا و البته ...

منكه نميگم شما اشتباه ميگى. بله كار قشنگى نيست. هيچكس دوست نداره فحش بشنوه. ولى با قطع اين كاربرها اين مشكل درست نميشه. 

راجب شكايت در اين كشور هر كسى حق شكايت داره ولى آيا دادگاه اينو قبول ميكنه؟ نه چون متمم اول قانون اساسى اينجا freedom of speech هست. مگر اينكه با فحش كسى را تحديد كنين. اون هم بايد ثابت بشه.