2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812273 بازدید | 668736 پست
سلام زینب جون از روزی که اقدام کردم تا الان هیچوقت از اومدن پری خانوم خوشحال نشده بود هربار عزاداری ...

سلام عزیزم خدا رو شکر به مامان شدن داری نزدیک میشی

گلم یه اصل کلی اینکه تعادل بدنت رو بهم نزن

نهایت یه طب سنتی معتبر برو بر اساس طبعت بهت بگه جی بخوری بهتره

ولی میوه و سبزیجات زیاد، آب پیاده روی عالیه

حس می کنم طبعت گرم باشه واسه همین میترسم بگم گرمی بخوری

سلام عزیزم خدا رو شکر به مامان شدن داری نزدیک میشی گلم یه اصل کلی اینکه تعادل بدنت رو بهم نزن نهای ...

مرسی زینب جونم ، من اصلا نمیدونم طبع و مزاج چطوریه🥰🤗😍فقط میدونم هرچی که دوس دارم جزو سردیجات هست و هرچیز گرم و شیرینی زود دلمو میزنه ، خیلی ممنونم ازت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم درسته ممکنه شما هم سرکولاژ بشی ولی تغییرات سرویکس شما طی 6 هفته بوده، پس نگرانی کمتره مال من ظر ...

تو تخت میخوابم همش خوابم میبره و روحیم خراب میشه ولی چاره نیست، دیگه قراره آشپزی نکنم،تا الانم از توالت ایرانی استفاده میکردم فکرکنم بهتره فرنگی استفاده کنم،نمازمو بنظرت ایستاده میخونم، نشسته بخونم یا مشکلی نداره ایستاده؟

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
2728

سلام دوستان من رفتم بیمارستان برام سونو نوشتن رفتم بیرون انجام دادم ولی گفتن باید بری همون مرکز که انتقال دادی این به نفعته

بچه ها چه دردی خطرناکه من بعضی وقتا خوبم بعضی وقتا هم درد دارم نمیدونم این درد طبیعیه یا نه میخوام فردا برم مرکز ولی دکتر خودم نیست به نظرتون برم یا نه صبر کنم شنبه که دکتر خودم هست برم میترسم فردا نرم دیر بشه

خدا جونم شکرت...
عزیزم به من گفتن تعین جنسیت نداریم ولی همین امروز سه نفر دیگه بهغیر خودمم دیدم داشتن همین کارو ...

متاسفانه چون میدونن من و امثال من مشکل داریم و جهت درمان اومدیم و کارمون گیره اصلا به حرف خودمون اعتنا ندارن ولی خب برای شما که مشکلی ندارید بیشتر راه میان چون میدونن طرف اینجا نمیاد و میره جای دیگه،  التماس دعا عزیزم منم دعا میکنم به خواسته دلتون برسید

تو تخت میخوابم همش خوابم میبره و روحیم خراب میشه ولی چاره نیست، دیگه قراره آشپزی نکنم،تا الانم از تو ...

والا منم دستشویی ایرانی فقط می تونم برم

از دکتر پرسیدم گفت سعی کن فقط بیشتر فرنگی بری، تا ایرانی 

نماز هم نه اصلا ایستاده نخون نشسته، رکوع و سجده هم در حد کم خم کن بدنتو، خیلی فشار میاره

منم از خواب و استراحت مطلق بدم میومد فعلا گرفتار شدم

حالا فردا برم ببینم در چه حد میگه استراحت باشم 

سلام دوستان من رفتم بیمارستان برام سونو نوشتن رفتم بیرون انجام دادم ولی گفتن باید بری همون مرکز که ا ...

سلام عزیزم والا منم نمی دونم دیگه چی خطرناک هست چی نیست

چون هیچ درد و علائم عجیبی نداشتم ولی طول سرویکسم کوتاه شده 

به نظرم حتما سونو زودتر برو خصوصا که تا حالا برات طول سرویکس اندازه نگرفتن، نهایت میری و خیالت راحت میشه، شنبه هم دکترت رو می بینی

یا اگر کاری فوری داشتی همون فردا از مرکز خواهش کن به دکترت زنگ بزنن

سلام عزیزم والا منم نمی دونم دیگه چی خطرناک هست چی نیست چون هیچ درد و علائم عجیبی نداشتم ولی طول سر ...

سلام زینب جون...خوبی..نی نی خوبه...سرکلاژ کردی؟

من سرکلاژ شدم😩

خدای من ممنونم بخاطر دوقلوهای نازم که بعد کلی سختی و استرس سلامت دادی بغلم...انشاالله نصیب همه ی منتظرا بشه🥰
سلام عزیزم فردا باید برم تو چرا گلم؟ کی انجام دادن برات؟ کدوم دکتر؟ سخته؟ راحته؟

گفتن طول سرویکسم کوتاست..چون دوقلوهم هست حتما باید سرکلاژ شی...دکتر مصطفانی عمل کرد...من چون زیادی بالا میارمو ضعیف شدم بیهوشی خیلیـاذیتم کرد...خیلی بالا میاوردم

برای من خیلی سخت گذشت ولی اکثرا میگن عمل اسونیه

خدای من ممنونم بخاطر دوقلوهای نازم که بعد کلی سختی و استرس سلامت دادی بغلم...انشاالله نصیب همه ی منتظرا بشه🥰
اگر دکتر بیرون آی وی اف می کنه خیالت راحت باهاش استارت بزن اگر راضی بودی به ما هم معرفی کن، من و لی ...

والا من مریضش بودم پیشش ای یو ای کردم واقعا از رسیدگیش راضی بودم دکتر فرزانه سادات خضری مطبش پونک هستش توی نت هم بزنین میاد اینستاهم فیلمای زایمان یا عملاش رو میزاره  ک من چندتا فامیلامونم پیشش فرستادم خیلی راضی بودن ازش ولی ب من گفت نهایتا از هفته ۲۰ باید پرونده باز کنی

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
گفتن طول سرویکسم کوتاست..چون دوقلوهم هست حتما باید سرکلاژ شی...دکتر مصطفانی عمل کرد...من چون زیادی ب ...

آخی عزیزم، الان بهتری؟ به شما هم آمپول پروژسترون دادن تا چند وقت؟ گفتن استراحت در چه حد باشه؟

خدا رحم کنه منم زیاد بالا نیارم

سلام دوستای گلم❣

از همتون بابت تبریک های گرم و صمیمیتون یک دنیا ممنونم☘🍃

ببخشید تک تک پاسخگو نبودم.. چندروز اول که درگیر عوارض زایمان سزارین بودم و الانم بازیگوشی های شیرین دخملی...🍃☺😍

خداروشکر الان خوبیم 🍃

از صمیم قلبم این شب بیداری هارو برای تک تکتون آرزو میکنم😙🤗

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2706