2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822332 بازدید | 669241 پست
والا من مریضش بودم پیشش ای یو ای کردم واقعا از رسیدگیش راضی بودم دکتر فرزانه سادات خضری مطبش پونک هس ...

یک دنیا ممنون عزیزم، حالا منم این چند وقت رو پشت سر بذارم ببینم چی میشه، اگه از حاملگی پر خطر در اومدم بیام پیشش

سلام دوستای گلم❣ از همتون بابت تبریک های گرم و صمیمیتون یک دنیا ممنونم☘🍃 ببخشید تک تک پاسخگو نبود ...

عزیزم خدا رو شکر به سلامتی زایمان کردی، ان شاء الله همیشه سایتون بالا سر دختر گلمون باشه و پر از شادی باشه زندگیتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ببخشید منم رویان میرم و اونجا آزمایش دادم ذخیرم 2/9 شدش یعنی آزمایشگاهها با هم فرق دارن ؟؟؟؟ من ...

دوستانی که رویان میرید، کسی تو هفته بعد نوبت نداره که نخواد استفاده کنه، 🙏🙏🙏بهم گفتن اولین وقت ۹ مهره ولی من هفته بعد میخوام‌ویزیت شم، باید هیسترو انجام‌بدم

2728
عزیزم خدا رو شکر به سلامتی زایمان کردی، ان شاء الله همیشه سایتون بالا سر دختر گلمون باشه و پر از شاد ...

زینب جون هستی 

سوال دارم ؟؟

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
سلام عزیزم والا منم نمی دونم دیگه چی خطرناک هست چی نیست چون هیچ درد و علائم عجیبی نداشتم ولی طول سر ...

زینب جان طرازی به من گفت توی سونوی غربالگری ، طول سرویکس رو اندازه بگیر بهت بگم سرکلاژ میخوای یا نه.

ولی شماها همه هفته های بالاتر دکترتون تشخیص داده و اینکار رو کرده.

راستی طرازی برای سرکلاژ کردن خوبه؟! کسی تجربه داره؟

برای من که دستش خوب بوده تا حالا.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
زینب جان طرازی به من گفت توی سونوی غربالگری ، طول سرویکس رو اندازه بگیر بهت بگم سرکلاژ میخوای یا نه. ...

راستی توی واژنم هم از وقتی اومدم تهران و تو راه و نیمه راه بودم و استراحتم کم شد یک درد خفیفی حس میکنم ، مثل درد نزدیکی. 

اینم میتونه به طول سرویکس ربط داشته باشه؟ 

بعد از عمل سرکلاژ ، چند روز استراحت میخواد..؟

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2738
متاسفانه چون میدونن من و امثال من مشکل داریم و جهت درمان اومدیم و کارمون گیره اصلا به حرف خودمون اعت ...

ولی اونهام مشکل باروری داشتن !!مثلا میخواستم از دوجنس جنین بزارن براشون اخه اگثرا ای وی اف ها چون جنین دختر قوی تره جنسیت دختر میشه  عزیزم موفق باشی التماس دعا 

سلام .من كاربر جديد هستم تازه تخمك كشي انجام دادم و ماه ديگه ميرم تو سيكل انتقال

خوش اومدین ؟ با کدوم دکتر ؟ چن تا جنین داری ؟؟؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
نه گلم درد نداشتم  تو ان تی 33 بود 12 هفته امروز اخرای هفته 15 یهو شده بود 28 دکترم گفت میزا ...

باز هم‌شکر خدا زینب جان زود متوجه شدن، انشالله از این جا به بعد بارداری خوب و‌راحتی داشته باشی و نی نی رو به سلامتی بغل کنی و تلافی همه سختیها در بیاد🥰🥰🌺🌺🌸🌸

دوستانی که رویان میرید، کسی تو هفته بعد نوبت نداره که نخواد استفاده کنه، 🙏🙏🙏بهم گفتن اولین وقت ۹ ...

گلم حتما تماس بگیر یا حضوری برو، شرایطت رو بگی قبول می کنن

واسه منم قبلا چند بار پیش اومد حتی حضوری رفتم اول وقت قبول کردن