2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822106 بازدید | 669237 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون از دلگرمیت ان شاءالله هر چی خدا بخواد 

ستاره جون من چندروز پیش پانکچر داشتم با یکی از بیمارای دکترم از اول سیکل پانکچرمون دوست شده بودم و دائما نگران بود که اسپرم شوهرم یک میلیون هست بعد از پانکچر اومدم خونه که با نگرانی ز زد گفت به شوهرم ز زدن که دوباره بره نمونه بده به همسر تو هم ز زدن گفتم نه خلاصه تا روز مشخص شدن جنین ها گریه میکرد وقتی کارت فریز رو گرفتیم بازم داشت گریه میکرد منم گریه ام گرفت گفت مونا باورم نمیشه از ۲۷ تا تخمکی که ازش گرفته بودن ۱۸ تا جنین با گرید آ و ب و آب داشت من فکر کردم جنین نداره که گریه میکنه کارتو دیدم فهمیدم از خوشحالی گریه میکنه ،اینارو برات نوشتم که اصلا نا امید نباشی توکلت به خدا باشه 

من براي ناباروری میرم ولی موقع تشکیل پرونده به ما و همه میگفتن تعیین جنسیت ندارن،،  روش درمان ه ...

عزیزم به من گفتن تعین جنسیت نداریم ولی همین امروز سه نفر دیگه بهغیر خودمم دیدم داشتن همین کارو میکردن پولشو میگیرن چیکار داذن ای یو ای که فقط وقت تلف کردنه ببین باید سفت حرف بزنی و زیر بار نریهرچی میگن

2728
دقیقا همسرم هم بعد از گرفتن جواب آزمایش میگفت اکثرا اینطوری بودن و اکثرا به همشونم ویتامین ای و سی ت ...

برای همسر من که اصلا ای وسی هم ندادن گفتن تعدادش خوبه معاینهاش هم خوب بوده نمی خواد ولی من فکر کنم‌این جوری میزنن که اگه منفی شدبگن ضعیف بوده ... دیگه خدا میدونه چی بگم والاه

آره گلم رویان درسته، چون مرکز ناباروری هست  آز ذخیره و اسپرم و dfi فقط تو مراکز ناباروری باید ...

مرسی عزیزم که جواب دادی ان شالله که فردا کارت با موفقیت انجام بشه👍🏻👍🏻👍🏻🤜🏻🤜🏻

نمیدونم والا حالا قرار هست پیش یه اورولوژیست بره هفته بعد تهران و شهرهای دیگه نمیتونیم بریم اردبیل ه ...

عزیزم تعداد زود درست میشه بهش خرنوب وعرق کاسنی بده معجزه میکنه

سلام زینب جون از روزی که اقدام کردم تا الان هیچوقت از اومدن پری خانوم خوشحال نشده بود هربار عزاداری میگرفتم انقدر ناراحت میشدم 🤗🤗🤗خداروشکر بالاخره امروز پری خانوم تشریف اورد و من به انتقال نزدیک میشم ☺️☺️☺️زینب جون بهم میگی چه کارایی انجام بدم؟ مثلا چیزی هست که بهتره بخورم؟مثلا گرمی بخورم؟دوسین خوبه استفاده کنم؟من کلا خودم عاشق سردیجاتم به خصوص دوغ و لواشک و اینا 🤗🤗🤗ممنونم ازت 

❤️❤️❤️😘😘😘😍😍😍😍

2740
عزیزم تعداد زود درست میشه بهش خرنوب وعرق کاسنی بده معجزه میکنه

اصلشو پیدا کنم حتما ممنون 

راستش دیگه اومدنت خیلی دیر شد حسرت داشتنت تو جونم جوونه زد و ریشه کردو روز بروز بزرگتر شد  حالا دیگه پاک ازت ناامید شدم راستشو بخوای دیگه منتظرت نیستم به نداشتنت عادت کردم چشممو بستم و دیگه ارزوت نمیکنم دیگه برات رویا نمیبافم برای اومدنت لحظه شماری نمیکنم هر روز یه نقشه نمیکشم که خبر اومدنتو چطوری به عشقم بدم حالا خونواده من دونفرست من و شوهرم چاره ای نداشتم جز فراموشیت تو نخواستی بچه من باشی منم دیگه نمیخوام مادر بودن برای تورو 
خودش یه دکتر معرفی کرد حالا قرار هست هفته بعد اون ببینه 

عزیزم وضعیت شوهرت مثل وضعیت شوهر منه .الیگو اسپرمی شدید داره‌.احتمالا دکتر یه مدت دارو میده استفاده کنه بهتر بشه وضعیت اسپرم ها.من شوهرم تا ده میلیون هم رفت اما متاسفانه بقیه فاکتور ها تغییری نکردن. فوق فوقش اینه که براتون عمل تسه یا میکروتسه انجام بدن و از بیضه ها نمونه بگیرن.اصلا نگران نباش .این دکترا فقط کارشون اینه به آدم استرس بدن.ببین من تجربه خودمو میگم.ما رو خیلی ناامید کردن .گفتن شوهرم عمل نیاز داره عملش کردن که خیلی هم اذیت شد از اون طرف هم از اول میگفتن با این وضعیت اسپرم ها نمیتونین با جنین خودتون باردار بشبن و باید برین جنین اهدایی بگیرین.بعد به خودم گیر دادن که ذخیرت کمه برخلاف نتیجه آزمایشم ۰

عادی بود ذخیرم.حالا که اومدیم تهران کلا دارن عکس حرفایی که اونا زدن رو بهمون میگن.اصلا شوهرم عمل نیاز نداشته.ذخیره تخمدان من مشکلی نداشته .و اینکه حق نداشتن به این زودی و بدون امتحان میکرو با جنین خودمون بیان حرف از جنین اهدایی بزنن.چون اسپرم هست .اینطور نیست که اصلا اسپرم نباشه.حتی اوناییکه آزو اسپرمی هستن فکر کنم بدون اینکه نوع آزواسپرمی شون رو مشخص کنن بهشون پیشنهاد اهدایی نمیدن..واسه همین میگم اگه تو شهرتون دکتر خوب نیست و براتون مقدوره بیاین تهران تحت نظر باشین. بخدا شوهر من روزی چهل تا قرص میخورد اصلا معدش داغون شده بود.حالا اینجا فقط یه فرتیل پلاس تجویز کردن و خنک نگه داشتن بیضه و ورزش و رژیم غذایی سالم.من تهران دلم قرص تره

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
عزیزم وضعیت شوهرت مثل وضعیت شوهر منه .الیگو اسپرمی شدید داره‌.احتمالا دکتر یه مدت دارو میده استفاده ...

ان شاءالله که زود جواب بگیرین متاسفانه شرایط اومدن به ت۶ران رو ندارم توکل به خدا همینجا ادامه میدم 

راستش دیگه اومدنت خیلی دیر شد حسرت داشتنت تو جونم جوونه زد و ریشه کردو روز بروز بزرگتر شد  حالا دیگه پاک ازت ناامید شدم راستشو بخوای دیگه منتظرت نیستم به نداشتنت عادت کردم چشممو بستم و دیگه ارزوت نمیکنم دیگه برات رویا نمیبافم برای اومدنت لحظه شماری نمیکنم هر روز یه نقشه نمیکشم که خبر اومدنتو چطوری به عشقم بدم حالا خونواده من دونفرست من و شوهرم چاره ای نداشتم جز فراموشیت تو نخواستی بچه من باشی منم دیگه نمیخوام مادر بودن برای تورو 

ممنون بچه ها خیلی باحرفاتون امیدوار شدم به ادامه کار

فدات گلم،میام عزیزم...از این به بعد میام که عقب نمونم از صفحه ها😁امیدوارم حال همه بچه ها خوب باشه.ر ...

سلام خاکستری جون😘😘

خوبی نیستی نمیای با سوالای عجیب غریبت

منم خوبم خداروشکر

ممنون جویای احوالم بودی

امیدوارم بقیه دوستان هم روزای خوبی رو سپری کرده باشن

راستی رفتی خرید سیسمونی؟؟؟

اصلشو پیدا کنم حتما ممنون 

عزیزم اینم بگم آنا جون همیشه میگه تغذیه مناسب طبع باشه.یعنی اگه طبع شوهرتون گرمه اصلا خرنوب و یا داروهایی با طبع گرم خوب نیست یعنی نه تنها خوب نمیکنه بلکه ممکنه بدتر هم بگنه وضعیت اسپرم ها رو.من اینو نمیدونستم. طبع شوهرم گرم بود و یه مدت خرنوب و دوسین و یه سری دستور غذا با طبع گرم میدادم همسرم بخوره چون شنیده بودم اینا برا اسپرم خوبه ولی بهتر که نشد بدترش هم کرد.یعنی حساب کن اوایل در حد دو سه میلیون بود بعد از مصرف اینا شد تقریبا صفر.بماند که شوهرم اون اوایل بعد از مصرف خرنوب حالش بد میشد و من مجبورش میکردم بخوره.ولی خب خدا رو شکر مدت طولانی نبود مصرف اینا و خیلی زود با این تاپیک آشنا شدم و قطعش کردم

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.