2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822137 بازدید | 669237 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هومت جان به حرف دلت گوش کن اگه فرصت داشتی قبله سفر با یه روحیه مثبت بی استرس برو واسه انتقال اکه خیل ...

من خیلی به استخاره اعتقاد دارم

دیگه دلم رضا نیست برم سمت انتقال

فعلا یه مدت صبر میکنم ببینم خدا چی میخواد😔

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
تارا جان یادمه گفته بودی دکتر چوبساز بهت پنتوکسی فیلین‌داده، میدونی چه مارکی و چه دوزی داده بود؟&nbs ...

نیلا جون قرصو تموم کردم ازش ندارم

ولی پنتوکسی فیلین ۴۰۰ بود روزی نصف قرص و تو نسخم دیدم ۲۰ تاش شده بود ۲۲ هزارتومن

خودتو درگیر اعداد و ارقام نکن دوستم بیمار دکتر نصره دفعه اول با ضخامت ۹ میلیمتر منفی شد دفعه دوم با ضخامت ۶.۸ مثبت دوقلو خدارو شکر

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
2728
بچه ها شما تو بارداری تن ماهی میخورین؟

نخوریااااااا

خیلی مضره

ادم سالمم خوب نیست بخوره. چه برسه مامانای باردار

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
ببین شما که مشکل خاصی ندارین رهاش کن یه مدت برو دنبال زندگیت شاید خودت باردار شدی،یا وقتی مسافرت اوم ...

اره. همه میگن این منفی برا عجله خودت بوده

از بس تو هر مرحله عجله میکردی که کارتو جلو بندازن😔

صبر میکنم ببینم چی میشه. ولی طب اسلامی میرم😕

2740
بچه ها شما تو بارداری تن ماهی میخورین؟

نه 

کلا غذای کنسروی نمیخورم ریسکه😁 

ولی دوستم تن ماهی میخورد بچه هاش یکی از یکی خوشگل و سالم ترِ😉

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
تحرک آ تنها مهم نیست جمع آ و ب باید بالای ۳۵ باشه مورفو هم نرماله چسبندگی هم ایشالا موقت باشه رفع ...

واقعا خداروشکر حرفات امیدوارم کرد عزیزم ممنون💖🙏

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
اگه بدونی چی شد😔😔 امروز از صبح منتظر بودم یه حاج اقایی برام استخاره بگیره چون تحمل یه شکست دیگه ...

عزیزم خودتو‌ناراحت نکن حالا که به استخاره اعتقاد داری و انجامش دادی پس بهش عمل کن.

خودتم اشاره کردی که رحمت سرده. وقتی مشکل خاصی نداری من مطمینم با اصلاح طبعت و گرم نگه داشتن رحمت خودت انشاءالله طبیعی باردار میشی و لازم نیست اینهمه دوباره سختی بکشی برای ای وی اف.😊

عزیزم چسبندگی فقط چاره اش میکرو هست، وقتتو با اقدام طبیعی تلف نکن، منم همسرم نفهمیدیم چرا از اول agg ...

یعنی درمانی نداره این چسبندگی تازه اینطوری شده تو آزمایشای قبلی نرمال بود یعنی واسه خاطر گرماست.خودمم میخوام برم واسه میکرو ولی دکترم هر وقت یچیزی میگه میگم شاید خدا نمیخواد دیگه واقعا خسته شدم از این انتظار دوست دارم همش تو خودم باشم بیرون نیام خونه ام میمونم همش یدفعه بغضم می گیره اشک میریزم  بی هوا چرا خدا یه راه برام نمیزاره 😞😞

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
ساک و کیسه زرده رو دیدن ولی قلب تشکیل نشد بتام‌تا حدا رفته بود ۴۲ هزار! حالام بعد کلی خونریزی رو ۹ ...

تارا جان انشاءالله این دوران سخت رو هرچه زودتر پشت سر بذاری و بدون دردسر برات تموم شه. مطمینم بار دیگه حتما جواب می گیری. و شاید خدا خواست و برات معجزه شد. می دونم الان با خودت میگی وضع شوهرم خوب نیست و امکان نداره اما تو همین سایت دوستانی بودن که همسراشون وضعشون خیلی بد بوده و خودشونم کلی مشکل داشتن اما به خواست خدا طبیعی باردار شدن. شما هم که خودت خدا رو شکر مشکلی نداری. انشاءالله دلت خیلی زود زود شاد میشه🙏❤️❤️