2737
2734
عنوان

حستون میگه جنسیت بچم چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 47 پست
این قدیمی ها ک سنو نبود جنسیت نینی رو می‌فهمیدن.. بزن گوگل خیلی چیزا میاد یا قبلا اینستا برام میاو ...

اینقدر زدم همرو حفظم نیمی از علایم پسره نیمی دختر 

بعضی از مامانم میگن این علائمی که تو گوگل هست برای ما نتیجه برعکس بوده🥲

انشاالله عزیزم  یه دختر دارم  سر اون برام اینقدر اهمیت نداشت. الان کنجکاوم بدونم این فسقل ...

وای دقیقا عمه ی من یکشنبه اولین سنورو می‌ره تازه فهمیده بارداره

دوست داره دختر بشه چون یه پسر داره :)

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله عزیزم  یه دختر دارم  سر اون برام اینقدر اهمیت نداشت. الان کنجکاوم بدونم این فسقل ...

انشالاچون ویارنداری وترشی علاقه داری دخترهم ویارزیادمیشه هم اینکه سربچه دخترزن چهره اش خراب میشه

2731
این قدیمی ها ک سنو نبود جنسیت نینی رو می‌فهمیدن.. بزن گوگل خیلی چیزا میاد یا قبلا اینستا برام میاو ...

ایشلا مادر شدنه تورم میبینیم

شعار من . باجاهیلین وارد بحث و جدل نشو یا سخن شما سر به اسمان خواهد رفت یا مثله انها خواهید شد 
وای دقیقا عمه ی من یکشنبه اولین سنورو می‌ره تازه فهمیده بارداره دوست داره دختر بشه چون یه پسر داره ...

آره منم اگه اولی پسر بود  الان عمیقااا آرزوی دختر داشتم ... دختر خیلی خوبه رفیق مادره... ولی خب الان دوست دارم این فسقل پسر باشه از هر دوتا گل داشته باشم 🥲

اینقدر زدم همرو حفظم نیمی از علایم پسره نیمی دختر  بعضی از مامانم میگن این علائمی که تو گوگل ه ...

نه منظورم ادرار رو با جوش شیرین مخلوط کنی اگ کف کنه فلانه اگ نکنه فلان

یادم نمیاد خیلی چیزا بود 

یا مثلا با کلم.. کلمو با ادرار قاطی کنی اگ صورتی شد یه جنس خاصیه

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2738
انشالاچون ویارنداری وترشی علاقه داری دخترهم ویارزیادمیشه هم اینکه سربچه دخترزن چهره اش خراب میشه

شوهرم و خواهرم میگن خوشگلتر شدی اما دیروز دیدم یکم صورتم جوش درآورد  میگن دختر داشته باشی پوستت چرب میشه جوش میزنی 😪هی علایمم عوض میشه

ایشلا مادر شدنه تورم میبینیم

🥺🫂🩹

مرسی قشنگم انشالله بهترین ها برات رقم بخوره 🫀🌱

2706