2733
2734
عنوان

حستون میگه جنسیت بچم چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 47 پست
🥲 پریود که میشم روحم بهونه گیر میشه :) دوست داشتم بچه ای که میاد تو این خونه واسه خودمو شوهرم باشه ...

وقتی بچه دار شدی بده منم باهاش بازی کنم 😂 واسه هرکی این دعا رو کردم بچه شیش ماهش نشده ازم فراری میشه  .انگار جن دیده یکی نیست بگه اگه دعا نکرده بودم تو الان نبودی . نمک نشناسن . فقط محض شوخی گفتم جدی نگیر .

شعار من . باجاهیلین وارد بحث و جدل نشو یا سخن شما سر به اسمان خواهد رفت یا مثله انها خواهید شد 
وقتی بچه دار شدی بده منم باهاش بازی کنم 😂 واسه هرکی این دعا رو کردم بچه شیش ماهش نشده ازم فراری میش ...

:)))))

🤍🫂🙂

مرسی که برام دعا میکنی

همش فکر میکنم شاید با این شوهرم سر انجام ندارم

یا عمرمون کوتاهه ک بچه دار نمیشیم..

😶‍🌫️🤷🏼‍♀️

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید