2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818371 بازدید | 669076 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه ما هم dfi ننوشتن منم اونموقع نمیدونستم  نمیفهمم چرا متوجه نیستن ما اینهمه هزینه میکنیم وق ...

خیلی خرن به خدا،دور از جون البته،بالاخره اینهمه هزینه میکنیم آخه هزینه آزمایش dfi توش گمه،من که اینسری این قضیه رو به روی دکترم میارم چون کمکاری از طرف اوناست مریض که نمیتونه دونه دونه آزمایشارو چک کنه!واقعا از جون و روحو مالو وقتمون داریم میزنیم هزینه میکنیم حداقل پیشنهاد بدن بهمون،من حتی گفتم اگه لازمه  PGD و  PGS انجام بدین چون اونموقه ده تا جنین مونده بود برام الان شده ۳ تا دیگه به درد آزمایش کردنم نمیخورن گفتن نه فایده نداره،کاش قبل تشکیل جنین چک میکردن،یعنی حاضر بودم جنینام بیرون از بدنم از بین برن تا اینکه بمونن و اینجوری هی انتقال بدم منفی بشه،هی حس میکنم هربار از روحم یه تیکه کنده میشه

واسه ما هم dfi ننوشتن منم اونموقع نمیدونستم  نمیفهمم چرا متوجه نیستن ما اینهمه هزینه میکنیم وق ...

تارا جان یادمه گفته بودی دکتر چوبساز بهت پنتوکسی فیلین‌داده، میدونی چه مارکی و چه دوزی داده بود؟ 

اخه روز ۱۲ پریودم رفتم سونو بازم آندومتر ۶ بود ، نوشته مختصر هتروژن و تغییرات خفیف فیبروماتوز و آدنومیوز🤔😏

2731
وای من شوهرم غیر از الیگو اسپرمی واریکوسل شدید هم داره پس حتما dfiش  خیلی بده

ببین اگه هنوز جنین تشکیل ندادین با خیال راحت dfi بده بعد ادامه بدین اشتباه مارو نکن اوناام دلشون به پول مریضا نمیسوزه خودت حواست باشه 

تو فکرش بودیم شروع کنیم ولی با این وضع باید بذاریم هوا خنک تر بشه چون همسرم طبعش گرمه البته آز هم ب ...

عزیزم یخ مستقیم نذاریدا ضرر داره اصلا یخ لازم نیست چون باید مواظب یخو تو پارچه و اینا بپیچید،دکتر به شوهر من گفته بود همیشه با آب خنک خودشو بشوره و لباس زیر تو خونه نپوشه و شلوار تنگ نداشته باشه،دوچرخه سواریم نکنه همین چیزای معمول کافیه،بقیشو با دارو باید درست کنه 

عزیزم ایران رو دقیق نمیدونم ولی بستگی به شرایط روحیت هم داره اینجا برام پشت سرهم انجام داد  گل ...

اگه بدونی چی شد😔😔

امروز از صبح منتظر بودم یه حاج اقایی برام استخاره بگیره

چون تحمل یه شکست دیگه رو ندارم. این اقا اصلا خبر نداشت من برا چه چیزی استخاره میخوام

هرچی منتظر شدم جواب استخاره رو بهم ندادن. گفتم بیخیال برم اماده شم راه بیوفتم سمت رویان

یهو تلفن زنگ خورد. گفت جواب استخاره بد اومد. گفته هرکاری دستته همین الان زمین بذار. اگه انجامش بدی سختی زیادی متحمل میشی ولی در نهایت به چیزی که میخوای نمیرسی😢😢

گفته بود الان تو این شرایط سه تا مشکل داری که برات امکانپذیر نیست

خیلی دلم شکست😭😭😭😭

نمیدونم مشکل کارم چیه

مامانم میگه چون سرسفری برات خوب نمیشه. خدا نمیخواد اذیت بشی😞😞

نمیدونم دیگه چیکار کنم

فعلا همون دکتر طب اسلامی میرم. ببینم اون چی میگه😕

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
2738
خیلی خرن به خدا،دور از جون البته،بالاخره اینهمه هزینه میکنیم آخه هزینه آزمایش dfi توش گمه،من که اینس ...

من چی بگم که برام شد دردسر یک بارداری پوچ رو دستم موند و حالام دفع نمیشه به احتمال خیلی زیاد اخر هفته بلد باید برم بستری واسه ساکشنش

بخدا دیگه جون ندارم از مرداد پارسال تا الان دفعه چهارمه بیهوشی و اتاق عمل...

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
من چی بگم که برام شد دردسر یک بارداری پوچ رو دستم موند و حالام دفع نمیشه به احتمال خیلی زیاد اخر هفت ...

وای عزیزم خیلی سخته درکت میکنم منم یه بار افت بتا داشتم تا یه مدت حالم خراب بود،شما مشکلتون چی بود؟دکترتون کیه؟

امیدوارم زود مشکلت حل شه اگه قراره بتات بیاد پایین خودش بیاد و دفع شه اذیت نشی،آخه این چه وضعیتیه گرفتار شدیم

اگه بدونی چی شد😔😔 امروز از صبح منتظر بودم یه حاج اقایی برام استخاره بگیره چون تحمل یه شکست دیگه ...

هومت جان به حرف دلت گوش کن اگه فرصت داشتی قبله سفر با یه روحیه مثبت بی استرس برو واسه انتقال اکه خیلی حست منفیه اینکارو نکن چون مشکلیم نداری خودت باردار میشی. الانم چون تازه انتقالت منفی شده طبیعیه حست منفی باشه 

وای عزیزم خیلی سخته درکت میکنم منم یه بار افت بتا داشتم تا یه مدت حالم خراب بود،شما مشکلتون چی بود؟د ...

ساک و کیسه زرده رو دیدن ولی قلب تشکیل نشد

بتام‌تا حدا رفته بود ۴۲ هزار! حالام بعد کلی خونریزی رو ۹ هزار مونده حتما یک بخشش مونده 

دکتر چوبساز البته فکر کنم اینجور موارد مربوط میشه به شانس قشنگم

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
ساک و کیسه زرده رو دیدن ولی قلب تشکیل نشد بتام‌تا حدا رفته بود ۴۲ هزار! حالام بعد کلی خونریزی رو ۹ ...

شانس قشنگو خوب اومدی😅خندم گرفت

امیدوارم این شانس قشنگ دست از سرمون برداره،بازم خوبه حداقل فهمیدی جنین میچسبه بهت منکه نمیدونم اینهمه جنین میفرستن اون تو دو هفته چیکار میکنن،یه اِهِنی یه اوهونی حداقل بگن هستیم حواسمون هست انتقالمون میدی،مسخرست والا دو هفتست خم نمیشم نشسته نماز میخونم نگو اون تو خبری نیست اصلا

اگه بدونی چی شد😔😔 امروز از صبح منتظر بودم یه حاج اقایی برام استخاره بگیره چون تحمل یه شکست دیگه ...

ببین شما که مشکل خاصی ندارین رهاش کن یه مدت برو دنبال زندگیت شاید خودت باردار شدی،یا وقتی مسافرت اومدی ایران انتقال بده یا همونجا برو دنبال درمان یا همون طب اسلامی رو برو،فقط عجله ای کاریو نکن روحت خسته میشه

من چی بگم که برام شد دردسر یک بارداری پوچ رو دستم موند و حالام دفع نمیشه به احتمال خیلی زیاد اخر هفت ...

تارا جان ایشالله که زودتر این دوره سختی و انتظار تموم میشه عزیزم...از خدا میخام این نی نی که از پیشتون رفت دست یه نی نی دیگه رو بگیره دوتایی بیان تو دلت بشینن👼👼💚💚

2706