2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819764 بازدید | 669150 پست
عزیزم.منم چندروزیه حسش میکنم😍زیاد نیست حرکتش ولی همون حد هم دلم ضعف میره هربار براش😋شاید درحد روزی ...

ان شاالله، تو این لحظات شیرینت برای ما هم دعا کن عزیزم😍

عزیزم خب من چیکار کنم الان؟ شماره دکتر رو ندارم.اون موقع هم که داخل مطب بودم و منتظر نوبتم بودم چون ...

آخه یکی نیست بگه منشی نظام پزشکی داره، درس خونده که اون توضیح باید بده، یا مامایی خونده که به بیمار توضیح بده، گلم من جات باشم زنگ میزنم مطب و تا از خود دکتر سوال نپرسیدم ول نمی کنم، یا برو در وخانه از دکتر داروساز بپرس و بگو دکترت یادش رفته بهت بگه

من از چندتا پزشک و داروساز پرسیدم که میگم 

پارسال اینجا یه داروساز داشتیم به نام کاربری لاله سرخ اون هم همینا رو می گفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم شما بعد انتقالتون که منفی شد ترشحات نداشتین؟من منفی که شدم روز چهاردهمم همون روزم پریود شدم.حجم ...

عزیزم ممکن عفونت گرفته باشی.حتما برو دکتر معاینه عفونت برا انتقال خوب نیست دکترا اهمیت نمیدن بعضیاشون اما من برا انتقالم خودم گفتم به دکتر که بینه عفونت دارم گفت اره و دارو داد وگرنه اصلا خودش ندید اگه نمیگفتم با عفونت انتقال میداد

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2728
دکتر ب من گفت ب حداکثر رسیده و خیلی خوبه نمیدونم بخاطر دلگرمی من گفت یا واقعا خوبه ان شالله ک این ...

نه گلم اگر بد بود که تعارف نداشت، توکل به خدا کن عزیزم، من سر پانکچرم اول قرار بود انتقال بدن، ضخامت 13 شد و اون موقع پرسیدم گفت عالیه و مشکلی نداره

یه چیزدیگه ام اینکه چون انحراف سرویکس دارم موقع انتقال دردش غیرقابل تحمله وبایدبیهوشی بگیرم وبه خاطر ...

عزیزم از خودت تجویز نکن، اگر دکترت گفت برو رحم اجاره ایی با شرایط شما هم بودن که هیسترو کردن و با بی هوشی انتقال دادن مامان هم شدن

اره خونه خیلی بهتر از اونجاست... گزارش عملو دیدم.چندتا جمله شو تونستم بخونم.لوله و تخمدان چپ به شکم ...

خدا رو شکر همه اینا برطرف شده، واقعا غول بزرگی رو پشت سر گذاشتی، ان شاء الله که زود خوب بشی، مامان بشی گلم😘😘😘😘خدا آجر این دردهایی رو که کشیدی بده زودتر

2740
سارا جون حالا یا گزارش درست یا غلط😉(خدایی اینهمه مشکل رو تو سونو ندیدن عجیبه... مخصوصا کمرنگ شدن تخ ...

آخه سونو واقعا محدودیت داره واسه دیدن یه سری چیزا، واسه همین هم هست به مامان نگین می گفتیم حتما بیاد تهران

جالبه منم یه سری مشکلاتم فقط با سونو داپلر دیده می‌شد نه عادی

چه بد، داروخونه که دارو بهتون داد راهنمایی نکرد که یخچالی هست و باید تو یخ باشه، واقعا بی مسءولیتن

نه عزیزم همینجوری بهم دادن

بردم خونه گذاشتم تو یخچال 

ولی دکترم گف تو مسیر گرم شدن اثرشون رفته

تخمکام برای همین اصن رشد نداشتن

اینهمه هزینه کردم دردشم کشیدم امیدوارم شدم

فقط بخاطر بی مسئولیتی اینا همه چی خراب شدم

ذخیرمم کمه و فرصت چندبارو ندارم

خیلی ناراحتم 😢 امروز رفتم سونو روز ششم بود روز دوم تو هر تخمدان گف ۴یا ۵ تا هست ولی امروز یکی ۴ ...

هم مركزتون مقصره هم داروخانه 

مركز بايد بهتون بگه كه  از كدوم داروخانه دارو بگيريد كه اقلا كارشونو بلد باشند حتي بما ميگفتن داروتو بگير بيار نشون بده بعد برو

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
عزیزم ممکن عفونت گرفته باشی.حتما برو دکتر معاینه عفونت برا انتقال خوب نیست دکترا اهمیت نمیدن بعضیاشو ...

خودمون بايد حواسمون به همه چيز باشه همه چيز 

اينجا جهان سوم است 

مامان آرامش علائم چي داري؟ من فقط سمت چپ زير دلم داشت تونل ميكند اونم متوقف كرده! خيلي كم گاهي درد سينه دارم خيلي كم. ميترسم چيزي شده باشه 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
ممنون اما جان .اما در مورد آزهای تکمیلی چیزی نگفت گفت میتونی دو ماه دیگه بیای واسه انتقال 

معمولا اونها چیزی نمی گن خودت باید پیگیری کنی، اغلب اعتقاد دارن بعد حداقل سه چهار تا منفی باید نوشت

هم مركزتون مقصره هم داروخانه  مركز بايد بهتون بگه كه  از كدوم داروخانه دارو بگيريد كه اقل ...

مرکزم بهم نگفت برای گرفتن داروها یخ ببر

چون به داروخونه گفتن خودتون داروهارو تو یخ بذارین بدین دس مریض

اونام گفتن ما همیشه تو یخ میدیم ولی امروز همه بیمارا شاکی بودن ک به ما هم بدون یخ دادن

چقد بی وجدانن 😢

2706