2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818855 بازدید | 669101 پست
سلام ب دوستای گلم انشاالله تو این شب عزیز همتون ب مراد دلتون برسین. من هشت ساله ازدواج کردم و سال 9 ...

عزیزم به  خونه خودت خوش اومدی.... 

به نظرم برا انتقال مجدد عجله نکن.... 

اول ببین چرا اون سری نگرفته.... 

بعد انتقالشون بده.... 

آزهای ایمنی انعقادی رو بده.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
ميدونيد درد نيست يه جور ضعف ميره كه دلم غش ميره ، بيشتر ضعف پا. 

منم اینطوریم 

عجب چیز مزخرفیه ی 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خوب دیده میشه اما خوب زود زدی طبیعیه محو بودنش..... 

انا جان من هر وقت حامله میشم صورتمو شکمم ورم میکنه پف میکنه با اینکه نفخ اصلا ندارم سره همه‌بارداریام اینجوری بودم میگم نکنه سقطام بابته همینه🤔

خدایاشکرت.
راستی من از دوران دختریم همیشه آندومترم3_4بوده حتی وقتی جنیناروبرام انتقال دادنم همین بودو دکترم هیچ ...

عزیزم خوب این میتونه بی تاثیر نباشه.... 

شاید پی آر پی برات خوب باشه پيشنهادشو به دکترت بده.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2728
نه ندارم . نمیدونم چم شده . لکه رو دوبار روز ۱۰ و ۱۱ دیدم. دیگه ندیدم. باید پریود شم برم واس انتقال. ...

پریچهر جون به شما   گفتن پریود دوم بیا برای انتقال؟

کجا میرفتی مطب یا مرکز ؟فک کنم پرسیدم قبلن ولی آلزایمرم یادم رفته😁🙈

خدا حفظ کنه هردوشون رو برات. البته یک کم بهم میخورن.😉

کجاش میخوره؟ 

سینش؟ 

باز پارسا بود بهش میومد.... 

سلام به همه قراره هیستروسکوپی بشم برای برداشتن پولیپ ،زنگ زدم بیمارستان بهمن میگه هزینش ۸ میلیون می ...

اوووووه چه خبره 8میلیون،من یک ماه پیش دکتر طرازی تو ابن سینا برام انجام داد علاوه بر عمل پولیپ برام خراش هم داد شد یک ملیون و دویست

😍😍خدایا شکرت
2738
سلام عزيزم منم دقيقا حالت هاي تورو دارم. منم امروز بيرون روي داشتم روز ٨ انتقالم. نميدوني بيرون روي ...

سمانه جان 

من هر چی میخورم روم به دیوار ده تا ۱۵دقیقه بعدش تخلیه میکنم با ضعف و لرز

انقدر اوضاعم خراب بود که نمیتونستم دکتر برم چون یه وابستگی شدید به دستشویی پیدا کردم و دوریش برام سختِ

از شوخی بگذریم ، زنگ زدم با ماماها صحبت کردم گفتن برو گوارش از داروهای ما نیست

حالا یه سیب رنده کردم کمی اکسید بشه بخورم ببینم بهتر میشم.موز هم خوردم اما تاثیر نداشت

عصر با همسر میرم احتمالاکلینیک یه داخلی ، گوارش ببینه منو نکنه تو این اوضاع مریض شدم.

خدا به داد برسه این انتقالم خیلی اذیت شدم خدایی ...

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
سلام دوستان خوبم. مرسی از اونایی دعام کرده بودن. جواب آزمایشم منفی شد با اینکه این سری هم خراش هم سر ...

عزیزم متاسفم اما امیدوارم خدا به زودی معجزش رو تو دلت بکاره.... 

سلام بچه ها میخوام ی چیزی بهتون بگم راهنماییم کنید این قضیه همیشه تو ذهنمه وهمیشه میگم شاید علت نابا ...

نه عزیزم...

من که خودم ام ار ای کردم چی ...؟؟؟؟بعدشم بچه دار شدن....

اگر حامله باشی بده...

بعدم اینا احتمالاته

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
سلام بچه ها این داروها که میزنیم گرمه من دیروز اولین روزه دارو زدنم بود رو دسم دونه های ریز ریخته

عزیزم به دکتر بگو شاید حساسیت داری به دارو.... 

سمانه جان  من هر چی میخورم روم به دیوار ده تا ۱۵دقیقه بعدش تخلیه میکنم با ضعف و لرز انقدر اوض ...

دوست من خیلی جالبه برام.....که تلفنی خیلی کارات با کادر پزشکی انجام میشه....شماها بعد انتقال ماما مشخص دارید؟

خودت کادری؟؟؟؟اخه من منشی رو با بدبختی تو روزای خاص اگر میشد میتونستم تلفنی گیر بیارم که اونم جواب درستی نمیده😓 

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
 وای بچه ها دارم به اون روزی فکرمیکنم که نی نی توشکمم هس چقد حال میده به همه خبر بدی که حامله ا ...

حتما اون روز میرسه که این حس زیبا رومیچشی اما کاری به طعنه زنا نداشته باش.... 

ماها باید متفاوت از بقیه رفتار کنیم چون درد کشیدیم.... 

نه عزیزم... من که خودم ام ار ای کردم چی ...؟؟؟؟بعدشم بچه دار شدن.... اگر حامله باشی بده... بعدم ا ...

مرسی انقد نگران بودم میگفتم شاید ی طوریم شده دکترا تشخیص نمیدن.... آن شالله 

...... 
2706