2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821888 بازدید | 669234 پست

بچه ها اینو میزارم شاید کسی خواست انجام بده 

بزامنم دعاکنید لطفا

طریقه توسل به نفیسه خاتون نوه امام حسن مجتبی

باهدیه 100صلوات و یک حمد و یازده مرتبه توحید به پیشگاه مبارک حضرت نفیسه خاتون (نواده امام حسن مجتبی علیه السلام )

اثرعجیب ان را در براورده شدن حاجتتون ببینید انشاالله 

گفتم تو چنین روزی که 98/02/31تولد امام حسن مجتبی هست شاید توسل به این بانو حاجت خیلی هارو براورده کنه

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همه

قراره هیستروسکوپی بشم برای برداشتن پولیپ ،زنگ زدم بیمارستان بهمن میگه هزینش ۸ میلیون میشه خیلی تعجب کردم کسی اخیرا هیسترو و برداشتن پولیپ داشته کجا و چقدر شده؟؟

لطفا زودتر بهم جواب بدید

خدای مهربون ممنون که تیکرمو واقعی کردی  هزاران هزار  بار شکرت
😂😂اره واقعا.از بس دیگه صبرم تموم شده بود حالا فعلا دلم‌خوشه تا موقع ازمایش.نه فقط قرص استرادیول دا ...

عزیزم آز ندادی؟کی میخوای بری؟

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2731
ساراجون ميتونم ببرسم تعداد و تحرك همسرتون تو آز ابن سينا چند بوده كه دكتر نصر گفتن شش ماه با فمارا ا ...

عزیزم تعدادکل ۱۶۰ تا که  مورفو ۶ درصد بود.تحرک ای ۲۰ درصد .بی ۳۵ درصد

محیا جون دکتر اصلا ازمایش همسرمو نگاه نکرد.ازمایشای خودمم  نگاه نکرد ...نسخه اولش فکرکنم همون چندماه لتروزول خوردنه...منم خوشم نیومد.چون قبلا به خاطر ای یو ای لتروزول مصرف کرده بودم و نتیجه نداده بود

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
سارا جان دکتر من هم بهم گفت نه اینکه آندومتریوز نداشته باشی ، چرا داری اما خفیفِ وقتی لاپرا میکنن که ...

درست میگی عزیزم.فکرکنم بخاطر همین دکتر دوباره بهم ازمایش ذخیره تخمدان نوشته که اگه کمه لاپرا نکنه..کاش منم فقط هیسترو میکرد..دکترم میگه لوله هات از تخمدانات فاصله گرفته .بخاطر همین باردار نمیشی.میخاد جا بندازه تخمدانها رو فکرکنم :)) یه مدت خیلی حلقه زدم و دراز نشست رفتم.به نظرت میتونه از ورزش زیاد باشه؟

دیگه دارم به همه چی ربط میدم این ماجرا رو😁

سلام به همه قراره هیستروسکوپی بشم برای برداشتن پولیپ ،زنگ زدم بیمارستان بهمن میگه هزینش ۸ میلیون می ...

اوه چه زیاد..خدا بهمون رحم کنه بااین هزینه ها واقعا..

به منم بیمارستان عرفان گفت لاپاراسکوپی تشخیصی ده تومن.تازه بعد عمل احتمال زیاد شدنشم هست ..

2738
عزیزم آز ندادی؟کی میخوای بری؟

نیوا جون یکی پستات خوندم گفته بودی طب سنتی گفته دمنوش اویشن میشه بخوری. ولی من.همه جا خوندم اویشن جزو ممنوعات بارداری هست  من احتیاطا اصلا مصرف نکردم عزیزم.حالا بد نباشه ی وقت بخوری

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزیزم تعدادکل ۱۶۰ تا که  مورفو ۶ درصد بود.تحرک ای ۲۰ درصد .بی ۳۵ درصد محیا جون دکتر اصلا ازمای ...

عه وا اينكه شكر خدا بينهايت عاليه الحمدلله، تازه با اين شرايط ميگن آز همسرت خوب نيس؟؟؟؟ صدو شصت ميليون منظورته؟خب با اين حساب ايشون مشكلي ندارن كار خوبي ميكني ميري رو بررسي خودت، ميتونم بپرسم كدوم دكتر ب آز همسرت گفت مشكل دار؟؟؟

...
وای رحم اجاره ای که چیزی نیست حداقل میدونی که جنین خودت رو واست نگه میداره.اولین واکنش دکترم بعد از ...

عزیزم شرایط همسرتون چطوربودک جنین اهدایی روپیشنهاددادن بهنون؟به ماهم همینوگفت دکتر،نمیدونم چطوردلشون میاداینجوری ته دل ادموخالی کنن،مورفوی۱ودی اف۲۵بودبرای شوهرم گف چون۶بارانتقال ناموفق داشتی وداروگرفته شوهرت وتغییرزیادی نکرده پیشنهادجنین اهدایی رومیکنم

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
سلام به همه قراره هیستروسکوپی بشم برای برداشتن پولیپ ،زنگ زدم بیمارستان بهمن میگه هزینش ۸ میلیون می ...

عزیزم هیسترو تنها تو بیمارستان صارم 3 تومن بود مهر ماه، که من همراهش لاپاراسکوپی هم انجام دادم شد 6میلیون و خوردی

نیوا جون یکی پستات خوندم گفته بودی طب سنتی گفته دمنوش اویشن میشه بخوری. ولی من.همه جا خوندم اویشن جز ...

من نمیخورم عزیزم خیلی احتیاط میکنم ولی دکتر گفت هر کی گفته اشتباه کرده اصلا مشکلی نداره

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین

سلام بچه ها ببخشید میشه سوال من حتما جواب بدید داروی hmg و گونال اف حتما باید دوتاش تویخچال باشه یافقط گونال اف؟ بعد من تا میرسم درمانگاه طول میکشه تا اون موقع که حدود 45 دقیقه طول میکشه تا برسم خونه گونال اف خراب نمیشه؟ 

......