2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841817 بازدید | 670562 پست
عاشقتم مامان سبحان باور كن پستتو خوندم گريه ام گرفت يعني ميشه اين دير بالا رفتن ضخامت نشونه خوبي باش ...

عزيز دلم من هم تمام دوستان اينجا رو مثل خواهر نداشته خودم دوست دارم . هميشه از خدا براي همتون بهترينها رو ميخوام ، توكل بر خدا ان شا الله براي شما هم نشونه خوبي هست و بهترين اتفاق ميفته ، فقط فكرت رو درگيرش نكن همه چيز رو دربست بسپار به خدا .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه دیگه اصلا درد ندارم ترشحاتم هم  خیلی خیلی کم شده نمیدونم طبیعیه یا نه خیلی ممنونم گلم از دل ...

سلام عزیزم الان فهمیدم ک باردارشدی خداروشکر خیلی خوشحال شدم و لبخند اومد رولبام خدا حفظش کنه برات و بارداری خوب و راحت و لذت بخشی داشته باشی

برامنم دعاکن عزیزم،کی انتقال دادی،قبلش بهمن امتقال داده بودی منم باشمابودم

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
منم وزنم زیاد نبود ولی سه کیلو که کم کردم pco ام خوب شد فقط هم یک دوره pco بودم

ببخشید میشه بگید اینکه میگید فقط یک دوره pco بودید ینی چی؟منظورم از یک دوره ای ک میگید هست

آخه من قبلا و برای اولین بار ک سونو دادم نوشته بود تو سونوم ک هردو تخمدان دارای منظره pco هست و بهم متفورمین میدادن،سال بعدشم بازم همینطور بود،تا اینکه وقتی رفتم مرکز ناباروری و برام amhنوشتن ذخیره تخمدانم زیر یک بود و دیدم ک کسایی ک pcoهستن ذخیرشون باید بالا باشه اما برای من پایین بود،و دکتر گفت نه کی بهت گفته pcoهستی ذخیرت خیلی پایینه و متفورمین دیگه نخور

این ینی چی؟هیچوقت نفهمیدم

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
2731
سلام دوستای گلم🌺 من عصررفتم سونو..نی نی کلی ادا سرمون اورد. سه بار سونو شدم تا وروجک..اونطوری ک دک ...

عزیزم مبارکهههههه

گل پسر تاج سر جگر داره..........

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
سلام.  دوستان شما از بالا بودن مقدار آنتی تی پی او در زمان بارداری اطلاعی دارید؟ من یک ساله ا ...

سلام عزیزم برای من خیلی بالا بود از حد نرمال عددش یادم نمیاد تی اس هاش هم بالا بود برا اون لووتیروکسین خوردم دو ماه اومد پایین تا حد نرمال

2738
هیستروسکوپی به دو شکلِ با بیهوشی یا بی حسی و بدون بیهوشی که اصلا توصیه نمیکنم چون درد داره واقعاً ...

پس همون شبیه عکس رنگی انگار

خیلی باحالی😄😄

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏

سلام خانوما خوبید

آنا جون من دیروز رفتم سونو گفتن سمت راست همش ۳ تا فولیکول و چپ یدونه دوباره بهم آمپول دادن بزنم که فردا باید برم سونو مجدد

اینفوفولییک گرفتم دارم میخورم اگه تجریه ی دارید در اختیارم بزارید که ان شالله همشون جنین بشن با کیفیت بالا

کیست آندومم دو طرفه ست انقد بزرگ که فولیکولام دیده نمیشد

راستی آنا جون یه دکتر خوب هم برای عمل لاپارا و هیسرو هم بهم معرفی کنید که قیمتش مناسب باشه

ممنونم

تو رکورد شکوندی ها 😉😂😂😂 روز ۵ اخه؟! از روز اول انتقال میذاشتی خوب حال و روزت چطوره؟ امپولhcg ...

😂😂اره واقعا.از بس دیگه صبرم تموم شده بود حالا فعلا دلم‌خوشه تا موقع ازمایش.نه فقط قرص استرادیول داشتم.

خدایاشکرت.

آنا جون یادمه ک چندروز پیش گفتین وقت دکتر وچکاب دارین..انشاءالله ک مشکلی نیست و حالتون.خوبه و گرفتاربچه هایین..از خودتون.خبربدین😚

@تورک_آنا    

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

سلام چقدر سوت و کوره بدون آنا جون

همش میام دنبال پیاماشون میگردم که اومدن 👀

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2706