2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812226 بازدید | 668732 پست
عزيزم اسم كاربريم براي وقتي هست كه هنوز بچه نداشتم الانم اسم سبحان رو دوست دارم ولي فكر نكنم بگذاريم ...

خدا حفظ کنه هردوشون رو برات.

البته یک کم بهم میخورن.😉

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
خدا حفظ کنه هردوشون رو برات. البته یک کم بهم میخورن.😉

مرجان جونم خوبی عزیزم؟ان شاالله به زودی مامان شدن دوبارتو تبریک بگیم و جشن بگیریم همین روزا😘❤

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرجان جونم خوبی عزیزم؟ان شاالله به زودی مامان شدن دوبارتو تبریک بگیم و جشن بگیریم همین روزا😘❤

ممنون عزیزم.

راستش دیگه حسشو ندارم.

و اینکه حس میکنم بدنمم جونشو نداره.

دلیل اصلیش پسرم بود که اونم از صرافتش افتاده.

حس میکنم توانایی ایتو که یه بچه یک هفته ای رو بدن بزرگ کنم دارم ، ولی بارداری و زایمان رو نه.

بازم تا یار چه خواهد و میلش به چه باشد.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2728
دقیقا. منم توی کل این سال ها هیچوقت خودم گویا مشکلی نداشتم. از اولم میدونستیم اسپرم مشکل داره. ام ...

آره هیچ وقت تو سونو های من نمی‌نوشتن pco این سری نوشتن حالا این سری که من چقد ورزش کر دم که هیچ وقت ورزش نداشتم و چقد گرمی خوردم وآب خوردم نوشته pco والا خدامیدونه تو رحمم چ خبره؟!!!!! 

...... 
عزیزم شما کی رفتی این قیمت بود؟..منکه چندجلسه رفتم ویزیت 45بودسونو هم 70گرفت ازم...اخرین بارم حدود20 ...

من حدود 45 روز پیش ویزیت شدم 42 و پریروز که سونو داشتم 82 تومن دادم 

...... 
عزيزم مباركت باشه ، معلومه كه مثبته ، ان شا الله چند روز ديگه هم با جواب آزمايش مثبت خوشحال ترمون مي ...

ممنون عزیز دلم فدات بشم😘😘😘

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
سلام ب دوستای گلم انشاالله تو این شب عزیز همتون ب مراد دلتون برسین. من هشت ساله ازدواج کردم و سال 9 ...

منم واقعا نا امید بودم حتی رفتنی انتقال ب بچه ها گفتم  فکر کنم فریز نگیره من کسی رو ندیدم ولی خیلیا اومدن  گفتن ماهم با فریز باردار شدیم چون من دوبار انتقال فرش داشتم دوبار فریز ولی خدا هیچ وقت نمیزاره نا امید بشی😍بروعزیزم خدا بزرگ  ایشالا شماهم مثبت بشی و کلی خوشحالمون کنی😗

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
مریم جون من 3جلسه رفتم دکتر شمالی. دکتر خوب وخوش اخلاقی بود و با حوصله جواب میداد..منشی ها ودستیارا ...

ممنون....

متاسفانه اینا از استادشون یاد گرفتن😕

دکتر من چند صندلی کنار هم گذاشته دکتر هم یکی یکی میبینه و هزار تا چشم نگاه میکنن  گروهی نشستن مریضا با دو تا دستیار و یه منشی داخلی!!!یعنی خود ادم هم استرس بعدی رو میگیره!

اما تو مطهری میرفتم دوتا میرفتن تو اتاق اما یکی پشت پرده ویزیت میشد.

الان شمالی با هم میرن داخل  اتاق دکتر جداست که ویزیت میشی و با دکتر حرف میزنی یا نه همه دور همنند ؟

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2706