2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821562 بازدید | 669216 پست
چرا دکترا درست به آدم جواب نمیدن میگی رحم تو چ وضعیتی جواب نمیدن این همه سونو شدم هیچ وقت اسمpcoتو س ...

عزیزم پس برا همین داروهات کمتر بودن....

رژیم پرپروتئین یادت نره....

آب زیاد....

گوشت و مرغ و ماهی....

سفیده تخم مرغ آب پز....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها چرا آنا جون‌نمی یاد جوابمون‌رو‌بده؟ امیدوارم هرجاهست سلامت باشه و بچه های گلش در پناه خدا باش ...

عزیزم شرمنده خیلی مشغول بودم....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2731
عزیزم پس برا همین داروهات کمتر بودن.... رژیم پرپروتئین یادت نره.... آب زیاد.... گوشت و مرغ و ماهی ...

مرسی آنا جون بابت جواب ات فدات  شم خدا هرچی میخواهی بهت بده که انقد وقت میذاری از همه دوستان ممنونم 

...... 
مرسی بچها بابت جوتب دادنتون..راستش من همش نگرانم که خدای نکرده  یه اتفاقی برام بیوفته😥😥

عزیزم فقط به اتفاقهای خوب فکر کن....

امروز هشت روز انتقالم شده...تا دیروز درد زیر دل و تخمدان داشتم.ولی امروز انگار هیچ علایمی ندارم.نگرا ...

منم امروز روز ٨ انتقالمه. دقيقا مثل شما هستم. ولي علايم بيشتر از عصر تا شب سراغم مياد نه روزها

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
راستی رژیم هایپری همین خوردن آب و سفیده تخم مرغ هس یا کار دیگه هم باید انجام بدم؟ 

گوشت و مرغ و ماهیم تو برنامه غذاییت باشه کلا پروتئین خوبه....

2738
عزیزم ممنون که آگاهم کردی من که نمیدونسم شاید جنینا تقسیم سلولی میکنن 

البته اگه ژن دوقلویی داشته باشین احتمال این اتفاق بیشتر هست....

سلام بچه ها میخوام ی چیزی بهتون بگم راهنماییم کنید این قضیه همیشه تو ذهنمه وهمیشه میگم شاید علت ناباروری من همین هست من پدرم سکته مغزی کرده بود بعضی روزا من تو بیمارستان مراقبش بودم از شانسم دوبار فک میکنم ام آر آی پدرم افتاد بامن وچون سکته بود خودش تو دستگاه تکون میداد گفتن همراهش هم باید بیاد تو اتاق بگیرتش من چون توحال خودم نبودم میرفتم ناراحت پدرم بودم ومجرد بودم و حالیم نبود تو اتاق که اشعه بود مسئولش بهم میگفت تو نیا برات بده و... برای نازایی میگفت پرتو بهت نخوره بچه ها من دوسه بار رفتم تو اون اتاق اشعه به نطرتون الان دارم ای وی اف میکنم میتونم باردار شم اشعه چ تاثیری رورحمم میذاره؟ جوابم بدید؟ 

...... 
سلااام صدف جان خوبی عزیزم تو نرفتی هنوز برا انتقال؟ من ۹ اردیبهشت  برام سه تا جنین انتقال دادن ...

خداروشکر،خیلی مبارکت باشه عزیزم.

نه نرفتم دیگه نمیدونم بتونم برم یا نه،

وقتی رفتی بررسی و کارجدیدی نسبت به قبل انجام دادن یان؟

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
اگه با بستن بهتر میشه احتمال داره برا همون غلظت خون باشه ها حتما با دکتر مشورت کنین....

ميدونيد درد نيست يه جور ضعف ميره كه دلم غش ميره ، بيشتر ضعف پا. 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
از کدوم داروخانه گرفتید؟ بیمه کجاست؟ من ساکن تهران نیستم. ماه بعد که میام پیش دکتر نصر، برام آمپول ...

عزیزم اگه ویزیتت قبل دو باشه فکر کنم بیمه هست که تایید کنه....

تعداد داروهات اگه از سقف تایید داروخونه کمتر باشه خود داروخونه هم تایید میکنه اما اگه تعداد بالا باشه باید بری دفتر بیمه....

اون زمان یادمه مثلا مریونال تا ۸ تا باشه داروخونه خودش تایید میکنه اگه به سیستم تایید دسترسی داشته باشه اما بیشتر باشه باید بری بیمه....

یا مثلا گونال فکر کنم تا ۱۴ تا میتونستن تایید کنن....

سلام خانمها کسی بوده یا میدونه که با داشتن عفونت یا التهاب بازم آی یو آی انجام میدن یا باید کامل خوب ...

عزیزم من روز انتقالم التهاب و سوزش شدیدی داشتم و حس میکردم اون تو کاملا زخمه اما انتقال دادن....

پماد کلوتریمازول هم دکترم تجویز کرد ۷ شب اول انتقال استفاده کردم....

خدارو شکر + هم شدم....

عزیزم اومدی خونه؟ خیلی مراقب خودت باش.درکت میکنم.بدترین روزای عمرم بود اون دوران هایپری... دوغ نخو ...

ن هنوز بیمارستانم 

یبوست هم شدم و خسته واغونم از درد 

داروها خودشون بهم میدن اصلا نمیدونم چی تزریق میکنن 

منم بدترین رورای عمرمه هزار بار ارزو مرگ کردم استانه دردم پایین ترین حدش اومده

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋