2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838270 بازدید | 670367 پست
ول کن دکتر رو.بعضی هاشون چرت میگن.البته ببخشید که این واژه رو بکار بردم.بنظرم شما درمان رو ادامه بده ...

خداروشکر،تعداداسپرم همسرمنم بالارف،فقط دی افش نگرانم کرده،قربونت عزیزم

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ جالب،خداروشکر،خاکستری جون دی اف همسرتون چن بود

فدات عزیزم ان شاالله قسمت خودت به زودی...

گلم من شوهرم ازمایش دی اف ای نداده بود.یعنی دیر باهاش اشنا شدم تو این تاپیک و دیگه داشتیم میرفتیم برای کار تخمک کشی که تصمیم گرفتم فرض رو بر این بذارم که دی اف ای مشکلی نداره و خوبه همه چی❤

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
مگه چندتا تخمک داشتین که این همه عوارض هایپری خودشو نشون داده؟ ان شاالله زودتر پریود میشی عزیزم و با ...

داغونم 

همش مسکن میدن بهم 

دعام کنید 

از محیط بیمارستان بدم میاد

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2731
سفیده ی تخم مرغ هم زیاد بخور عزیزم شده روزانه 6تا یا 7 تا، یه بند هم خوابیده نباش شده حتی آهسته ولی ...

قبلش فقط اب میخورم با تخم مرغ ابپز

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
فدات عزیزم ان شاالله قسمت خودت به زودی... گلم من شوهرم ازمایش دی اف ای نداده بود.یعنی دیر باهاش اشن ...

آخی،خداروشکرک نی نی دارشدی،ایشالاهمیشه شادوسلامت باشین عزیزم💜

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
برا امضات صلوات میفرستم. بحق این شبای عزیز و عکس پروفایلت مادر ک شدی این دردا یادت میره

یه دنیا مننون 

ایشالله😭😭

الهییییی الان بهترب؟

با مسکن بهترم 

یکم میکن بره دوباره درد برمیگرده

2738
دوغ بدترت میکنه عزیزم نفاخه.تو نباید چیزی بخوری که نفخ کنی.قبل از غذات باید قرص دایمیتیکون بخوری جوی ...

بیمارستانم غذا باختیار خودشون میدن 

دارو هامم گرفتن ازم 

ولی دکتر گعت دوغ خوبه 

قفسه سینم نمیدونم چرا سنگین شده

سلام بچه ها من اوضاعم بهم ریخته شدیدا لطفا اگر کسی مثل من بوده بگه

الان ۲۴ساعتِ که بیرون روی زیاد پیدا کردم با تیر کشیدن های پی در پی تو پاها و لگنم

اصلا رحم درد نمیگیره

صبحها معمولا از گرما میمردم اما الان لرز شدید دارم جوراب و لباس گرم پوشیدم

با اینکه گشنه م هست اما میل غذا ندارم

رفتم تو روز ۱۱

کسی اینطوری بوده ؟

حالا چه کنم با این حال خرابم 

خوب بودم تا دیروز فقط خیلی داغ میشدم و پاهام هم درد میکرد الان حالم قابل تحمل نیست واقعا.

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
سلام عزيزم ، من خودم مشكلي نداشتم و همسرم واريكوسل داشت كه آخر سال ٩٣ عمل كرد و بعد از عمل مشكل خاصي ...

وای چه عالی خداررررروشکررررر واقعا. برا ماهم دعا کن. منم یکم ذخیرم بایینه1.95 و همسرم هم 4میلیون. دوبار انتقال دادم تو رویان نگرفت. دیگه رفتم دکتر گفتش که یه مدت دارو بخورید تقویت شید. برای3ماه واسه همسرم دارو داد. دکتر گفت خیلیا بودن با دارو خیلی بهتر شدن. آزمایشات ایمنی انعقادی و کازیوتایب هم دادیم. خودم باید وقت سیکل هبارین بزنم ظاهرا و dfiهمسرم هم خیلی بالا بود. دکتر میگفت چون یه ماه قبلا دارو خورده از 2 میلیون شده 4میلیون احتمالش هست ک 3ماه بخوره بازم بهتر شه. واسه منم دعا کن خدا ماروببخشه وبهم نظر کنه. بهم ریختم حسابی

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
 سلام عزیزم الان فهمیدم ک باردارشدی خداروشکر خیلی خوشحال شدم و لبخند اومد رولبام خدا حفظش کنه ب ...

سلااام صدف جان خوبی عزیزم تو نرفتی هنوز برا انتقال؟

من ۹ اردیبهشت  برام سه تا جنین انتقال دادن که یدونش تو دلمه😇 دو هفته دیگه میرم برا سونو قلب ، انشاالله به زودی خبر مثبت شدن تو و همه ی کسایی که آرزوشو دارن رو بشنویم ،‌ ‌کی میخوای بری برا انتقال بعدی؟

طبیعیه عزیزم.منم ترشحاتم اولش زیاد بود و بعد کم شد.تازه هرچی هم بود بخاطر شیافم بود...ان شاالله نی ن ...

خیلی ممنونم عزیزم از وقتی که میذاری و جوابمو میدی❤❤❤ ممنون عزیزم همچنین شما🌹🌹🌹

2706