2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671250 پست
من برعکس میگم اتفاقا.بنظرم مشکل اقایون خیلی خیلی دیر برطرف میشه.چون هنوز چیزی که با قطعیت اسپرم رو ا ...

صدالبته دوستم.منم همون میکرو رو میگم.چون تعدادشون از ی حد پایین تر باشه دیگه هیچی جواب نمیده آی یو آی و دارو و اینا وقت تلف کنیه فقط میکرو جواب میده.ولی خوبیش به اینه که زن بی دردسر ممکنه بار اول نتیجه بگیره

به سلامتی انشالله بارداری خوبی داشته باشی.بتا برای دوقلویی باید چندباشه؟

ممنون عزیزم.شما مثبت شده بودین؟

گلم دوقلویی ربطی به بتا نداره معمولا

من و دوستم که‌با هم انتقال داده بودیم جفتمون بتامون روز ۱۴ انتقال ۱۳۰۰ این حدودا بود.حتی برای من یکمم بیشتر بود.برای دوستم دوقلو بود و من یکی!درسته برای دوستم نموند یه دونه ش و جذب شد...ولی منظورم اینه اصلا دوقلویی کاری به بتا نداره 

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه دوستم اینو ی جنین شناس پژوهشگر به من گفت.الکی نیست واقعا تاثیر گذاشت.آخه شما کلا هرچی گرمی بوده ب ...

عزیزم وقتی طبع گرم باشه بهتره گرمی نخوره اصلا. منکه اصلا هیچکدوم ندادم. این داروهای گیاهی برا تقویت اسپرم همشون طبع گرمی دارن.

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
2731
اهاب شوهرمم‌ دُز۵۰۰روزی دوتاداد،سلنیومم روزی یکی،همین،تازه منم نمیخواست داخل مطب راه بده گف اگرم اوم ...

ول کن دکتر رو.بعضی هاشون چرت میگن.البته ببخشید که این واژه رو بکار بردم.بنظرم شما درمان رو ادامه بده.حتما بهتر میشه.منم شوهرم همه چی صف بود.شش ماه هیچ پیشرفتی نداشت بعد از شش ماه تعداد داره میره بالا

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
اوکی.آره من شنبه آز دادم مثبت شد البته روز 12انتقال بی بی گذاشتم مثبت شد.دیگه منتظرم هفته بعد سونو ب ...

به سلامتی ان شاالله..زود نمیری برای قلبش؟بنظرم تا هفته ی ۸ صبر کن بعد برو برای قلب

من خودم چون بتام بالا بود دکتر گفت برو سونو تا ساک بارداری رو ببینیم و مطمئن شیم داخل رحمه واسه همین ۴ هفته و ۲ روز بودم فکرکنم رفتم ساک رو دیدم...بعدش خواستم هفته ی ۷ برم گفتن تا ۸ صبر کن و خوردم به تعطیلات نوروز...دیگه هفته ی ۱۰ رفتم برای قلب کوچولوش😊

بنظرم سونوی قلب رو تا میتونی دیرتر برو که الکی استرس ندن بهت 

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
سارا برو پیش این ماماهای خونگی ،پیش این پیرزنها که قدیمی ان،اونها بابستن شکم ویه کارهای دیگه تخمدانه ...

عزیزم شمارشونو میدین؟💚💚💚💚💚💚

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
ال کارنیتین هم روزانه دوتا دوز ۵۰۰ میخوره.که اینو از همون اول که فهمیدیم کلا همه چی صفره داره میخوره ...

اهاب شوهرمم‌ دُز۵۰۰روزی دوتاداد،سلنیومم روزی یکی،همین،تازه منم نمیخواست داخل مطب راه بده گف اگرم اومدی بایدساکت بشینی فقط گوش بدی،گف خانمهامیان توهزارتاسوال دارن،گفتم اخه اقای دکترمابایدسوالامونوازکی بپرس،اقایون ک اطلاعاتی ندارن،بعدگفتم دی افش فقط یه عدداومده پایین گف تواصلامیدونی دی اف چیه گفتم اره شکست دی ان ای اسپرمه گف نه خانم اون یه اندیکسه،گفتم میشه الکارنتین ویالوفرتیل بنویسین من تونتم همش سرچ میکنم گف اونودیگه من بایدتشخیص بدم چی تجویزکنم

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
دوستان اگه شوهرتون مشکل داره گرده نخل خرما و گرده گل رو با عسل و خرنوب قاطی کنین بدین هرروز ی قاشق ص ...

مشکل شوهرتون چی بودعزیزم؟آخه طبعم مهمه همینجوری نمیشه استفاده کرد

غصه نخور عزیزم.شرایط ماهم همین بود.مورفو و تحرک صفر...ولی ببین خداروشکر دفعه ی اول نتیجه گرفتیم...خی ...

چ جالب،خداروشکر،خاکستری جون دی اف همسرتون چن بود

2706