2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821799 بازدید | 669233 پست
درست میگی عزیزم.فکرکنم بخاطر همین دکتر دوباره بهم ازمایش ذخیره تخمدان نوشته که اگه کمه لاپرا نکنه..ک ...

سارا برو پیش این ماماهای خونگی ،پیش این پیرزنها که قدیمی ان،اونها بابستن شکم ویه کارهای دیگه تخمدانها ر اگه فاصله گرفته باشن نزدیک میکنن و واقعا معجزه آسا مشکل ر برطرف میکنن.دفعه بعد میری دکتر سونومیکنه هنگ میکنه که مشکل حل شده.

من حتی پیرزنی ر میشناسم که با دارو لوله های بسته شده ر باز میکنه،حتی بادارو عفونت ر از لوله ورحم خارج میکنه

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افسوون جون من جنین ندارم و سیکللم کنسل شد ،یکشنبه نوبت دکتر دارم ببینم چه پیشنهادی  داره واسه ش ...

ارمغان نمیری پیش عارفی؟

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
ارمغان نمیری پیش عارفی؟

سهیلا جون میخام برم پیش دکتر حیدر خودش همه دستوراتو میده و حتی توضیحات دقیق داروها رو  ،یکشنبه نوبت دارم 

شما کی انتقال داری ،مکمل قبل انتقال چی داری

2731
میشپه بگی دی اف ای بالا کلومیفن هم باید خورد؟ الکارتین روزانه؟

عزیزم من شوهرم همه چیش صفر بود.فکر کنم کلومیفن رو برا تعداد داده بود.برا مورفولوژی فرتیل اید داد.دی اف آی هم هر کاری کردم دکترش گفت لازم نیست.نمیدونم چیکار کنم.به شوهرم میگم بریم پیش یه دکتر دیگه بگیم اینو برات بنویسه.فعلا که مورفو و تحرک صفره.اگه مورفو یه دونه بره بالا اونوقت حتما میرم برا آز دی اف آی

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
راستی برامن خبری از هماتوم.نبودگفت هیچ خونریزی پشت جفت نیست خداروشکر...یعنی تو این 10روز جذب شده بنظ ...

وای خداروشکر.چقد امیدوار شدم.پس ممکنه برا منم جذب شده باشه😍😍

اره اگه‌هماتومت کوچیک بوده به احتمال ۹۰٪ جذب شده عزیزم

💚

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
میشپه بگی دی اف ای بالا کلومیفن هم باید خورد؟ الکارتین روزانه؟

ال کارنیتین هم روزانه دوتا دوز ۵۰۰ میخوره.که اینو از همون اول که فهمیدیم کلا همه چی صفره داره میخوره.نمیدونم به مورفو ربطی داشته باشه یا نه

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.

دوستان اگه شوهرتون مشکل داره گرده نخل خرما و گرده گل رو با عسل و خرنوب قاطی کنین بدین هرروز ی قاشق صبح ناشتا و ی قاشق شب موقع خواب بخوره.نمیدونید معجزه میکنه.این تحقیقات مراکز نازاییه.خیلی جواب میده من امتحان کردم تو یکماه دکترا باورشون نشد.اومده بودن میگفتن چی استفاده کردین که اینطور شده

2740
مورفو وتحرک اسپرم برای ماهم صفر هست به ما هم گفتن برید سراغ جنین اهدایی انقدر ناراحت شدم کلی گریه کر ...

غصه نخور عزیزم.شرایط ماهم همین بود.مورفو و تحرک صفر...ولی ببین خداروشکر دفعه ی اول نتیجه گرفتیم...خیلیا هم با شرایط ما نتیجه گرفتن 

ان شاالله شما و بقیه ی منتظرا هم به زودی دلتون شاد میشه

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
اووه داروها که چیز خاصی نیست.من به شوهرم فرتیل اید دادن برا تحرک و مورفو.راستش خودمم موتیلیتی بوست خ ...

بنظرشمامنم ایناروبگیرم براش؟؟؟الکارنتین شماویال بودیاقرص،ب شوهرم قرص دادرفتم داروخونه گفتم ویالشم دارین گف اره دُزاون بالاتره،نمیدونم چرااینقدکم قرص میده

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
دوستان اگه شوهرتون مشکل داره گرده نخل خرما و گرده گل رو با عسل و خرنوب قاطی کنین بدین هرروز ی قاشق ص ...

عزیزم اینارو با توجه به شرایط و طبع همسر باید استفاده‌کرد

شوهر بیچاره ی من انقد به اصرار من گرده ی نخل و عسل،سیاهدونه و عسل،جنسینگ،خرنوب،هر داروی گیاهی که بگی خورد غافل از اینکه خودش طبعش گرمه و با خوردن اینا هی وضعیت اسپرمش بدتر میشد

خواهشا اگر‌ میخواین درمان خونگی یا طب سنتی انجام بدین قبلش از طبعتون مطمئن شین و نزنین یه وقت بدترش کنین

وای خداروشکر.چقد امیدوار شدم.پس ممکنه برا منم جذب شده باشه😍😍 اره اگه‌هماتومت کوچیک بوده به احتمال ...

انشاءالله ک.براتو هم جذب شده عزیزم

والا برامن اوندفعه زده بود10در5میلیمیتر..کوچک.بزرگشو نمدونم سردرنمیارم

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
بنظرشمامنم ایناروبگیرم براش؟؟؟الکارنتین شماویال بودیاقرص،ب شوهرم قرص دادرفتم داروخونه گفتم ویالشم دا ...

عزیزم فرتیل اید و اینا برای شوهر من خوب جواب میداد...الکارنتین هم انا جون گفتن اون سری که همسرشون ویال که دزش بیشتره رو استفاده کرده بودن اوضاعشون بهتر شده بود

بازم با دکترش مشورت کنین