2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671250 پست
جوجه ات خوبه راستی؟  غربالگری رفتی؟

عزیزم توکل به خدا.ان شاالله بهترینها برات اتفاق بیفته...خداروشکر جوجه م هم خوبه..اره اولیو رفتم مرجان جون ولی فعلا موندم دومیو چیکار کنم...ظاهرا نه خزاییان نه پوراشرف هیچکدوم آنومالی رو انجام نمیدن...به هردو زنگ زدم گفتن باید بری بندر برای انومالی..منم توی ان تی یه هماتوم پشت جفتم بود و دکتر گفت جفتت پایینه باید استراحت کنم همش...نمیدونم چیکار کنم عزیزم

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
فدات عزیزمِ🌺.وای اره نفر اول نوبت گرفته بودم ولی 4ساعت طول کشید تاکارم انجام شد..اره خود دکتر گفت ر ...

افرین خوب کاری میکنی که استرس نمیدی به خودت.سونو به من همچین حرفی نزد.اتفاقا کلی استرس وارد کرد.جلو‌ شوهرم گفت خانم چیکار کردی با خودت.چیز سنگین جابجا کردی؟کاری کردی که لخته ی خونه پشت جفتت!در این حد!

بعد شوهرم گفت تو مثلا رفتی پیش مامانت که استراحت کنی همش...گفتم والا من همش استراحتم

بهش گفتم اینا برطرف میشه گفت نمیدونم!

یعنی روحیه دادن در این حد!

اره وروجکارو میبینی چه ورجه وورجه ای میکنن توی سونو ولی ما نمیفهمیم😑😂تازه من هنوزم نمیفهمم.ان شاالله به زودی لگد بارونمون میکنن

و ان شاالله بقیه منتظرا هم این حسو تجربه میکنن خیلی زود

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تشکر دوست خوبم 😍🌹خداروشکر شماها هستین کنارم حرف دلم رو میزنم خالی میشم وگرنه تو این کشور غریب به ک ...

فداتشم ما برای همین اینجا هستیم.که حرف همو بشنویم و خواهرانه دلسوزی کنیم و اگه چیزی میدونیم به هم یاد بدیم

ان شاالله دردونت میچسبه به دلت و دیگه تو شهر غربت کمتر احساس تنهایی میکنی خواهری😘💚

نه دیگه اصلا درد ندارم ترشحاتم هم  خیلی خیلی کم شده نمیدونم طبیعیه یا نه خیلی ممنونم گلم از دل ...

طبیعیه عزیزم.منم ترشحاتم اولش زیاد بود و بعد کم شد.تازه هرچی هم بود بخاطر شیافم بود...ان شاالله نی نیتو به سلامتی بغل میگیری

2731
دوغ ی بند دارم میخورم

دوغ بدترت میکنه عزیزم نفاخه.تو نباید چیزی بخوری که نفخ کنی.قبل از غذات باید قرص دایمیتیکون بخوری جویدنیه.جوجه کباب و سفیده تخم مرغ حسابی بخور.پودر وی ام پروتئین هرروز بخور.مایعات فراوون.آب و آبمیوه

آره عزیزم انشالله اگه خدا بخواد، سیکل بلندم، الان سینافکت دارم هنو پ ر ی و‌د نشدم بعدا هم استرادیول ...

دکترت کیه؟کدوم مرکز میری؟

ان شاءالله همه چی خوب پیش بره توکل به خدا😍

خدا جونم شکرت...
رفقا من ماه بعد میخوام برم برای انتقال بعدیم.جنین های فریز.طبق معمول هم یک ماه ال دی میخورم و انتقال ...

هیچ دارویی سر خود نه بزن نه بخور

میتونی از دکترت بخوای نه نمیگه...

ولی خودت واسه خودت داستان نتراش

لتروزول و hcg رو معمولا با هم میدن و سونو روز ۱۳ اینا باید بشی که اگر فولیکل بالغ داشتی آمپول رو بزنی اگر نه که یه هورمون سنگین چرا باید وارد بدنت کنی.

من این سری قشنگ دارم میمیرم از پا درد و کمر درد

امپول hcgو gcsf داشتم قشنگ داغونم فقط میخوام این روزها زودتر بگذره

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 

@تورک_آنا    

آمپول میکرورلین ،همون آمپول دکا  هستش؟

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
اووه داروها که چیز خاصی نیست.من به شوهرم فرتیل اید دادن برا تحرک و مورفو.راستش خودمم موتیلیتی بوست خ ...

میشپه بگی دی اف ای بالا کلومیفن هم باید خورد؟

الکارتین روزانه؟

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

@تورک_آنا    

آمپول میکرورلین ،همون آمپول دکا  هستش؟

نام دارو: تریپتورلین۳/۷۵میلی گرم

نام تجاری دارو: میکرورلین

و قرص استرومارین

استروژن کونژوگه

همون قرص  اکوئین هست؟

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
افرین خوب کاری میکنی که استرس نمیدی به خودت.سونو به من همچین حرفی نزد.اتفاقا کلی استرس وارد کرد.جلو‌ ...

راستی برامن خبری از هماتوم.نبودگفت هیچ خونریزی پشت جفت نیست خداروشکر...یعنی تو این 10روز جذب شده بنظرت  

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
مورفوی اسپرم صفره.بخاطر مورفو اینطوری گفت. هر چند من خیلی امیدوارم که بالا بره مورفولوژی.این شنبه دو ...

مورفو وتحرک اسپرم برای ماهم صفر هست به ما هم گفتن برید سراغ جنین اهدایی انقدر ناراحت شدم کلی گریه کردم تا چند ماه افسرده شده بودم.ازاون روز تا الان ۱سال و هفت ماه میگذره ودیگه سراغ هیچ دکتری نرفتیم.ولی هرماه منتظر معجزه ی خدا هستم و هیچ وقت ناامید نمیشم.

ارمغان حان کی انتقال داری

افسوون جون من جنین ندارم و سیکللم کنسل شد ،یکشنبه نوبت دکتر دارم ببینم چه پیشنهادی  داره واسه شروع آی وی اف

شما جنین داری ؟الان در چه مرحله ای؟

2706