2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812794 بازدید | 668761 پست
منم وزنم زیاد نبود ولی سه کیلو که کم کردم pco ام خوب شد فقط هم یک دوره pco بودم

هر کار میکنم کم نمیشه. فقط یک کیلو تونستم کم‌کنم.۵ کیلو دیگه باید کم‌کنم تا برسه به وزن قبل از بارداری اولم.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار

سلام خواهرای گلم

کسایی که امروز روز هفتم انتقالشونه بیان بگن چه علایمی دارن؟؟

بچه ها دیروز عجیب زیر دلم ضعف میرفت انگار.وای که انگار سیخ میزدن زیر دلم و تخمدانم رو.ولی دیشب چند بار یهو انگار سیخ میزدن تو تخمدان چپم یهو آرون میشد دوباره یکی دیگه انگار سیخ میزد.جوری که دردم میوند شدیییید...کسی میدونه دلیلش چیه؟؟همچنان سینه هام حساسن .سرم انگار سنگینه و درد میکنه گاهی وپا میشم یا سرم میگردونم انگار گیج میرم

کسی میدونه دلیلش چیه؟؟؟

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ب دوستای گلم انشاالله تو این شب عزیز همتون ب مراد دلتون برسین. من هشت ساله ازدواج کردم و سال 9 ...

عزیزم جسارت بیشتر از این که اینجا کسایی هستن که بارهای انتقالشون به انگشتای یه دست میرسه و بالاخره جواب گرفتن؟

من خودمم سه تا بلاست انتقال دادم.دوتاش گرفت و یکیش قلبشم تشکیل شد.اما بعد ایستاد.

و مجبور به سقط شدم.

که همیشه میگفتم کاش از اول مثبت نمیشد.

حالام ماه بعد میخوام برم برای انتقال مجدد.

تا جاییکه توان داریم باید پیش بریم.

اینجا خیلی ها چندین بار پانکچر شدن.

شما که دو تا جنین دیگه دارین ازش استفاده کنین.

سنتونم که خوبه.

ان شاالله قبل از سی باردار میشین.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
 وای بچه ها دارم به اون روزی فکرمیکنم که نی نی توشکمم هس چقد حال میده به همه خبر بدی که حامله ا ...

انشاله اره تو هم باردار میشی ایشاله......

اما هیچوقت به اونایی که طعنه میزنن فکر نکن....و بخاطر اونا بچه نخواه تو دعاهات....

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2728

@نفسی۸۳۵

مبارکههههههههههههه گل ممدت

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
عزیزم به منم قرص فمارا داد گفت ۶ ماه دیگه بیا.منم یه ماه استفاده کردم حالم بد شد.رفتم جای دیگه و ای ...

ساراجون ميتونم ببرسم تعداد و تحرك همسرتون تو آز ابن سينا چند بوده كه دكتر نصر گفتن شش ماه با فمارا امتحان كني؟

...
من شنبه میرم دعام کن ک مث خودت بهم بگه

ان شاالله میری سونو میبینی چنان داره شیلنگ تخته پرت میکنه که😂😂😂😂😂

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
ای جونم من کامنتتو تازه دیدم...خداروشکر که همه چی‌خوب بوده.ای وروجک شیطووووون.ولی نی نی من انقد بچه ...

فدات عزیزمِ🌺.وای اره نفر اول نوبت گرفته بودم ولی 4ساعت طول کشید تاکارم انجام شد..اره خود دکتر گفت رحم.ک بزرگتر شه جفت هم خودش.میره بالاِ..منم استرس نمیدم ب خودم دبگه فقط استراحت مبکنم

میگم.این نی نی اینقد ورجه وورجه میکنه چرا ماحس نمیکنیم.پس😃

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
من شنبه میرم دعام کن ک مث خودت بهم بگه

انشاءالله ک.همه چی برات عالیه اصلا نگران.نباش

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
خدا رو شکر عزیزم انشالله همیشه سلامت باشه.تو یونو شما درباره تیغه بینی چیزی نوشته بود؟میگم دست و پا ...

اره برامن نوشته..خود دکتر هم تیغه بینی رو نشونم دادو برام.توضیح داد..دست وپا رو تو.ابن سونو برسی نمیکنن.ولی برامن دستاشو تکون میداد دکتر نشونم داد...دکتر ک من رفتم عااالی بود خیلی چیزا رو برسی میکرد و دونه دونه برامون توضیح داد

سلام دوستای گلم🌺 من عصررفتم سونو..نی نی کلی ادا سرمون اورد. سه بار سونو شدم تا وروجک..اونطوری ک دک ...

ای جووونم 😍😍خدا رو شکر عزیزم ان شاءالله به سلامت بغلش کنی 😘😍

خدا جونم شکرت...
ممنون.... متاسفانه اینا از استادشون یاد گرفتن😕 دکتر من چند صندلی کنار هم گذاشته دکتر هم یکی یکی م ...

نه عزیزم..همه دور همند..هرکی رو ی صندلی میشینه کلا داخل اتاق شلوغه خیلی..واس سونو هم همه شلوار ب دست توصف. وایمیستن😁من ارامش نداشتم

شما پیش دکتر شمالی ویزیت میشید

من 3جلسه رفتم فقط دیگه دکترمو عوض کردم

اره برامن نوشته..خود دکتر هم تیغه بینی رو نشونم دادو برام.توضیح داد..دست وپا رو تو.ابن سونو برسی نمی ...

بلههههههه،معلومه که خیلیییببیبی عالی بوده وحتی گل ممدیش ر هم براتون توضیح داده😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

ای جووونم 😍😍خدا رو شکر عزیزم ان شاءالله به سلامت بغلش کنی 😘😍

فدات عزبزم..انشاءالله بزودی قسمت خودت🙏

2706