2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6863066 بازدید | 672192 پست
داغونم  همش مسکن میدن بهم  دعام کنید  از محیط بیمارستان بدم میاد

آخی عزیزم، ان شاالله زودتر خوب میشی و برمیگردی خونه، پرژسترونی چیزی نزدن بهت برای زودتر پریود شدنت؟ 

دوستان تو پروسه انتقال عمق رحم رو روز انتقال اندازه میگیرن؟ همه دکترا از این روش استفاده میکنن؟

عزیزم والا دکتر من معمولا موقع پانکجر اندازه میزنه....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم تعدادکل ۱۶۰ تا که  مورفو ۶ درصد بود.تحرک ای ۲۰ درصد .بی ۳۵ درصد محیا جون دکتر اصلا ازمای ...

ساراجون اين آزمايش رو تو ابن سينا دادين؟ اگر ك ابن سينا دادين اگر ميبردين پيش دكتر جنتي حتما ميگفتن ك همسرتون مشكلي ندارن، اينو مطمئن باش،چون دكتر ب ما با همين حدودا ولي تحرك آ صفر و بي ٢٥ گفت برين طبيعي😳 ولي با چيزايي ك ب شما گفتن فك كنم ما رو سر كار گذاشتن😔

...
2731
روز انتقال انوكسارو بايد زد ديگه؟اره؟

معمولا از روز انتقال شروع میشه....

بعضیام از قبل داشتن....

بعضیام بعد + شدن....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
انتقال بدون سونو هم هست مگه؟

بله عزیزم....

خیلیا بدون سونو انتقال میدن....

آخی عزیزم، ان شاالله زودتر خوب میشی و برمیگردی خونه، پرژسترونی چیزی نزدن بهت برای زودتر پریود شدنت؟& ...

نمیدونم فقط هی فرت و فرت تو امپولا دارو تزریق میکنن 

هی ازمایش خون هر شیفت 

هی امپول تو بازو و تو باس.ن 

هی فشار و دمای بدن 

هی دم ب دقیقه اسم و فامیلم صدا میکنن 

پرستارا بیچاره هم ذله شدن میگن تو قر و فر داروهات زیاده 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
خانوماااا من چیکار کنم حالا من حساب کردم قرص ضدبارداریم 7 خرداد تموم میشه اگه بخوام پریود بشم می خو ...

عززیزم زودتر ریسکش بیشتره چون ممکنه زودتر پریود بشی بازم بیفته اون تایم، اگه میخوایی با قرص تنظیم کنی میتونی بیشترش کنی....

اما با دکترت مشورت کن.....

چند روز پس از قطع ال دی پریود اتفاق می افته

۳ الی ۷ نهایت ۱۰ روزه....

به ندرت از ده روز بیشتر بشه....

یعنی میشه بیشتر خورد حداقل خدا کنه یه راهی باشه

عزیزم بله بعضا دکتر بیشتر و کمترش میکنه اما هر کاری میکنی با دکترت مشورت کن....

چون اون شرایطت رو بهتر میدونه....

مبارکه عزیزم قطعا مثبته مامان شدی الهی شکر

فدات بشم مهربونم از ته قلبم دعا میکنم قسمت تو بشه گلم 

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
منم روز ٤ هستم خيلي پا درد دارم و مجبورم محكم ببندمش😥

اگه با بستن بهتر میشه احتمال داره برا همون غلظت خون باشه ها حتما با دکتر مشورت کنین....

[QUOTE=90874268]سلام  عزیزم من مهر ماه سال ۹۷ تو رویان انجام دادم  هزینه اش ۹۰۰ هزار تومن شد .یه آز قبل ع ...[/Qمرسی عزیزم الان زنگ زدم مرکز ناباروری گفت 1500 میشه ، دکتر من نصر هستش گفت بهمن عمل میکنم ، برداشتان پولیپ کار خیلی خاصی و حساسی هست اگه نخوام دکتر خودم انجام بده و برم مرکز ناباروری؟؟؟؟؟؟

خدای مهربون ممنون که تیکرمو واقعی کردی  هزاران هزار  بار شکرت
وای چه عالی خداررررروشکررررر واقعا. برا ماهم دعا کن. منم یکم ذخیرم بایینه1.95 و همسرم هم 4میلیون. دو ...

عزيزم من هميشه دعاگوي همه دوستان عزيزم هستم ، شما ذخيره ات زياد هم پايين نيست ، همون يك مدت بي خيال باشيد ان شا الله كه معجزه خدا شامل حالتون ميشه .

2706