2703
2713
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6796491 بازدید | 668130 پست
سلام.من امروز روز چهارم انتقالمه.تب و لرز دارم بنظرتون‌نشونه خوبیه یا بده؟یجا خوندم نوشته بود تبو لر ...

عزیزم بسلامتی و خوشی 

ممکن واکنش داروها باشه و یا انشالله 

ممکن لانه گزینی باشه 

شما مثبت ش رو فکر کن و جایی چیزی نخون.

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 

سلام بچه ها من دیشب رفتم سونو دکترم برام iui تجویز کرده بود ماه قبل بهم موقع داشت سونوم میکرد میگفت که تو بای بارiuiهم احتمالا جواب نمیگیری باید  سه چهار بار بشی و اگرم نشد ivf من تو این مدت فکرام کردم گفتم این چ کاریه این همه وقتم تلف کنم آخرشم هیچی  از اون طرفم شوهرم ی دفعه وسط راه جابزنه نزاره درمان بشم بگه خدا باید بخواد و... یا پول ای وی افم خرج بشه دیشب که رفتم مطب برای سونوتوی پروندم زده بودiuiمن گفتم خانم دکتر من میخوامivfبشم شوهرم الان راضیه خرج ivf بده منم میخوام تاراضیه این کار انجام بدم دکترم دوسه بار پافشاری کرد که iuiشو اول من اگه خواهر خودم باشه بهشش میگم اول iui شو اما من خودم پافشاری کردمivf بشم انگار زورش اومد نمیدونم خداکنه که اینطور نباشه خلاصه من سونو کرد یکمی هم باهام شوخی کرد بعد رفتم تو اتاقش دستیارش داروهام بنویسه گفتم خانم دکتر من دوست دارم دوقلو بشه گفت ما دوتامیذاریم یادوتاش میگیره یا یکیش یا اصلا با اخم گفت من هیچی نگفتمبچه ها پس چ جور بعضیا سه تا براشون میذارن؟؟؟ من میخوام یه تابذار که شانس دوقلو زیاد بشه چرابهم اینجور گفت؟!!!! لطفا جواب بدید بعد ی سوال مگه همه دوستانی که ivf میکنن اولiuiشدن؟؟؟ 

...... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما هزینه آمپولاتون با دفترچه بیمه مرحله اول سونو چن شد من شده نزدیک هشتصد که گفتن برو بیمه شناسنامه ببر اگه تایید کنه ازش کم میشه مال شما هم همینجور بود؟؟ 

...... 

چرا دکترا درست به آدم جواب نمیدن میگی رحم تو چ وضعیتی جواب نمیدن این همه سونو شدم هیچ وقت اسمpcoتو سونوهام نبود این سری رو برگ سونو زده تخمدون راست pco چرا اینجورشده؟ آخه من که این سری تازه و شم میکردم اصلا این رحم  چرا اینجوره هردقه ی ادا واصولی درمیاره دکترا هم که فقط هولک هولکی دارو میدن نمیگن دردت چیه هرماه ی چیزی میگن 

...... 
2720
شما واسه میکرو قبلش نباید لولتونو درمان کنید  

دکتر  هیستروسکوپی م کرده و تشخیص داده که لازم نیست لوله برداشته شه

و البته داستانهای زیادی دارم که عمل برام مناسب نیست.

توکل به خدا هر چی خیر باشه 🙏🙏🙏 

همین الان ی کم ته دلم خالي شده میگم نکنه من ی مشکل جدی دارم اینا نمیفهمن هرسری ی چیزی تو سونوم می‌نويسن این سری که شدم pco  خدا رحم کنه چیا میخواد به سرم بیاد امروز روز اولم هس میخوام آمپول بزنم برام دعاکنید

...... 
شما واسه میکرو قبلش نباید لولتونو درمان کنید 

دکتر الانم میگه هیستروسکوپی م کرده و تشخیص داده که لازم نیست لوله برداشته شه

و البته داستانهای زیادی دارم که عمل برام مناسب نیست.

توکل به خدا هر چی خیر باشه 🙏🙏🙏 

2714
سلام آنای عزیزم و بقیه ی خواهرا  من امروز صبح رفتم آزمایش و نتیجه ی شونزدهمین بار آی وی افم من ...

عزیزم. چقدر به فکرت بودم وبرات دعا میکردم. انشاالله معجزه خدا شاملت بشه و از ناراحتی دربیای..

به خدا سپردم فرشته کوچکم را...😔😔😔 من بهشت را برای او ازخدا خواستم به زمین بیاورد...چه سخاوتی داشت فرشته من که با رفتنش بهشت را برای من خرید...عشقم تیکر تولدت در ۱۱ هفته مانده به تولد برای همیشه در چشم و قلب من ثابت ماند...برای حالم دعا کنید.
سلام بچه ها من دیشب رفتم سونو دکترم برام iui تجویز کرده بود ماه قبل بهم موقع داشت سونوم میکرد میگفت ...

عزیزم خب واسه بعضی ها دوتا میذارن واسه بعضی ها سه تا واسه بعضی ها هم یه دونه.فکر کنم اینکه چند تا بذارن بستگی به شرایط و گرید و کیفیت جنینا داره.البته مطمین نیستم بذار بقیه که تجربه بیشتری دارن جواب بدن.اما خیلی ها یودن که دوتا انتقال دادن براشون.ولی در مورد اینکه هیچ تضمینی برا دوقلو بودن باشه درست گفته دکترت. ممکنه از دوتا جنین دوتاش بگیره ممکنه یه دونه بگیره امکانش هم هست که هیچ کدوم نگیره و ناموفق باشه انتقال جنین.یه امکان دیگه هم هست که یه دونه بگیره اما تقسیم سلولی انجام بده و بشه دوتا.ولی در کل هیچ تضمینی برا دوقلویی نیست عزیزم.در مورد اون آی یو آی هم من چیزی نمیدونم بذار دوستان برات توضیح میدن

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
شما هزینه آمپولاتون با دفترچه بیمه مرحله اول سونو چن شد من شده نزدیک هشتصد که گفتن برو بیمه شناسنامه ...

عزیزم من کل دارو و آمپولا یک و نهصد شد که با تاییدیه بیمه نهصد و هفتادش کم شد

همین الان ی کم ته دلم خالي شده میگم نکنه من ی مشکل جدی دارم اینا نمیفهمن هرسری ی چیزی تو سونوم می‌نو ...

عزیزم چرا ته دلت خالی بشه، توکل کن به خدا و تلاشتم بکن نتیجه را بسپار به او بالا سری که ان شاالله خواسته دلت با صلاح و مصلحتش یکی باشه

همین الان ی کم ته دلم خالي شده میگم نکنه من ی مشکل جدی دارم اینا نمیفهمن هرسری ی چیزی تو سونوم می‌نو ...

منم شرایطم مثل شما بود و هیچ وقت تو سونو مشکلی نمی‌نوشتن ولی اخیرا نوشتن تخمدان چپ pco که مشکل خاصی نیست فقط رژیم هایپری را رعایت و استرس را از خودت دور کنی ان شاالله تخمکهای تپل و. جنین‌های عالی خواهی داشت عزیزم

2706