2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6820221 بازدید | 669165 پست
چیکار کنم مرجان😭 اخه یکی دو نفر بهم گفتن پات ورم کرده...ولی بعدش از هرکی پرسیدم گفته نه هیچم ورم ند ...

دنبال هر چی بگردی سرت میاد دوستی جان.

وقت عزیز و گران بهات رو بزار کتاب آموزشی نوزاد بخون (یادت آنا گفت چیزی پریده بود تو گلو بچه ش نمیدونستیم چه کنیم) 

میدونی صدای گریه بچه ها نشانه خواسته هاشونِ سرچ کن دربارش بخون حالش رو ببر.

قرآن بخون با معنی ،تفسیرش رو بخون ببین چقدر همه چی تو این دنیا عجیب و درست و منظمِ

فیلم خنده دار دانلود کن با خانواده ببین شاد شی

نمیگم بی خیال باش و همه چی بخور و هر کاری کن ، نه...

اما فوکوس نکن رو اتفاقها ، خدا خودش داده خودش هم نگهدارشِ انشااله

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 

سلام دوستان

من ۱۱ روزه آمپول سینا فکت میزنم(سیکله انتقالم) یکی دو روزه دست و پاهام زیاد خواب میره سرم هم ۲ شبه میشینه درد اینا از عوارض سینافکته یا ممکنه از غلظت خون باشه آب هم زیادمیخورم ،وقتی داروهای پانکچر استفاده میکردم اینطور نبودم 😩😩😩😩

اگه تجربه ایی در این زمینه دارید ممنون میشم کمکم کنید

آها میشه آسپرین بخورم یا نه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نمیشه مقایسه کرد مثلا من ویتامین دی نداشتم.... فمیبیون و کلسی کر و پریناتال داشتم....

ببخشید عزیزم من فردا باید برم واسه آزمایش خون غربالگری ۱ .بعد الان نگرانم میگم یعنی ممکنه این شیاف پروژستورن که استفاده میکنم با قرص استرادیول باعث بشه یه سری فاکتورا رو بالا بزنه تو آزمایش؟

عزیزم.تو ای وی اف ..باردار بودن یا نبودن ربطی ب موعد پری نداره..

عزیزم من میکرو کردم.مرسی که جواب دادی

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
2728
دنبال هر چی بگردی سرت میاد دوستی جان. وقت عزیز و گران بهات رو بزار کتاب آموزشی نوزاد بخون (یادت آنا ...

ممنونم عزیزم...چشم حتما همینکارا رو میکنم و روی خودم و افکارم کار میکنم.ممنونتم گلم.ان شاالله خودتم به‌زودی مامان شی و از این سوالا بپرسی بعد دعوات کنم🤣🤣🤣

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
سلام دوستان من ۱۱ روزه آمپول سینا فکت میزنم(سیکله انتقالم) یکی دو روزه دست و پاهام زیاد خواب میره س ...

عزیزم تو‌عوارض سینافکت فشار خون‌نوشته که مرتب باید کنترل بشه، حتما فشارت رو هم چک کن، ولی سردرد هم توی عوارضش هست

سلام عزیزوم😍 خدا خیرت بده همونایی که گفتی انجام دادم خوب شدم !یعنی میشهههه منم همچین فسقلی داشتخ با ...

خدا رو شکر که خوبی عزیزم 

چرا نمیشه حتما میشه شیرین ترین فرشته ش رو بهت هدیه میده انشالله...

من سری اول به شدت درگیر بودم و هی میخوندم که مثلا اوه اوه نکنه آندومتریوزم یا لوله هام یا این یا اون باعث بشه نگیره ...

واقعا با تمام وجودم سعی میکردم مثبت باشم اما یه روز خوب بودم یه روز بد

باور نکردم که اون بالایی باید بده و به بدن هم نیست بلکه به باورِ به اعتقادِ به ایمانِ که تمام سعی ت رو بکنی و بعدش که دیگه وارد عمل شدی  خودت رو تمام و کمال بسپاری به خودش.

الان که دارم این حرفها رو میزنم خدا از دلم خبر داره که از ته قلبم بهش ایمان دارم و به مثبت و منفی ش هم  اصلا فکر نمیکنم بده دمش گرم نده باز هم دمش گرم که حکمتی داشته و نداشتن ش برام حتما بهتر بوده.

همه ی راهها سخته شما نگاه نکن یه نفر فرطی راحت بچه میاره پس چه خوش شانسِ چه خوشبختِ ، ریز بشو تو زندگیش ببین دلت میخواست واقعاً زن اون خونه میبودی ، همه چی شون اوکی هست

مثلا من مامانی رو میشناسم که خدا بهش یه فرشته داده اما این بچه همش مریضِ چرا چون حتی وقت نداره ناخن های بچه رو کوتاه کنه یا یه سوپ براش بزاره یا به تربیت ش برسه، چرا ؟ چون کله ش تو صفحه های مجازیِ و دنبال زندگی مردمِ چون از داشته ش راضی نیست 

صدتا مثال برات میتونم بزنم که یه جای زندگی شون بد می لنگه...

این رسم زندگیِ هست همه چیز رو همه کس نداره 

خدا به آدم شعور و فکر و تن سالم بده اگه کنارش بچه هم داد ممنون می شیم

به نظرم ما و همسرامون آدم حسابی هستیم

چرا؟

چون اونکه خودش مشکل داره همسرش پا به پاش با این گرونی و گرفتاری ها میاد و تنهاش نمیزاره

اونایی که همسراشون مشکل دارن زنهای مثل فرشته شون با اینکه آرزو مادر شدن دارن خم به ابرو نمیارن که مبادا مرد شون خورد بشه.

اینا نعمتِ اینا داشته های ماست

من یکی ، هیچ وقت دلم نمیخواست جای فلان آدم میبودم و برای تمام داشته هام خدا رو شکر میکنم که چه جاهای درستی قرارم داد  تا به الانم رسیدم که البته همه جاش خوب نبود شکست و خستگی هم زیاااااد داشت اما درس بود.

همه ادمها  حداقل یه دونه داشته دارن که خدا رو شکر کنن اما چون فوکوس میکنن به نداشته هاشون خوبی های زندگی رو نمیبینن و خدا هم به آدم ناشکر چیزی نمی بخشه همونا رو هم ازشون میگیره و بارها دیدی آدمهایی که  همیشه از همه چی ناله میکنن و ناراضی هستن گرفتارترن.

چقدر حرف زدم😂

ببخشید🙏

2740
ممنونم عزیزم...چشم حتما همینکارا رو میکنم و روی خودم و افکارم کار میکنم.ممنونتم گلم.ان شاالله خودتم ...

😉😂😂😂

سری قبلی هم همین داروها بود شیاف سیکلوژست ۴۰۰ انوکسا ۴۰ اینسری ایکویبن و فرتیل اس ام هم داشتم ولی ...

منم به دكترم گفتم گفت به خاطر پروژسترون و دماي بدنم هم لهش گفتم ٣٧/٤ گفت اين تب نيست به خاطر همون پروژسترون . خيره ان شالله

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
سری قبلی هم همین داروها بود شیاف سیکلوژست ۴۰۰ انوکسا ۴۰ اینسری ایکویبن و فرتیل اس ام هم داشتم ولی ...

بله حتما اونجا زياد شيطنت ميكنه شما داغ ميكنيد😁😁

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
منم 18 ام میرم، حساب کردم اول 27 هفته ام، فکر کنم تو یکم عقب تری، 25 هفته و خورده ای میشی اونموقع&nb ...

نه من الان ۲۳ هفتم تموم شد. ۱۹ خرداد ۲۶ام تموم میشه.... طبق اخرین سونو سن حاملگیم همینه.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
این شرحشه

اره ننوشته... ولی فک کنم کلیت رو نوشته که همه چیش نرماله🍀❤

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
سلام دوستان من ۱۱ روزه آمپول سینا فکت میزنم(سیکله انتقالم) یکی دو روزه دست و پاهام زیاد خواب میره س ...

میشه بگید فاصله تخمک کشی تا انتقالتون چقدر بود واینکه چه داروهایی دادن واسه سیکل انتقالتون

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2706