2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6837573 بازدید | 670351 پست
دوستای عزیزم من فردا میرم که اگه همه چی خوب بشه برم تو سیکل انتقال به دعاتون خیلی نیاز دارم تو رو خد ...

به سلامتی زی زی جان، مطمئنم به خیر و خوشی پیش میری و مشکلی پیش نمی یاد، توکل به خدا🌸🌸💖💖😘😘

به سلامتی زی زی جان، مطمئنم به خیر و خوشی پیش میری و مشکلی پیش نمی یاد، توکل به خدا🌸🌸💖💖😘😘

ممنون نیلا جون مرسی از انرژی مثبتت عزیزم راستش هنوز مشکل خونریزیام حل نشده امیدوارم مانع مثبت شدن انتقالم نشه حالا فردا برم پیش دکتر اصلا شاید سیکلم کنسل بشه برام دعا کن عزیزم😘😘😘

خدا جونم شکرت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دقیقا همینطور شد.... منتها مال من تموم نشد مغرور شدم گفتم من پوستم از اوناست که ترک نمیخوره پس ...

زیباترین ترک دنیاست

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
ولي من كلا بدون كرم هيچ تركي نداشتم و الان هم ندارم .

عه چه خوب ماشالله بزن به تخته چشم نخوری حالا☺

2731
دوستانی که آندومتریوز دارین و سونوی دکتر س ع ا د ت رفتین کار دکتر خوبه؟ ابن سینا وقت نداشتن این دفع ...

سلام انا جون من رفتم

کار دکتر دقیقه

از نظر اقا بودن منم سختم بود ولی رفتم تو دستیار خانومش یه شلوارم داد پوشیدم که اون وسطش چاک داشت که دکتر بتونه  سر دستگاه رو ببره داخل. هیچی معلوم نیست. نگران نباش

سلام انا جون من رفتم کار دکتر دقیقه از نظر اقا بودن منم سختم بود ولی رفتم تو دستیار خانومش یه شلوا ...

توي رويان هميشه موقع سونو ما از اون شلوارها ميپوشيديم با اينكه زن هم بود دكتر ولي خيلي خوب بود آدم راحت بود .

دوستان شماهایی ک خونریزی یا بعدش لک بینی داشتین. نمازتون چطوری میخونین..منظورمه غسلی چیزی داره مگه؟حکمش دقیق چیه؟مثلا با این حال ک نمیشه بری حموم وغسل کنی هردقه

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2740
آنا جون دکتر گف سینافکت ادامه بده اما پرگوریس قطع و پیورگان و منوپیور ولتروزول  ادامه بدم ،خیلی ...

عزیزم قبلا سیکل با سینافکت داشتی؟

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

آنا جون یه سوال قرض ال دی من تموم شد منتظرم پری بشم برم برا سو نو زنگ بزنم به مطب طرازی منشی شمارشو میده برا ما شهرستانیا که قبل حرکت هماهنگ کنیم؟ سو نو هم حتما روز اول تا سوم اگه یه جوری بشه که نیافته اون روزایی که دکتر مطب هس چیکار میکنن؟ 

واقعا من كه خودم استاد چشم زدن خودم هستم . 😂😂😂 راستي انتقالت هم مبارك باشه خانمي ، ان شا الله كه ...

مرسی عزیزم

انشالله

دوستان شما هم بعد آمپول gcsf درد کمر و پا داشتید.

دارم میمیرم 

مخصوصا کمر انگار داره نصف میشه

این دیگه چه دردیِ خدایی😢

اناجون امپول زیرجلدی بازومو چجوری باید بزنم؟

۴۵درجه 

بده یکی دیگه بزنه بازو زدنش سختِ 

دوستان شماهایی ک خونریزی یا بعدش لک بینی داشتین. نمازتون چطوری میخونین..منظورمه غسلی چیزی داره مگه؟ح ...

عزيزم چون يك بار خونريزي زياد داشتي بايد غسل ميكردي كه خوب نميشه چون بدتر ميشي به همين خاطر بايد تيمم كني به جاي غسل و بعد قبل از هر نماز هم لباست يا پدت رو عوض كن و به جاي وضو تيمم كن تا اينكه هر وقت رفتي حمام و غسل كردي ديگه بعدش اگر لكه بيني هم داشته باشي فقط بايد لباس زير يا پدت رو عوض كني و وضو بگيري .

2706