2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
دوستانی که آندومتریوز دارین و سونوی دکتر س ع ا د ت رفتین کار دکتر خوبه؟ ابن سینا وقت نداشتن این دفع ...

آنا جون من رفتم، کارشون به نظرم عالی بود، البته من قبلا این سونو‌رو جای دیگه نرفته بودم که مقابسه کنم ولی خیلی راضی بودم، و اصلا احساس بدی نمی کنی دستیار خانوم‌داره اماده ات میکنن، به نظرم خیلی با دقت کار انجام میده

چطوری خاکستری  عزیز.....رفتی ولات ؟بالاخره کی آمپول رو زد؟😉

خوبی مریم جونم؟؟چه آمپولی عزیزم؟

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزيزان 

براي انتقال ، گفتن مثانه پر باشه ، چقدر اب بخورم 

اخه من زود به زود دستشوييم ميگيره 

يعني در حد سونو كه ميريم ، اب بخوريم ، اونجوري كه ميريزه؟☹️

بايد ناشتا باشيم ؟؟

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
اناجون و بچه ها من امپول انوكساپارين ميزنم ،ولي همش احساس گيجي دارم😩 چيكار كنم؟؟

عزیزم به دکترت بگو....

یا لااقل یکی دو تا برند متفاوت بزن ببین بازم همینطوری میشی!

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2731
شماهم امپول ازاد سازی تخمک براتون دردناک بود؟ چقققققققققققققد درد داشت. دیشب دوتا زدم تور نافم ضععع ...

آره برای منم درد داشت، من تو بازو زدم، البته رفتم درمونگاه

سلام عزيزان  براي انتقال ، گفتن مثانه پر باشه ، چقدر اب بخورم  اخه من زود به زود دستشويي ...

ناشتایی نمیخواد هرچقدر مثانه پر تر باشه بهتره انگاری

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

بچه ها سالاد ماکارونی که توش سس مایونز داره ضرر داره بخورم؟😑من اصلا سس مایونز نخوردم تا الان..چون توی ترکیباتش نوشته تخم مرغ...

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

سلام دوستان لطفا نظر بدین

من امروز  پری رفتم سونو فولیکولا اصلا رشد نکرده بودن حتی ضخامت رحم  تکون نخورده بود داروهام ۱۵۰ واحد پرگوریس و ۱۵۰ واحد پیورگان که تزریقشون عصرا با یک ساعت فاصله بود ،نظر دکتر اینه که شانس رشد فولیکولا ۵درصده و گف از امشب دوتا لتروزول بخور از فردا پیورگان ۲۲۰ واحد و هاش ام جی دوتا بزن 

نظر خودم اینه داروها رو قط کنم و بیخودی تلاش نکنم وقتی این ۵ روز فولیکول رشد نکرده این چند روز آینده شانسی ندارم 

بتظر شما چرا اینجوری شده 

داروها رو قط  کنم بهتر نیست احتمالا این داروها بهم نساخته

دوستم تا ماه ۸ زد یه دونه ترک هم نداشت کرم ش تموم شد نخرید آقا تررررک خورد بخیه ش کردن😂😂😂 بزن ...

منم دقیقا همینطور شد....

منتها مال من تموم نشد مغرور شدم گفتم من پوستم از اوناست که ترک نمیخوره پس بیخیال....

البته دوستم باد به غب غبم انداخت.....

گفت بعضیا کلا ترک نمیخورن....

منم گفتم لابد منم از اون بعضیام....

خخخخخخخ.....

بعد خرت خرت ترک خوردم.....

خخخخخخخ....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
آنا جون من رفتم، کارشون به نظرم عالی بود، البته من قبلا این سونو‌رو جای دیگه نرفته بودم که مقابسه کن ...

خدارو شکر....

پس راضی بودی....

من مجبورم تنها برم....

بابا خان باید بیاد بچه داری کنه اونم از دو تا وروجک شیطون....

سلام دوستان لطفا نظر بدین من امروز  پری رفتم سونو فولیکولا اصلا رشد نکرده بودن حتی ضخامت رحم & ...

من بودم ادامه میدادم داروهامو عزیزم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
سلام عزيزان  براي انتقال ، گفتن مثانه پر باشه ، چقدر اب بخورم  اخه من زود به زود دستشويي ...

عزیزم اگه انتقالت با بیهوشی نیست ناشتایی نمیخواد اتفاقا صبحونه خوبی بخور....

انتقالت اگه با سونو هست مثانه نیمه پر فکر کنم کافیه. شما مثانت پر باشه لازم شد یه کم خالی می کنی....

پر کردن سختتره....

خالی کردن راحتتره پس شما با مثانه پر برو اونجا عیار دستت میاد....

بعد انتقالم بگو برات لگن بذارن....

بچه ها سالاد ماکارونی که توش سس مایونز داره ضرر داره بخورم؟😑من اصلا سس مایونز نخوردم تا الان..چون ت ...

بهتره نخوری....

سس مایونز جزء ممنوعات بارداریه بهتره نخوری...

اتفاقا برا همون تخم مرغ خامش بهتره نخوری....

بچه ها سالاد ماکارونی که توش سس مایونز داره ضرر داره بخورم؟😑من اصلا سس مایونز نخوردم تا الان..چون ت ...

حتی بهتره تخممرغ کاملا پخته بخوری عسلی و کامل نپخته توصیه نمیشه....