2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671248 پست
آنا جونم 🍃☘ دکتر ویزیت قبلی برای من کمربند بارداری نوشت و یه کرم برای ترک شکم... حالا سوالم اینه ...

عزیزم کرم برا خارش نیست داده که ترک نخورن....

اگه میخوایی بزنی از همین الان بزن....

من سر دخترم زدم....

آخراش دیدم ترک نخورد ولش کردم بعد دیدم فرت فرت ترک خورد....

حالا نمیدونم چون ولش کردم ترک خورد یا همون قرار بود آخراش ترک بخوره خلاصه بزنی بد نیست لااقل بعدا پشیمون نمیشی چرا نزدی....

شکم بندم بهتره ببندی....

چون به مرور میبینی کمر درد میگیری به لگنت فشار میاد از الان نذار بهشون فشتر بیشتری بیاد.....

کنترلش کن....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
@سهیلا_جون۱ سلام عزیزم برات پی ار پی رو پرسیدم گفتن باید بیمار خودشون باشی. ولی یکی دیگه از ماما ...

خیلی ممنونم.خداخیردنیا وآخرت بهت بده ،خدا دامنت ر به اولادی صالح وسالم ونسلی پاک سبز کنه

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرای مهربونم☘ من و دخملی فردا میریم اکوی قلب❤ التماس دعا🍃

عزیزم گوگولی حالش خوبه نگران نباش....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
عزیزم کرم برا خارش نیست داده که ترک نخورن.... اگه میخوایی بزنی از همین الان بزن.... من سر دخترم زد ...

آها اوکی.... 

اتفاقا کرمشم گرون خریدم😄😁 استفاده کنم پس.

روش نوشته روزی دوبار... بنظرت دوبارو بزنم؟

بعد تو به سینه یا رون هم میزدی...

کمربند باید ۲۴ساعته باشه یا شبا میشه بازش کنم؟

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2731
آها اوکی....  اتفاقا کرمشم گرون خریدم😄😁 استفاده کنم پس. روش نوشته روزی دوبار... بنظرت دوبار ...

من به شکم میزدم....

اگه رونا و سینه هاتم زیادی دارن پوست وا میکنن بزن....

من فقط شکمم بزرگ میشد اونم جمع و جور....

کمربند رو شبها من در میاوردم....

بیرون میرفتم حتما میزدم....

خونه هم معمولا میزدم....

من به شکم میزدم.... اگه رونا و سینه هاتم زیادی دارن پوست وا میکنن بزن.... من فقط شکمم بزرگ میشد او ...

نه رون و سینه تغییر نکردم.. شکمم خیلی گنده نشده اما میزنم از امروز .. همون دوبار .. صب و شب.

برا کمربندم میسی🙂☺ رعایت میکنم😚

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
سلام من اومدم با دو تا فندق گومبولی مهدیه اعصاب خورد کن ترین بیمارستان دنیاست صبح گفتن یه دونه مو ...

انشالله به سلامتی و دل خوش 2هفته دیگه منتظرجواب مثبتتیم میدونی که خودت به گرید مرید نیست من با جنین دو روزه +شدم ولی با جنین بلاست گرید آ+ منفی شدم نهایتا باید خدا بخواد که انشالله برا شما حتما بخواد 

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

دوستانی که آندومتریوز دارین و سونوی دکتر س ع ا د ت رفتین کار دکتر خوبه؟

ابن سینا وقت نداشتن این دفعه از اونجا وقت گرفتم خواستم بدونم کیا رفتن؟

فقط یه چیزیم که هست من فکر میکردم خانومه تازه فهمیدم آقاست یه کم برا سخته....

پیشاپیش معجزه خدا مبارکت باشه عزیزم....

مرسی آنای مهربونم.امیدوارم دوتا معجزه بده بهم .عجب پررو شدم نه؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....