2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671248 پست
عهههههه کسی نبود بهم بگه هر سه تاشونم زدم😢

منم زدم عزیزم، خیییلی درد داشت و موقع تزریق ناخودآگاه اشکم میومد و وقتی هم گرفتم داروخونه گفت حتما برید بیرون بزنید یه کمی زدنش سخت هست، ان شاالله با اومدن نی نیا دردا یادت میره😉

دوستانی که آندومتریوز دارین و سونوی دکتر س ع ا د ت رفتین کار دکتر خوبه؟ ابن سینا وقت نداشتن این دفع ...

من نرفتم آنا جون ولی در مورد آقا بودنش خانومایی که رفته بودن راضی بودن میگفتن که پارچه از این ی بار مصرفا میندازن رو بدنت بعدم اصلا بهت نگاه نمیکنه

خدا جونم شکرت...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام دوستان لطفا نظر بدین من امروز  پری رفتم سونو فولیکولا اصلا رشد نکرده بودن حتی ضخامت رحم & ...

عزیزم والا من اولین میکروم یادمه هفته اول که سینافکت و منوتروپین و فوستبمون بود بدنم اصلا تکون نخورده بود.....

برا من با قطع سینافکت بدنم خودی نشون داد....

احتمال داره یکی از داروهات یا مجموعش بهت نساخته....

والا نمیدونم چی بگم اما اگه داروهاتو تغییر زادن شاید تاثیر بذاره....

من خودم هفته اول وقتی دیدم اصلا هیچ حسی تو تخمدانام ندارم حدس زدم بدنم جواب نداده اما له محض قطع سینافکت قشنگ دیدم تخمدانام دارن حواب میدن....

خلاصه کنم شاید دو روزم ادامه بدی عیار رستت بیاد تغییر در داروهات اثر داره با نه....

اما در کل نمیتونم چیز قطعی لگم.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
بهتره نخوری.... سس مایونز جزء ممنوعات بارداریه بهتره نخوری... اتفاقا برا همون تخم مرغ خامش بهتره ن ...

مرسی عزیزم نمیخورم..دقیقا بخاطر همون تخم مرغ خامش گفتم بپرسم.اصلا تخم مرغ نیمرو یا عسلی نمیخورم.کاملا پخته میخورم.مرسی اناجون

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2731
عزیزم والا من اولین میکروم یادمه هفته اول که سینافکت و منوتروپین و فوستبمون بود بدنم اصلا تکون نخورد ...

آنا جون دکتر گف سینافکت ادامه بده اما پرگوریس قطع و پیورگان و منوپیور ولتروزول  ادامه بدم ،خیلی نا امید شدم شوهرم میگه قطع کن این داروها خطرناکن اصلا نمیدونم چیکار کنم

منم دقیقا همینطور شد.... منتها مال من تموم نشد مغرور شدم گفتم من پوستم از اوناست که ترک نمیخوره پس ...

ولي آنا جون من اصلا ذره اي توي بارداري قبليم ترك نخوردم ، الانم كه ماه ٧ داره تمام ميشه فعلا كه خدا رو شكر ترك نخوردم اصلا .

دوستای عزیزم من فردا میرم که اگه همه چی خوب بشه برم تو سیکل انتقال به دعاتون خیلی نیاز دارم تو رو خدا دعا کنید یا مشکلی نباشه و برم برای انتقال یا اگه هست تشخیص بدن چیه حداقل تکلیفم مشخص بشه برم دنبال دوای دردم...

خدا جونم شکرت...
دوستای عزیزم من فردا میرم که اگه همه چی خوب بشه برم تو سیکل انتقال به دعاتون خیلی نیاز دارم تو رو خد ...

فکرای بد نکنید ان شاالله مشکلی نیست عزیزم و نینیا میان تو دلتون، شما روز چند پریود میرید برای قبل از انتقال

عزیزم خوب جنین ۴-۵ روزه که لانه گزینی نمیکنه باید به مرحله بلاست برسه بعد لانه گزینی کنه..... اما و ...

سلام عزیزم.انا جون من امروز 14انتقالم از دیشب یکم لکه بینی دارم البته انقدری کمه که به لباس زیر نمیرسه فقط در حد دستمال توالت(ببخشید عزیزم) قهوه ای میشه.

ز زدم مرکز میگم لکه بینی دارم میگه شیافتو 8ساعته مقعدی استفاده کن.نگفتم که درچه حدیه لکه بینیم.حالا نمیدونم اگر 8ساعته بذارم ضرر نداره؟

خدایا عیدیه عید غدیر امسالم جواب مثبت آزمایش بارداریم باشه لطفا.....
من دیگه تحمل ندارم میخوام بی بی چک بذارم

روز چند انتقالی مگه؟چه جراتی داری خوش بحالت

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
خدارو شکر.... پس راضی بودی.... من مجبورم تنها برم.... بابا خان باید بیاد بچه داری کنه اونم از دو ...

اره عزیزم خیالت راحت، اصن نگران نباش، منم خودم خیلی استرس داشتم ولی بعد دیدم اصلا جای نگرانی و استرس نداره

فکرای بد نکنید ان شاالله مشکلی نیست عزیزم و نینیا میان تو دلتون، شما روز چند پریود میرید برای قبل از ...

ان شاءالله با دعای شما عزیزم

به من گفتن ی هفته قبل از تموم شدن ال دی برم پیش دکترم

خدا جونم شکرت...