2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841431 بازدید | 670526 پست
ميگه گريد همه شون سي شده😭😭😭😭😭 واااي  خدايا 😭😭😭😭😭

دوست من 7امین انتقالش جنین سی بود و آ و بی رو منتقل کرده بود و واقعا نا امید بود...بار 7امش بود و گرید آها نگرفته بودن...خدا شاهده اون سری گرید سیش گرفت و الان یه دختر نااااااز 2ساله داره که دل ادم غش میره واسش...تپل و باهوش...اصلا به این چیزا نیست...خودتو الکی ناراحت نکن...مهم گرفتن جنین بعد از انتقاله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها دام خون شده شما رو ب خدا يكي منو راهنمايي كنه جنينام گريد سي شد😭😭😭😭😭

بابا اینقدر تو رو خدا ناشکری نکنید. عزیزم من دوبار پانکچر کردم هر بار یدونه تخمک و هیچی جنین منم با اینکه ذخیرم کمه ولی شکمم تا دو ماه آب آورد دکترم گفت از عوارض داروهاست نمیدونی چقدر اذیت شدم نه فقط فیزیکی بلکه روحی و روانی من آرزو دارم حداقل یدونه جنین داشته باشم حتی اگه شده گرید سی.ناراحتی که نداره عزیز جان خیلی ها جنین گرید آشون نگرفته ولی سی گرفته.بچه هایی که اینجا هستند هم این موضوع رو تایید می کنند.تو رو خدا با ناراحت نباش به این ناراحتی می گند ناشکری

زی زی. جان از من به شما نصحیت دنبال طب سنتی نباش...همه اش الکیه...اگر چسبندگی لوله داری و پزشکای خوب ...

مممنون تی تی جون همش نگران این بودم نکنه لوله هامو از دست بدم بعد پشیمون شدم الان با پیامت ی خورده دلم آروم گرفت ممنون عزیزم

خدا جونم شکرت...
2731

مرسي دوستاي گل خيلي ممنونم واقعا براتون از صميم قلب دعا ميكنم به زودي به بيبي مثبت دلتون شاد شه

داشتم ميمردم از غصه،خدا كمك كنه خداااااي مهربون رحم كنه،

از مركز پرسيدم گفتن، حالا گفتن هم تخمك ضعيف بوده😔 چرا؟؟ يعني تعدادش بالا بوده كيفيتش كم شده؟؟ چيا بخورم كيفيتم بره بالا؟؟

...
مرسي از راهنماييت، پس طبيعيه، نگران شدم كه نكنه مشكلي بوده پس خدا روشكر كه عاديه، گويا اون اضافات فق ...

اکثرا پلی کیستیکا اینجوری ان ون ذخیره تخمدان زیاد هست به دارو واکنش زیادی نشون میده شاید باور نکنین من فقط ۵ روز فاستیمون زدم همین

عاقبت در یک شب از شبهای نور ..کودک من پا به دنیا می نهدآن زمان بر من خدای مهربان ...نام شور انگیز "مادر" می نهد
2740
مرسي دوستاي گل خيلي ممنونم واقعا براتون از صميم قلب دعا ميكنم به زودي به بيبي مثبت دلتون شاد شه داش ...

اره معمولا کیفیت تخمکای زیاد کم میشه...دیگه الان مهم نیست که چی بخوری چی نخوری چون نی نیات هستن...مهم مراقبتای بعد از انتقالته

اره معمولا کیفیت تخمکای زیاد کم میشه...دیگه الان مهم نیست که چی بخوری چی نخوری چون نی نیات هستن...مه ...

ميخوام همينجوري به تقويت تخمك مشغول باشه عاخه يعني تغذيه ام خراب و ضعيفه كه تخمكام چنين شده واي به حال بقيه ي بدنم، براي همين ميخوام بدونم با چي ميشه تقويت كرد تخمكو و بدنو،،، ميوه جات سالمه ايا؟ شير اصلا خوبه يا بد؟ چه چيزهايي مقوي هست واس بدن،، من اصلا نميدونم چ بهتره بخورم و چي بده،، بعدشم چه مكمل هايي خوبه، برام مهم بدنمو تقويت كنم

...

سلام دوستان وقت تون بخير

يه سوال داشتم

من ميكرو كردم و باردار شدم هفته شش هستم

الان كه پرونده بيمارستان رو گرفتم ديدم زده مورفولوژي صفر

حالا نگرانم ايا با اين مورفولوژي اين بارداري خوب پيش ميره؟ من پارسال هم با همين شرايط ميكرو كردم دوقلو باردار شدم اما قلب تشكيل نشد 

اين سري هنوز نرفتم سونو

سلام آنا جان. یه سوال دارم.

امروز روز ۱۳ پری بود. رفتم سونو ۲ تا تخمک سایز ۱۷ و ۱۴ داشتم. قرار شد یکشنبه که میشه روز ۱۸ پری برم ای یو ای.‌می ترسم تو این مدت تخمک ازاد شه و ای یو ای بیفایده باشه. ممکنه ۲ تاشم قبل از ای یو ای آزاد شه؟

عه؟چ جالب.مرسی عزیزم خیالم راحت شد😙😙😙😙

منم دو سال پیش یکی دفع شد ...خیلی بزرگ بود در حد  کف دست دردش خیلی شدید بود 

من قبلش رفته بودم دکتر کیست داشتم ال دی خوردم و ماه بعدش یه نفر داروی گیاهی بهم داده بود خوردم 

حالا نمیدونم چی بود یا بخاطر کدومش دفع شده بود   

سلام دوستان وقت تون بخير يه سوال داشتم من ميكرو كردم و باردار شدم هفته شش هستم الان كه پرونده بيم ...

یعنی چی مورفو صفر؟ مرفو جنین؟

منم مثل تو ام ۶ هفتم.

سونو نرفتی هنوز؟

من میخام ۱۰ روز برم یه بارگی قلبو ساک و تعداد رو با هم ببینم.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2706