2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671334 پست
@تورک_آنا     مرجان جون از بیس و سه تخمک فقط ۱۲تاش نینی شده😭چرا پس بقیه ش چی شد آخه، ال ...

محیا منم از 20تا تخمک.6تاجنین شد؛همش ک.جنین نمیشه گلم ..حالا 12تا عزیزم خیلیم.خوبه تیم فوتبالم راه بندازی باهاشون زیادم میاد...  

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

منم.عکس رنگی دوبار انجام دادم 6سالم.بینش فاصله بود خیلی برام.دردناک بود مخصوصا اونی ک امسال دادم.یکبار هم ای یو ای کردم ک بشدت دردناک بود واذیت شدم منم مثه رویا جون خیلی میترسم انتقال دردناک باشه....

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زاهی جون منم عکس رنگی مثل شما درد شدیدی نداشتم در همون حد که گفتین بود مثل شما، امیدوارم انتقال راحت ...

عزیزم به من گفتن رحمت آمادست با اینکه ۱۴ تخمک کشیدن .۱۲ ام پانکچر شدم وروز ۱۵ انتقال دادن همون روز پانکچر فقط استراحت کردم.ان شاءالله انتقال خوبی داشته باشی وجنینات سریع لانه گزینی کنن برات.

2731

بچه ها ی سوال من قراره بعد از پانکچر لاپاروسکوپی بشم و لوله هامو از دست میدم همش شک دارم که این عمل و انجام بدم یا نه میترسم ,ی جایی خوندم ی دارو گیاهی برای انسداد های رحمی هست میخوام برم پیش دکتر طب سنتی ولی میترسم تا از اونجا نتیجه بگیرم علاوه بر چسبندگی لوله هام رحمم درگیرش بشه به نظرتون چیکار کنم تو رو خدا راهنمایی کنید

خدا جونم شکرت...
عزیزم به من گفتن رحمت آمادست با اینکه ۱۴ تخمک کشیدن .۱۲ ام پانکچر شدم وروز ۱۵ انتقال دادن همون روز پ ...

مرسي دوست خوبم، انشالله بارداري راحتي داشته باشي، خدا رو خيلي شكر كه برات انتقال دادن، اين انتظار بعد از پانكچر خيلي سخته،، ميگن تا ١٥ تخمك هم باز خوبه و احتمال عوارضش كمه، ولي وقتي دوبرابر اون مقدار ميشه ديگه آدم داغون ميشه تمام تن و بدن و هورموناش، من بيست و سه تا داشتم كه ديگه ميشه هايپر و اينجوري عوارض داره گويا، در حدي كه الان سرگيجه دارم و نميتونم از جام بلند شم دوروزه يكريز درازكش هستم و غذا هم نميتونم بخورم،،، خيلي خوشحال ميشم وقتي يكي مثبت ميشه

...
آقا اینقدر منو گول نزنین😭 گفته بودن عکس رنگی درد نداره من رحمم قلنج کرد زمین گیر شدم گفتن پانکچر ...

وای رویا عکس رنگی واقعا بد بوووود...فکر نمی کنم انتقال اینطوری باشه...عکس رنگی واسه تزریق اون مایع دردش شدید بود...چقدر درد کشیدیما😒😒😒

@تورک_آنا     مرجان جون از بیس و سه تخمک فقط ۱۲تاش نینی شده😭چرا پس بقیه ش چی شد آخه، ال ...

خخخخخ عزیزم من ۲۷ تا تخمک داشتم ۱۳ تا جنین بهم داد بیخیال عزیزم انشاالله با ۳ تاش باردار میشی 

عاقبت در یک شب از شبهای نور ..کودک من پا به دنیا می نهدآن زمان بر من خدای مهربان ...نام شور انگیز "مادر" می نهد
خخخخخ عزیزم من ۲۷ تا تخمک داشتم ۱۳ تا جنین بهم داد بیخیال عزیزم انشاالله با ۳ تاش باردار میشی 

مرسي از راهنماييت، پس طبيعيه، نگران شدم كه نكنه مشكلي بوده پس خدا روشكر كه عاديه، گويا اون اضافات فقط جهت هايپرسازي و كش يافتن انتقالات هست و كاربرد ديگه اي ندارن  آز همسرتون چه طور بوده؟

...
بچه ها ی سوال من قراره بعد از پانکچر لاپاروسکوپی بشم و لوله هامو از دست میدم همش شک دارم که این عمل ...

زی زی. جان از من به شما نصحیت دنبال طب سنتی نباش...همه اش الکیه...اگر چسبندگی لوله داری و پزشکای خوب و درجه یک و مطمین تایید کردن عملتو عمل کن و نذار کهنه بشه وگرنه طب سنتی من 2سال اسیر دوادرموناش بودم...چیزی که طرف واسش سالها درس خونده با جدیدترین روش های دنیا اشنا شده روی هزاران نفر امتحان کرده کجا و یه مشت گیاهی که برای صدسال پیش تجویز میشدن کجا

مرسي از راهنماييت، پس طبيعيه، نگران شدم كه نكنه مشكلي بوده پس خدا روشكر كه عاديه، گويا اون اضافات فق ...

محیا عالیه که...خیلی هم تعداد جنینات خوبن...بار اولم میگیرن....بعدشم تو با این حساسیتت گمون نکنم طاقت 12 بار زایمان رو داشته باشی😂😂

محیا عالیه که...خیلی هم تعداد جنینات خوبن...بار اولم میگیرن....بعدشم تو با این حساسیتت گمون نکنم طاق ...

ميگه گريد همه شون سي شده😭😭😭😭😭

واااي 

خدايا

😭😭😭😭😭

...
ميگه گريد همه شون سي شده😭😭😭😭😭 واااي  خدايا 😭😭😭😭😭

کی گفته؟؟؟؟

نگران نباش محیا جونم...گرید سی هم اگر لانه گزینی کنه میگیره...غصه نداره ...باید یکمی مراقبتای بعد از انتقالت بیشتر باشه.

غصه نخور عزیز دلم..به آ و سی نیست که...خیلی وقتا سی گرفته که آ نمیگیره...همین که تشکیل شدن خدارو شکر داره...اگر الکی بودن دکتر اصلا نمیذاشت جنین بشن...پس الکی موج منفی نده

2706