2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6837146 بازدید | 670329 پست
یعنی مبارکه مامان آینده عزیز که مامان حال و آینده شدی...... گوارای وجودت.....

مرررسی آنا جون عززززیزم.😚😙 خداروشکر میکنم منم یه بتای بالا دیدم ..

والا شده بود آرزو.قربون خدا برم 😚😙😍

😇خدایا بندبند وجود خودم و فرشته ام  رو به خودت می سپارم ،پناهم باش که جز تو پناهی ندارم😇      😍🍃🍀خاله های مهربون به خواست خدا و دعای شما ،مهمونیه ۹ ماهه ی من بسلامتی می گذره و منِ فندق می پرم تو بغل مامان 🍀🍃😍                                                  ☘لفطا یه صلوات مهمونمون کنید☘
نه عزیزم کم چیه؟ با خیلی کمتر از اینم مامان داریم...... برو لذت ببر..... فقط تکرار کن که از روند ...

😍😍😍😍😍😍😍😍😍

قربون تو..

اره میرم تکرار.البته همه دوروز بعد میرن خانوم طرازی برا من سروز بعد نسخه داده.

پنج شنبه و یکشنبه.

😇خدایا بندبند وجود خودم و فرشته ام  رو به خودت می سپارم ،پناهم باش که جز تو پناهی ندارم😇      😍🍃🍀خاله های مهربون به خواست خدا و دعای شما ،مهمونیه ۹ ماهه ی من بسلامتی می گذره و منِ فندق می پرم تو بغل مامان 🍀🍃😍                                                  ☘لفطا یه صلوات مهمونمون کنید☘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیام بتکونمت؟؟؟ جیگر طلا داره ملق میزنه چیکار کنه تو سنسورات ضعیفن خوب.....

😁😁😁😁😁 آنا جون فقط شیکمم نبض میزنه کلی کییییف میکنم😍😍😍😍😍😍😊😊😚

بله عزیزم همچنان استفاده کن..... آزتم همون یکشنبه بده چون شنبه بدی تاریخش جور در نمیاد.....

چشم😚😙

2742
خيلي خيلي مباركه  خيلي خوشحال شدم  ان شاءالله سالم و صالح بياد بغلت آمين  التماس د ...

مررررسی دوست مهررربرونم😚😙

ایشالا قسمت همه منتظرااااا😍

بله عزیزم مطمئنا برا جنین فریز فرقی نمیکنه اما دوست داشته باشه میتونه بخوره چون کلی خاصیت داره و طبع ...

ممنون گلم از سفارشت

🙂💕 خدای منم خیلی بزرگه 💕🙂⚘⚘⚘⚘نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ... ما اولین بار است بندگی می کنیم ولی او قرنهاست که خدایی می کند ، اعتماد کن به خدایی او⚘⚘⚘
2740
ببین عزیزم یعنی مثلا وقتی یکی یه کاری کرد و جواب گرفت قرار نیست برا فرد دیگه همون کار جواب بده..... ...

اون وقت شما قبل و بعد انتقال چه چیزایی خوردین

اخه منم مشکل یبوست و طبع سرد رو دارم فقط تیروئیدم مشکل نداره خداروشکر

🙂💕 خدای منم خیلی بزرگه 💕🙂⚘⚘⚘⚘نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ... ما اولین بار است بندگی می کنیم ولی او قرنهاست که خدایی می کند ، اعتماد کن به خدایی او⚘⚘⚘
لاله جونم من امروز عصر پری شدم و فردا عصر باید برم امپول گونال استفاده کنم . گونال مال من پن ۹۰۰ واح ...

گونال پن تا حالا این شکلی ندیدم
تصویرش رو بذار

اصولا تو خود پن مایع دارویی هست و یه سری نیدل جداگانه داره فقط

رحیم تو ، کریم تو، چو سیلِ غم رسید، تو      مرا دگر چه غم ز غم؟ امید ِ نا امید ، تو
لاله جونم من امروز عصر پری شدم و فردا عصر باید برم امپول گونال استفاده کنم . گونال مال من پن ۹۰۰ واح ...

اگرم این جوری که میگی باشه، اون جعبه های کوچیک اب مقطره
دارو نیست
بقیه اش رو میتونی بریزی دور
حالا قبل از مصرف تصویر بذار ببینیم واقعا اب مقطره یا چیه اصلا!!

رحیم تو ، کریم تو، چو سیلِ غم رسید، تو      مرا دگر چه غم ز غم؟ امید ِ نا امید ، تو
 اها... ای وی ام مراحلش همون ای وی اف هس بااین تفاوت که ببجای اینکه داروهای محرکو به خانوم ب ...

دقیق یادم نیست اما این روش برای افراد خاصی خوبه
الان یادم نیست چند تا مطلب قبلا خوندم
دیگه این تصمیم رو بذارین به عهده دکترتون که کدوم روش خوبه

خيلي ممنونم بابت توضيح كاملت لاله جان  ان شاءالله ك اين موارد رخ نده  در مورد ميكرو آي و ...

تو میکرو و ای وی اف خارج رحمی، فقط خطای پزشکه و مهارت نداشتنش در انتقال
اما تو زیفت دیگه مشکل از لوله هاست و خطای پزشک محسوب نمیشه

ان شاء ا... هر چی خیره برات پیش بیاد عزیزم و ترجیحا جنین 3 روزه انتقال بده برات که خیالت هم راحت تر باشه

عزیزم ممنونم ازت ، بعله جند روز اختلاف داشتیم ، ایشالا شما بی دردسر گل پسرمونو بغل بگیری ،،،، یعنی ه ...

عزیزم به نظرم قبل از اینکه بری پریناتالوژ اول برو همون سونوی قبلی
حتی طول سرویکس هم با دو تا دستگاه مختلف اندازه گیری بشه و دو تا پزشک مختلف احتمال اینکه اعداد مثل هم در بیان کمه خیلی!!
برو پیش اخرین سونویی که رفتی فک کنم فرزانه بود
بعد با جوابش و جواب سونوهای قبلی پیش پریناتالوژ جدید

2706