2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
واقعا...؟؟؟ مقدارش کم نیست برای آی وی اف. دکترم برای یکشنبه دوباره گفته آزمایش بدم..

نه عزیزم کم چیه؟

با خیلی کمتر از اینم مامان داریم......

برو لذت ببر.....

فقط تکرار کن که از روند رشد بتا خیالت راحت بشه.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
مرسی عششقمم... چرا من حسش نمیکنم تکون نمیخوره😂😂😂

بیام بتکونمت؟؟؟

جیگر طلا داره ملق میزنه چیکار کنه تو سنسورات ضعیفن خوب.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انا جون پسر کلا طبعش گرمه دیگه از قدیم مامان بزرگا میگفتن من الان واقعا به این باور رسیدم من همیش ...

آره به خدا انصافا مامان بزرگامون خیلی تجربیاتشون جالب بوده اما باورشون نمیکردیم.....

دیگه چه دکتری برم ؟ چجوری مطمین بشم ؟ خود دکتر این دکترومعرفی‌کرد اونم از روز اول که دید گفت میکروسف ...

عزیزم تو که این همه صبر کردی سریع سقطش نکن.....

شاید یه وقفه ای افتاده.....

خطایی هست.....

کاری نکن یه عمر پشیمون بشی.....

ببین تو این شرایط و زمان فرصت برا زبونم لال سقط داری اما دنبال راهی برا احیاش باش.....

براش بجنگ تا برا زندگیش بجنگه.....

هیچ وقت از معجزه خدا ناامید نشو.....

2731
دوستان دعام کنید بخدا از اینکه باعث مرگ یه موجود زنده بشم خیلی دارم اذیت میشم ، اونم وقتی که با اصرا ...

عزیزم ایشالله اون روز میبینی صحیح و سالم بغلش کردی......

به خدا اشک چشام جاریه میفهمم چی میگی اما فقط میتونم بگم ایشالله روزای شیرینی با دردونت خواهی داشت.....

سلام آنا جون خوب هستی شناختی منو😊 پارسال بیشتر میومدم من چند ماه دیگه خدا بخواد میرم واسه میکرو فک ...

عزیزم اسمت آشناست.....

اما مراحل درمانیت تو ذهنم نمونده.....

اخیرا خیلی کم حافظه شدم دیگه......

ایشالله به زودی میایی خبر مامان شدنتو میدی.....

عزیزم خوب برا درمان رحم سرد اول باید طبعتو بشناسی.....

رحم سرد با طبع سردم داریم رحم سرد با طبع گرمم داریم.....

من رحمم سرد و طبعمم سرد بود برا همین کلا سردیو حذف کردم....

اگه شما اینطوری که فبها نه که اگه طبعت گرمه یه اعتدالی این وسط باید برقرار کنی.....

اما در مورد مسائل غیر تغذیه ای.....

موقع پری حموم و شستسو ممنوع

خوردن آب سرد و یخ ممنوع....

خوردن آب سرد بلافاصله بعد حموم و ن ز د ی ک ی ممنوع.....

شستشو بلافاصله بعد ن ز د ی ک ی ممنوع.....

شال پشمی دور کمرت ببند.....

جوراب پشمی و شلوار پشمی اگه میتونی بپوش.....

رو سرامیک و سیمان و این چیزا نشین.....

بچه ها می دونید انقباضات رحمی چطوره؟من ۲۰ هفته و شش روزه ام .می دونید که ۱۱ روز پیش اورژانسی ب ...

عزیرم خوب میگیره و سفت میشه شکمت.....

اما مهم فواصل نزدبک و تکرار و هر بار دولانی تر شدنسه وگرنه اینکه حالا هر از گاهی به خاطر یه سری شرایط روحی و.... این اتفاق بیفته نه ملاکنیست......

برا ایروئیدتم خوبه اما بازم رژیمشو  عایت کن.....

شیرینیجات مصنوعی ممنوع....

خانواده کلم ممنوع.....

سویا ممنوع....

بادوم زمینی ممنوع.....

خانوما ببخشيداندازگيري عمق رحم چطوريه؟خيلي دردداره؟

عزیزم خوب معمولا موقع پانکچر انجام میشه اما برا بعضیام تو مطبه.....

دردیم داشته باسه انقدر کوتاهه که ارزش نداره از الان فکرتو درگیرش کنی......

گل پنيرك براى چى خوبه آنا جون؟

عزیزم در کل برا رحم و عفونت زنانه و ذات الریه و التهاب و......

طبعشم معتدله و به خیلیا میسازه.....

من خودم اون زمان تا قبل انتقال به جای چایی میخوردم البته کلا زیاده روی نمیکردم روزی همون یکی دو لیوان تازه دمشو میخوردم.....

به نظرم بعد انتقالم میشه خورد اما من احتیاطا نخوردم.....

اگه خودمم میشه ، خودمم میخونم  دوستان توو هر زبونی یه دعایی هستش ،،، سر نمازهاتون منو نی نی م ...

عزیزم بیصبرانه منتظرم بیایی از ته دلت فریاد شادی بزنی و بگی خدا دردونتو بهت بخشیده.....

ممنوووووونم لاله جوووون😙😚 بیصبرانه منتظرم.. عزیزم برام یکشنبه نسخه داده واسه آز.. شنبه برم؟ وا ...

بله عزیزم همچنان استفاده کن.....

آزتم همون یکشنبه بده چون شنبه بدی تاریخش جور در نمیاد.....

بچه ها جون سوال منو میشه جواب بدین؟؟؟ آنا جون لاله جون😍😍 الان من یکشنبه دوباره باید آزمایش بدم.۳ ...

بله عزیزم حالاحالا اینارو داری.....

هپارین ایشالله تا چند روز قبل زایمان .....

پروژسترونم کم کم تا ۱۲ هفته.....

سلام آنا جون يه سوال داشتم دوستم اى وى اف كردن روز ٦ خيلى بيرونروى شديد گرفته فكر مى كنى چه كار كنه ...

عزیزم بعضیا یبوست میگیرن بعضیا بیرون روی.....

فکر کنم اولا باید مایعات بدنشونو تامین کنن و به خودشون برسن ضمنا با دکترشم مشورت کنه.....

اها... ای وی ام مراحلش همون ای وی اف هس بااین تفاوت که ببجای اینکه داروهای محرکو به خانوم ب ...

جالبه من این روشو نمیدونستم.....

،متوجه نمى شم مىشه بيشتر توضيح بديد نگران شدم

ببین عزیزم یعنی مثلا وقتی یکی یه کاری کرد و جواب گرفت قرار نیست برا فرد دیگه همون کار جواب بده.....

مثلا یه مثال بزنم.....

من کم کاری تیروئید دارم و اصلا سویا واسم خوب نیست.....

خیلیا نوشتن بعد انتقال شیر سویا خوردن و جوابم گرفتن درحالی که برا من مثل سمه.....

یا مثلا من شدیدا مستعد یبوستم و کلا نشاسته برا من خوب نیست.....

خیلیا میگن بعد انتقال نشاسته خوردن و + شدن در حالی که من لب نزدم چون مطمئنم واسه من جواب عکس میده......

یا مثلا من طبعم سرده.....

خیلیا قبل انتقال میگن گرمی بخورین بعدش سردی اما من قبل و بعدش گرمی خوردم چون سردی برام خوب نبود.....

برا همینه میگم با اینکه دیگران چی میگن کاریتون نباشه!!!!!!!

تقلید نکنین!!!!!!

بدنتونو بشناسین بعد هر کاری میکنین مطمئن شین براتون ضرر نداره!!!!!!!