2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
عزیزم امشبه یا هر وقت ده نفر شدیم؟ دیگه اینکه شما متن فارسی رو گذاشتی ، اینو بخونیم یا متن عربی تو م ...

امشب و نهايت فردا بخونيم.. فرقي نداره فارسي يا عربي، مفهوم يكيه حرف يكيه ... هرجور كه راحتترين بخونين...راستي الان ١١ نفريم... مهم اين بود حداقل ١٠٠ مرتبه خونده شه به نيتش حالا چه يكجا چه با فاصله ولي هر چه زودتر بخونن دوستان باقيمانده ممنون ميشم...

صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد. باغبان حتی اگر باغش را غرق آب هم کند، درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند! 
دعا براي آرامش دل روشانيلو ‏١-parmis63*** ٢- شاينا٣٣  ٣-/پاييز/ ٤-مامان آينده هستم ٥- لاله ...

خب الان دیدم زمانش امشبه
منم علامت بزن عزیزم الان میرم میخونم

رحیم تو ، کریم تو، چو سیلِ غم رسید، تو      مرا دگر چه غم ز غم؟ امید ِ نا امید ، تو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعا براي آرامش دل روشانيلو

‏١-parmis63***

٢- شاينا#٣٣

٣-/پاييز/***

٤-مامان آينده هستم

٥- لاله سرخ***

‏٦- a-razi***

‏٧-niva***

٨- سوگلي***

٩-هاانا***

‏١٠-parpar#17

١١-تمنايوجود***

١٢- مربي زبان***

دوستان نفري حداقل ده مرتبه دعاي مقاتل خونده بشه لطفا، هر كي دوست داشت بيشترم ميتونه بخونه، لطفا همين امشب حتي المقدور بخونيد. ممنون🙏🏻

اونايي كه ستاره خورده اعلام شده كه خوندن...

صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد. باغبان حتی اگر باغش را غرق آب هم کند، درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند! 
ممنوووووونم لاله جوووون😙😚 بیصبرانه منتظرم.. عزیزم برام یکشنبه نسخه داده واسه آز.. شنبه برم؟ وا ...

داروهاتو استفاده کن
شنبه برو عزیزم
48 ساعت بعد اگه دوبرابر بشه بهتر میشه قضاوت کرد
یکشنبه میشه 72 ساعت و طبق رفرنس ها، بین 48 ساعت تا 72 ساعت زمان هست برای دو برابر شدن
بهتره کفِ رنج ادم از بده در این صورت وقتی دوبرابر شد خیالت راحت میشه کاملا

رحیم تو ، کریم تو، چو سیلِ غم رسید، تو      مرا دگر چه غم ز غم؟ امید ِ نا امید ، تو
2731
داروهاتو استفاده کن شنبه برو عزیزم 48 ساعت بعد اگه دوبرابر بشه بهتر میشه قضاوت کرد یکشنبه میشه 72 ...

لاله جونم من امروز عصر پری شدم و فردا عصر باید برم امپول گونال استفاده کنم . گونال مال من پن ۹۰۰ واحدی هستش ک تو جعبش ی پن همون وسیله تزریقش و ۲۰ عدد محلول تو قوطی کوچیییک هستش . حالا من باید روزی صد واحد استفاده کنم و دکتر گفتش ک از اون محلول بریز داخلش تا اینکه ۱۰۰ واحد بشه . حالا اگه نهصد واحد هستش و اون محلول هم بیست تا هستش میشه هر جعبه ۴۵ واحد حالا من دو تا ۴۵ واحد میشه نود واحد و بعدش ده تا دیگه باید از یکی دیگه بردارم بعد سر اون محلولی ک ازش ده تا برداشتم باز هستش چش کنم ؟؟ گلم طریقه مصرفش رو بهم توضیح میدین ؟؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
عزیزم پی ار پی بیشتر برای کسانی مفیده که مشکل ضخامت دارن ای وی ام چیه؟

اها...

ای وی ام مراحلش همون ای وی اف هس بااین تفاوت که ببجای اینکه داروهای محرکو به خانوم بدن تخمکای ریزو قبل اینکه رشد کنن میگیرن تخمک کشی مییکنن بعد تو ازمایشگاه خودشون بالغ میکنن بعدجنین تشکیل میدن و انتقال...تو این روش چون خانوم دارو استفاده نمیکنه برای بارداری بهتره

دعاي مقاتل:(براي دوستاني كه عربي ميخونن)

إِلَهِي كَيْفَ  أَدْعُوكَ وَ أَنَا أَنَا وَ كَيْفَ  أَقْطَعُ رَجَائِي مِنْكَ وَ أَنْتَ  أَنْتَ،إِلَهِي إِذَا لَمْ أَسْأَلْكَ فَتُعْطِيَنِي

،فَمَنْ ذَا الَّذِي أَسْأَلُهُ فَيُعْطِينِي ،إِلَهِي إِذَا لَمْ أَدْعُكَ [أَدْعُوكَ] فَتَسْتَجِيبَ لِي، فَمَنْ ذَا الَّذِي أَدْعُوهُ فَيَسْتَجِيبُ لِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَيْكَ فَتَرْحَمَنِي،فَمَنْ ذَا الَّذِي أَتَضَرَّعُ إِلَيْهِ فَيَرْحَمُنِي، إِلَهِي فَكَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَيْهِ السَّلامُ وَ نَجَّيْتَهُ، أَسْأَلُكَ أَنْ تُصَلِّيَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ أَنْ تُنَجِّيَنِي مِمَّا أَنَا فِيهِ، وَ تُفَرِّجَ عَنِّي فَرَجاً عَاجِلاً غَيْرَ آجِلٍ، بِفَضْلِكَ وَ رَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ.