2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671246 پست
علت اینکه منسوخ شده چند تا چیزه اول اینکه لاپرا خودش یه نوع عمل تهاجمیه دوم اینکه تو زیفت جنین داخ ...

خيلي ممنونم بابت توضيح كاملت لاله جان 

ان شاءالله ك اين موارد رخ نده

در مورد ميكرو آي وي اف هم پيش مياد خارج از رحمي ، ان شاءالله ك برا هيچ كس اتفاق نيفته  

و تصميم دارم اينسري حتما تاكيد كنم فقط برام ميكرو آي وي اف ....

ب مامايي ك پروندم دستش افتاد هم متذكر شدم و ايشون هم گفت احتمالا قبول كنن 

چون نظر مريض براش مهم هستش...  

اما خودشون ميگن ب صورت طبيعي لقاح در لوله ها انجام ميگيره و ب همين علت شانسش بيشتره 

ان شاءالله ك قبول كنه ك ميكنه چون واسطه مون قراره برادرش باشن 

توكل ب خدا 

ممنونم مثل هميشه 🌹

والا منم حاضرم اگه دوستان راضین یه ختمی چیزی واسه دردونه روشانا جون برداریم..... هر تصمیمی بگیرین م ...

من براي روشانا جوون صد تا صلوات نذر كردم و الان ميفرستم ان شاءالله ك خداوند معجزه شو نشونش بده و بچه ش سالم صالح بزاره بغلش 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
دعا براي آرامش دل روشانيلو ‏١-parmis63 ٢- شاينا#٣٣ ٣-/پاييز/ ٤-مامان آينده هستم ٥- لاله سرخ ‏٦ ...

اسم من رو هم اضافه كن 

ان شاءالله خداوند هر چي بصلاح هست رو براس روشانيلو مقدر كنه 

و بچه ش رو سالم و صالح بزاره تو بغلش 

و ما هم از شاديش شاد بشيم

روشا جان به نظر میاد همون سونویی که اخرین بار رفتی باید بری تا بتونه مقایسه کنه سایز قبلی رو با جدی ...

عزیزم ممنونم ازت ، بعله جند روز اختلاف داشتیم ، ایشالا شما بی دردسر گل پسرمونو بغل بگیری ،،،، یعنی همون سونو قبلی برم تکرار کنم ؟ لاله جون ببخشید من رفتم سونو رو نگا کردم ، رشد کرده ولی نسبت به هفته کمتر نشون میده ، حالاشنبه قراره برم پیش یه پریناتالوژ دیگه ببینم اون نظرش چیه 

دوستان عزیزم ، از محبتهاتون ممنونم ،،، از اینکه وقتتونو برا من صرف کردین ،،، برام قوت قلب شدید ، ایشالا‌که هیچوقت دست خالی از درکاه خدا برنگردین و با دعاهای شما حامل خبر خوبی باشم براتون ،،، بازم ممنون از‌محبتهاتون ، از رازی جون که این ایده رو دادن و پارمیس عزیز که زحمت جمع آوریو کشیدن و دوستانی که برام وقت گذاشتن و همه کسانی که  از دلشون کذشت که دعام کننن ممنونم ،،، ایشالا خدا جواب‌خوبیهاتونو بده ،،،

سیکل منو ۴۵ روزه کردن و سوپرفکت دادن .درصورتیکه من به کلومیفن و لتروزول هم راحت جواب میده تخمدانام و ...

والا دقیق که نمیتونم نظری بدم.....

چون تو علمشو ندارم.....

ولی معلومه باید پروتکل و ترکیب دارویی یا دز زارویی متفاوتی روت انجام بشه و روش قبل روت جواب نداده.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
باشه ممنون ولی فکر نکنم واسه همسر لازم باشه چون جنینام تشکیل شدن

بله عزیزم مطمئنا برا جنین فریز فرقی نمیکنه اما دوست داشته باشه میتونه بخوره چون کلی خاصیت داره و طبع معتدلیم داره و معمولا با بدن هر کسی سازگاره.....

ضد التهاب و عفونت و خلط آور خوبیه.....

برا ذات الریه هم عالیه.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
دکتر همسرت تو رویان کی بود؟ ابن سینا از رویانم بدتره یکی از فامیلای ما اونجا میره بعد ۴ بار میکرو ه ...

عزیزم کلا مراکز و خیلی از دکترا به این راحتی این آزهارو نمینویسن و معدود دکترایی هستن که زودتر میرن سراغ بررسیهای تکمیلی پس یه ذره مدیریت این کار میفته گردن خودمون.....

آنا جان من ميتونم مسئوليت ليست افراد مايل به شركت به دعا براي دوستان رو به عهده بگيرم. هر كي مايل هس ...

من هستم عزیزم.....

😢😢😢میگه دو قلو ها خیلی پیش میاد نقص ژنتیکی داشته

والا چی بگم اینم یه حرف تازه ست.....

حالا شاید برا دوقلوهای همسان همچین چیزی صدق کنه ولی برا ماها که معمولا دو قلوهای غیر همسان داریم فکر نکنم ربطی داشته باشه و بشه از تاثیر دوقلویی برا داشتن نقص ژنتیکی نظریه ارائه داد.....

مثلا میشه گفت رحم کشش دو تا جنین رو نداشته اما چه ربطی به نقص ژنتیکی داشتن داره؟؟؟

امپول گونال اف روزي دوتا زيرجلدي بايدبزنم ميشه بگيدهمزمان باهم باشه يا ب ترتيب    

عزیزم همزمان بزن.....

آخه من هرازهركي پرسيدم ال دي داشتن گفتم حتما منم دارم 

نه عزیزم ربطی نداره.....

من نمیگم حتما این نوع سیکل برات خوب بوده ولی میدونم سیکل بدون ال دی هم داریم برا هر کسی پروتکل مناسب شرایطش تعریف میشه.....

دوستان بتام ۲۶۶ شده... یعنی چی؟؟؟ توروخدا جواب بدین..

یعنی مبارکه مامان آینده عزیز که مامان حال و آینده شدی......

گوارای وجودت.....