2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6847561 بازدید | 670961 پست
لاله جون فقط یه درخواست دارم با کمال پر رویی🙈🙈🙈🙈 تورو خدا زود خبرمون کن 

باشه عزیزم حتما

من صبح آز میدم اما جوابش ساعت 4 اماده میشه

رحیم تو ، کریم تو، چو سیلِ غم رسید، تو      مرا دگر چه غم ز غم؟ امید ِ نا امید ، تو
چی بگم گلم فعلا نه  دی اف آی همسرم بالاست دکتر اجازه نداد فعلا یه جراحی کوچیک هم باید واسه مج ...

عزیزم دی اف ای رو با اصلاح تغذیه و مکمل های انتی اکسیدان باید اورد پایین 

رحیم تو ، کریم تو، چو سیلِ غم رسید، تو      مرا دگر چه غم ز غم؟ امید ِ نا امید ، تو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام. در بین الحرمین برای همه دوستان منتظر این تاپیک مخصوصا لاله جون و همچنین آنای عزیز و دلسوز دعا ...

ممنون محدثه جان
چه سعادتی بالاتر از این که دوستان خوبی مثل شما، در جایی چنین خوب و روحانی به یاد ما هستن
ممنون از مهربونیت

آنا جانم ببخشید که اینجا مطرحش میکنم اما... از همه عزیزا و دوستایی که اینجا هستن،چه اونایی که باردا ...

لی لا جان خیلی ناراحت شدم
هم برا جوونیش هم برا بچه اش هم همسرش هم همه ی اطافیان که الان درگیره احساساتشون
ان شاء ا... خداوند سلامت کامل بهش برگردونه

دو تا نذر هست خیلی مجربه

یکی نذر ایت ا... نخودکی به این صورت:
7 یا 40 روز :
هر روز 1 حمد+ 11 توحید+ ا یس +1100 تومن یا 110 تومن پول (کنار گذاشته شود) به عنوان ردّ مظالم

یکی هم نذر ختم یا علی
روزی 12000 بار یا علی ( در مسجد )
اصولا تا 4 روز علائم گرفتن حاجت ظاهر میشه یا حاجت بر اورده میشه

البته در راس همه ی اینا خواست و اراده ی خداونده

2731

لیلا جان یه چیزی هم الان یادم اومد که مامانم ازش خیلی حاجت گرفته
1500 بار ذکر یونسیه
لا اله الاّ انت سبحانک انیِّ کنتَ مِن الظالمین

البته در گوشه ای از خونه و در یک محلس باید خونده بشه
یعنی وسطش حزف و بلند شدن و کاری نباید باشه

خب دوستای عزیز  و مهربونم دیگه روز شمار ما هم به سر رسید و فردا همه چیز مشخص میشه
امیدوارم با حال خوش بیام و خبر بیارم براتون

در هر صورت از همراهی هاتون  و دعاهای خیرتون تو این مدت بسیار ممنونم

خب دوستای عزیز  و مهربونم دیگه روز شمار ما هم به سر رسید و فردا همه چیز مشخص میشه امیدوارم با ح ...

عزیزم ان شاءلله روزشمارت ازفرداتازه شروع بشه و تابدنیا اومدن دردونت ادامه داشته باشه

خدایا نگاهم به دستان توست،به اندازه بزرگیت آرزومیکنم ....
2740
خب دوستای عزیز  و مهربونم دیگه روز شمار ما هم به سر رسید و فردا همه چیز مشخص میشه امیدوارم با ح ...

لاله عزيزم بي صبرانه منتظر شنيدن جواب مثبت آزت هستم، برو رفيق و بتاي تپلت رو زودتر بهمون اطلاع بده، به خدا ميسپارمت

خدايا شكرت بابت مهربونيت، عاشقتم
نگرانیه من از اینه که من امروز و فردا توو حالت عادی وقت پریودمه ... و من امروز دارم لکه میبینم...

عزیزم بعضیا تو بارداری موقع پریودیشون لک دارن.....

حتی ممکنه تو بارداریشون هر ماه موقع پریودی لک رو داشته باشن.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
ببخشید ، یعنی تا شب شیاف نزارم ،فقط استراحت کنم ؟ حتی اگه مثلا بعدازظهر زیاد شد خونریزیم ؟ البته ساع ...

همین چون آمپولو داری واسه همین گفتم شیاف رو فعلا صبر کن.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com