2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6867567 بازدید | 672525 پست
شما لکه بینی داشتین ؟ چه رنگی بود ؟ چند روز طول کشید ؟ چیکار کزدین ؟ من همش احساس میکنم دارم پریود م ...

تا وقتی پروژسترون مصرف میکنی خیلی احتمالش کمه پریود شی.

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم تا شب استراحت کن اگه دیدی ادامه داشت شیاف بزن..... ضمنا منم روز ۱۱-۱۲ لک داشتم..... نگران نب ...

ببخشید ، یعنی تا شب شیاف نزارم ،فقط استراحت کنم ؟ حتی اگه مثلا بعدازظهر زیاد شد خونریزیم ؟ البته ساعت ۶.۵ ۲ تا آمپول پروژسترون ۵۰ همزمان هر روز دارم

ممنون عزیزم . ذخیرم 0.4 هست

خدا بخواد با ذخیره صفرم میشه عزیزم توکلت ب خدا باشه

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
والا دکتر عارفی واسه همسرم دی اف ای نوشت ولی آقا زیر بار آزمایش نرفت که نرفت  کاریوتایپ دادیم ...

غزل جان متاسفم عزیزم
گلم تب کردن خودش میتونه یکی از نشونه های سیستم ایمنی بدنت باشه
ممکنه داشته یه اتفاقایی میوفتاده اما سیستم ایمنیت واکنش نشون داده

به نظرم بهتره این سری قبل از انتقال حتما سرم رو داشته باشی

رحیم تو ، کریم تو، چو سیلِ غم رسید، تو      مرا دگر چه غم ز غم؟ امید ِ نا امید ، تو
والا من سر در نمیارم .اگه شد همین جا آزمایشهام رو میذارم یا اگه امکانش هست تو ت ل گ ر ا م براتون بذا ...

احتمالا مساله به جنین هم میتونه مربوط بشه
کاش این سری هم پی جی دی میکردین

رحیم تو ، کریم تو، چو سیلِ غم رسید، تو      مرا دگر چه غم ز غم؟ امید ِ نا امید ، تو
سلام دوستان من امروز روز 11 انتقالم آزمایش دادم منفی شد دیگه نمیدونم چیکار کنم واقعا دارم داغون میشم

ازی جان فکر نمیکنی یه کم زود آز دادی؟
تیتر چند بود؟

خیلی متاسفم اما به نظرم بمون سر روز ازت دوباره آز بده داروهاتو قطع نکن

سلام دوستای گلم  خداروهزار مرتبه شکر  آزمایش من مثبت شد لحظه ای که شنیدم فقط اشک ریختمو ...

مبارکه عزیزم
به سلامتی
مبارکتون باشه عیدی خوبی بوده از جانب خداوند

کامتون شیرینی باشه

سلام من دیشب یازده انتقالم بود بی بی چک زدم یه هاله افتاده که قشنگ معلومه یعنی مثبتم؟؟؟؟ولی از دیشب ...

مبارکه عزیزم
اگه هاش سی جی نداشتی بعد از انتقال بله مثبته

به نظر زودتر آز بدین تا به تعطیلات نخوردین

کی گفته 13 روی 9 خوبه؟ ثمین میری دکترا منو دق نده لطفا

لاله جونم شما آز نداری هنوز؟

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2706