2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822443 بازدید | 669246 پست
خانما من تا دیروز بدنم خیلی حرارت داشت بعد دیشب ک حالم بد شد کلا بدنم سرد شده نکنه اتفاقی افتاده چون ...

عزیزم چقد استرس داری؟بسپار بخدا استرس برات سمه 

یادمه هفته ۹ که بودم یه روز حالت تهوع و حالتای بارداریم کاملا از بین رفت نشستم دوساعت گریه کردم که بچم افتاده و قلبش وایستاده و اینا صبح رفتم سونو دیدم جوجه کوچولو سالمه هیچیش نیست الان یادم میفته خندم میگیره چقد استرسای بیخودی داشتم شما الان استرس داری وای به حال بعد هی بچه تکون میخوره تکون نمیخوره وزنش کمه نمی دونم خونرسانی کمه آب دور بچه کمه کیسه آب نشتی نداشته باشه و....... اینقدر هست که نگو من از مسمومیت بارداری خیلی میترسیدم و میترسیدم بچم زود بدنیا بیاد آخرش ۳۲ هفته مسمومیت بارداری گرفتم بچم ۳۶ هفته دنیا اومد اینقدر به خودت استرس نده هرچی بیشتر استرس داشته باشی و فکر کنی همون اتفاق که میترسی میفته از ته دلت بسپار بخدا و دیگه استرس نداشته باش ان شاالله بسلامتی فارغ بشی

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چقد استرس داری؟بسپار بخدا استرس برات سمه  یادمه هفته ۹ که بودم یه روز حالت تهوع و حالتای ...

باشه مرسی عزیزم ❤️

من چون سه تا سقط داشتم نگرانم 

دیگه توکل به خدا ان شاالله این دفعه برام میمونه 

سلام به همه دوستان،یه سوال دارم،من این ماه باید برم که داروهای پانکچرو شروع کنم،این دومین باره که میخوام پانکچر بشم،سری پیش روزای اول پریودم دکترم نبود رفتم بیمارستان اونجا سونو شدم و دارو گرفتم،داروهام انگار کم بود من کلا ۱۲ تا فولیکول برام تشکیل شد که ۷ تا تخمک شد،ایندفعه میخواستم برم از اول دکتر خودم دارو بده که باز امروز دارم پریود میشم دکترمم شنبه مطبه،سوالم اینه من اگه امشب خونریزی پریودم شروع بشه میتونم شنبه برم سونو بشم و داروهامو از شنبه شروع کنم یا شنبه میشه روز چهارم پریودیم؟ 

2731
باشه مرسی عزیزم ❤️ من چون سه تا سقط داشتم نگرانم  دیگه توکل به خدا ان شاالله این دفعه برام می ...

ان شاالله که سلامت بغلش کنی  اصلااااا استرس نداشته باش بدترین چیزه 

استرست هیچی رو تغییر نمیده فقط رو خودت و بچت اثر بدی میزاره قرآن خیلییی بخون من تو بارداری هر وقت میتونستم سوره حشر و یاسین رو میخوندم 

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
عزیزم انشاءلله به سلامتی تمام مراحلو پیش میری خدا خودش کمکت میکنه تو فقط توکل کن و استرس نداشته باش

ممنونم حاجت روا بشی عزیزم.  چیکار کنم شیوا جان استرس دارم انگار قلبم توی گلومه 

😍لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 😍
سلام دوستان عزیزم دیروز با ۶ روز تاخیر پریود بلاخره اومد  ان شاالله به لطف خدا و با کلی استرس م ...

منم  به زودی  پانچکر دارم منتظرم پریود شم ،انشالله برای شما همه چی عالی پیش بره وبه زودی همین امسال مامان شدنتواعلام میکنی🙏🙏🙏🤍

خدایا....یکی همین الان منتظریه نشونه ازتو هست...ناامیدش نکن 🤲😇اگه داری امضامو میخونی میشه برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم کنی منم دعات میکنم 🥺🤍🤲
عزیز دلم. انشاالله خدا خودش دنیاتو با ی معجزه ی توپ بسازه آره یکم بزار از شوک منفی بیاد بیرون برو ...

ممنون عزیزدلم 

اره میرم به امید خدا 

حتما قابلی فدات شم انشاالله بحق قران شما هم نی نی هارو صحیح و سالم بغلشون کنی گلم🤲❤

الهی و ربی من لی غیرک
2738
ممنونم حاجت روا بشی عزیزم.  چیکار کنم شیوا جان استرس دارم انگار قلبم توی گلومه

الان احساس میکنی قلبت تو گلوته دور از جونت داری خفه میشی

نه عزیزم بازم نفس میکشی حالتم خوبه خوبه 😉

استرس الکی به خودت راه نده 

هر موقع میبینی داری بهم میریزی به چیزای خوبی که داری فک کن اتفاقای خوب زندگیت وقتی یه نفر بهت استرس بده یکم سخته

اما وقتی خودت داری به خودت استرس الکی میدی راحت میتونی جلوشو بگیری با فکر کردن به چیزای خوب از همین الان شروع کن به تمرین کردن

کاش همه چیز به وقتش برات اتفاق بیفته 🥺 همون موقع که ذوقشو داری ☺️وگرنه گذر زمان⏱️همه چیز رو برات بی رنگ میکنه...🤍
اخه من بعداز ای وی اف سال ۹۰ خودم دیگه پریود نشدم برا همین همسرم مخالفت کرد و اجازه نداد مجدد انجام ...

عزیزم میشه بگی چرا دیگه پریود نشدی؟ منم سنم بالاس. شب عید کورتاز شدم بعد انتقال جنین که بارداری پوچ بود.الان هنوز پریود نشدم. دو هفته هم هست ۴تا پروزسترون زدم بارم پری نشدم. البته تووسونو کیست هم پیدا کردم تو تخمدان. همه اش میگم نکنه یائسه شدم

خانم های مهربون تو را به خدا برامنم دعا کنید من باید رحم اجاره کنم برا بار دوم خیلی ناراحت وافسرده ش ...

بله عزیزم اینجا یکی از خانمها فکر کنم گونشممم بود که دوقلوهاشو چند ماه پیش از طریق رحم جایگزین بعل کرد خدا را شکر. یک نفر هم اینجا هستن کویین جان که عین فرشته ها مراقب نی نی توشکمشه که رحم جایگزین برای یک خانم شده. انفاقا از نزدیکان من هم کسی هست که باید رحم بگیره و با دیدن کویین کلی امیدوار شدیم. به امید خدا شما هم کارتون درست میشه. جنین دارین؟ چرا باید جایگزین بگیرین

سلام دوستان وقتتون بخیر. من ایشالا شنبه با دکتر کتابی بیمارستان مهر نوبت دارم. بنظرتون چجور دکتری ه ...

ایشون فوق تخصص که ندارن و از قدیم با دکتر اقصی کار کردن. اما کار انتقالشون خیلی خوب و حرفه ایه. از طرفی اون کلینیک برای دکتر ملک منصور اقصی هست و جنین شناسشون خانم دکتر باجلان کارشون خیلی خوبه.من فکر میکنم برای کسانی که بیشتر مشکل اسپرم دارن جنین شناس خیلی مهمه

2706